Malý duch, ale bolest v podbřišku

zanule_92
8. pro 2017

Ahoj holky, vidíte tam ducha, nebo jsem už z toho věčného hledání úplně mimo. Snažíme se skoro rok a pořád nic :zed: :( :roll: já ho asi vidím, ale pořád mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat. Zpoždění mám jen 4 dny...

vendelinka08
8. pro 2017

Strasne jemnou carku tam pri zvetseni vidim..ale jestli to znamena tehotenstvi...tezko rict. Preji ti aby ano...ale nezbude ti nic jineho...nez pockat a zkusit to jeste jednou. Zalezi kdy jsi mela uvulku. Tak uvidis.

charm6
8. pro 2017

Ducha vidim, ale je to horší fotka.fotka . zkus znovu vyfotit

smoldovka
8. pro 2017

Ja tam tedy nic nevidim😢 ale kdyz jsen byla v pocatku tehotenstvi, stale jsem ocekavala menzes, protoze me bolelo v podbrisku, jako bych to mela dostat. Udelat si tehutest me napadlo v 6tt, malem jsem omdlela...
Tak drzim palce, zkus treba az pozitri dalsi tesz, treba bude zretelnejsi, takhle z fotky, tezko rict😉

charm6
8. pro 2017

Že te boli břicho je normalni. Ale nezdá se mi tak jedna čárka při čtydenním zpoždění. Ale jestli jsi mela ovulaci později tak to možné je. Udělej test zase zítra odpoledne

charm6
8. pro 2017

Jemna čárka

zanule_92
autor
8. pro 2017

Zdá se mi ta čárka na fotce tenčí ale když na to koukám jsou s kontrolní téměř stejně silné...

kockakacka
8. pro 2017

@zanule_92 tak tady ji vidim. Držím palce 😊

maice
8. pro 2017

@zanule_92 Vidim....drzim palecky!!!!

zanule_92
autor
8. pro 2017

Děkuji 🙂 no doufám, že už se nám zdařilo🙂

caseopea
9. pro 2017

@zanule_92 Když se zadívám tak tam malého ducha vidím 🙂, ještě počkej a pak bude vidět víc a víc. Já jsem taky měla pocit jako bych to každou chvíli měla dostat a pořád nic 🙂. Pak byl duch silnější a silnější. Držím pěsti 🙂

zanule_92
autor
9. pro 2017

Holky děkuji za podporu❤❤🙂
Budu zkoušet těšily dál a uvidíme🙂 předtím sem si dělala dva a také tam byla čárka ale zdála se mi tenká a dočetla sem se, že mohou být neplatné, že se jen nějak zabaví ty kanálky...

zanule_92
autor
9. pro 2017

*testiky...

zanule_92
autor
9. pro 2017

Tak další duch holky 🙂

maice
9. pro 2017

@zanule_92 Uka,at se inspirujem 🙂

stef_stef
17. led 2018

Dobrý den ? jak jste dopadla ? resim ted hoodne podobny testik 🙂

zanule_92
autor
17. led 2018

@stef_stef já jsem nedopadla nakonec jsem měla zánět děložního čípku a k tomu cystu ☹ ale vám držím palečky ať to vyjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru