Mám 15. DPO a 27. DC falešně pozitivní test?

val1
25. led 2011

AHoj, dne 10.1. jsem byla na IUI.
Test jsem si měla dělat dle informace pana doktroa z CARu 24.1.
Ten jsem udělala a byl negativní, večer jsem ho chtěla po příchodu z práce vyhodit a byl tam duch...dnes také, až po limitu, ale je tam.
CO si myslíte? Je možné, že bych 15 DPO a 27 DC měla test falešně pozitivní, nebo mohu třeba doufat, že se to dobarví a bude čárka sílit?
Jaké máte zkušenosti s testem po limitu? Loni jsem měla 26DC už jasně viditelnou čárku....
Moc děkuji za Vaše zkušenosti. Už jsem se smířila, že to nevyšlo, ale tak nějak mě ten duch hodil do naděje.... 😔

spagatice
25. led 2011

Ahoj, já jsem tedy otěhotněla přirozeně, takže nevím, kdy u mě došlo k oplodnění, ale MS jsem měla dostat sedmého. Desátého jsem si dělala test a udělal se na něm čárka až po limitu a ještě dost slabá. No a nakonec z té slabé čárky po limitu je už roční kluk 😉 Přeju ti, aby jsi to měla stejné 🙂

pavcza
25. led 2011

A měla jsi nějaké podpůrné léky, které by mohly falešně vyvolat druhou čárku? Jinak jsem otěhotněla přirozeně, první test jsem si dělala 30 DC (cyklus jsem mívala 32-33 dní) a čárečka byla slabá a také se objevila až po limitu, takže šance je, každé tělo je jiné, moc ti to přeji, ale asi nezbývá nic jiného, než čekat, jestli v další dny bude testík sílit do limitu. 🙂

ivanau
25. led 2011

Škoda, že nemáš ducha na fotce,ale mrkni ke mě na ducha po limitu...držím pěsti 🙂

paolin
25. led 2011

u prvního těhu mi první tes vyšel negativní, tak jsem ho vyhodila. druhý den jsem dělala další, zase negativní. ale za půl hodiny byl pozitivní. našla jsem i ten vyhozený a taky byl pozitivní. takže musel naskočit až za hodinu a více. drží pěstičky, ať to vyjde 🙂

kiara81
25. led 2011

já jsem nyní po IUI a také jsem měla poz.těhu test ale těhotná nejsem nemá cenu si dělat testy po pregnylu už jsem podruhé zklamaná nyní mě čaká další IUI a rozhodně test děla nebudu,ale samozdřejmě ti přeji abyti to vyšlo

adelka89
25. led 2011

u prvniho i druheho tehu jsem mela prvni pozitivni testik po limitu ale asi 10dpo pak carka silela. Drzim pesti jestli tam miminko je a se pekne udrzi 🙂

fim
25. led 2011

O obou klucích jsem se dozvěděla právě takto - po limitu. 😉

margotg
25. led 2011

Pokud se na testu objeví jakákoliv čárka, duch, před limitem po limitu, tak v moči je HCG. S těhu bude sílit, se zbytky léků by měl slábnout.
Moc držím pěstičky 🙂

furaha
25. led 2011

😀 měla jsem to taky tak. positivita rostla postupně.

w_h
25. led 2011

duch je dobry znameni 😉 (jestli ti to nezkreslujou nejaky leky)

mikumaxik
26. led 2011

Také jsem tam měla duc po limitu a tak jsem nevěděla co si mám otom testu myslet pak jsem si udělala testy ještě dva po dni a testy byli stejný 😒 .Tak jsem šla k doktorovi ten říkal.že se to stává neudělal mi žádné vyšetření a rovnou mi ctěl pícnout injekci na vyvolání menzes ☹ ale já to odmítla na druý den jsem jela k jinému doktorovi a tam my potvrdil.že jsem těotná ve 4 týdnu 🙂 Tak jsem pak přešla k němu a jsem spokojená 😉

jitikyti
29. led 2011

Dělala jsem si tři testy.Jeden den,pak druhý den,a pak za dva dny.Všechny mi ukázaly nádech čárky až po limitu a ejhle už jsem ve 31.týdnu 🙂 Takže držím palečky.

sussanah
29. led 2011

Ja taky prvni test duch dobre 15min po limitu, dalsi den taky po limitu, ale pak uz zacala silit a zatim to je u nas na dobre ceste 🙂 Taky jsem z toho byla dost rozpacita, protoze u prvniho sviste jsem mela 12DPO uplne neprehlednutelne dalnice a tentokrat si dala carka docela nacas. Takze zatim bych z toho nedelala zavery a testovala minimalne s 2 dennim odstupem, at se z toho nezblaznis 😉

eloana
31. led 2011

ahoj kamaradka byla na iui ( vyslo jim hned prvni ) pozitivni test mela az mesic po iui - v den kdy mela testovat nic ani po tydnu pritom ovulaci mela vyvolanou, takze zadna pozdejsi ovulace.proste ted ji vysel daleko dele nez by spravne mel
me i 10 den po iui ovlivnil test pregnyl -ale byl to opravdu duch

ajka87
3. bře 2011

Ahoj vsichni 🙂 potrebovala bych prosim poradit 😒... mno tak 28.2.2011 rano a odpoledne jsem si delala teh.test a oba byli pozitivni pak jsem si udelala dalsi 1.3.2011 a taky byl pozitivni no a 2.3.2011 jsem si zase delala testy a taky byli pozitivni myslite ze bych teda mohla byt tehotna a nebo muzou byt ty testy falesne k doktorovi jdu az pristi tyden ale chtela bych tu jistotu ze jsem tehotna mit uz ted....... predem mockrat dekuji za odpovedi

wacinka
3. bře 2011

pokud ti vyšly všechny pozitivní tak jsi pravděpodobně těhotná.

alcatko.j
4. bře 2011

Val, ja si myslim, ze to mozne je, i kdyz ve vetsine pripadu je pozitivni, jasne pozitivni test uz ten 15. DPO..ale, u kazdeho roste HCG jinak rychle, nekdy to trosku trva a pak je to mozne. Já jsem mela 14.DPO velmi slabe pozitivni test, o dva dny pozdeji to teprve byla jasna pozitivita🙂 hodne stesti🙂

marinka
4. bře 2011

Taky myslím, že je to možné, já jsem při druhém těhu testovala až 19 DPO a čárečka nebyla žádná tlustica, oproti kontrolní byla dost slabá a pořádně tlustá byla asi až za pět dní. A vím jistě, který den jsem otěhotněla, takže u mě rostlo hcg hodně pomalu..Držím palce!

9pipinka9
30. bře 2011

ahojky predevcirem jem si delala testik byla jsem casto unavena a o mimi se snazime 3mesice a nic tak jsem si predevcirem delala test byla tam ale az po limitu slaboulinka carka ze jste museli se poradne podivat aby byla videt vcea jsem si ho delala znovu carka tam byla a silnejsi ale slaba dnes jsem si ho delala znovu carka tam take je a rychleji se ukazala nez ty predtim muzu byt tehotna?mesicky sem dostala v breznu3.

madormi
30. bře 2011

můžeš pokud si měla ms 3.3. tak j tperve máš dostat ne? a někomu silná druhá čárka naskočí až týden po vynechání, taky záleží jaký máš test nejlepší jsou mamatesty. řekla bych, že těhu jsi

elen25
10. dub 2012

ahojky holky dnes jsem si delala testik a ukazala se mi slaba carka v limitu.divala jsem se na test ktery jsem si delala ctyri dny predtim a take je tam carka jen nevim jestli naskocila po limitu nebo je to tim ze se carka po uschnuti zvyraznila.pokud je to tedy mozne,pry to tak muze byt 😒 o mimi se snazime uz skoro dva roky tak bych byla moc stastna kdyby to vyslo 😲 ms bych mela dostat do tri dnu tak se jeste uvidi.myslite ze je realne aby mi test ukazal tak brzy ze jsem tehu?dekuji vsem za odpoved a hodne stesti ve snazilkovani 😲

terkajesterka
12. únor 2013

já jsem měla všechny testy pozitivní až po limitu. A když jsem pak za několik dnů testy opakovala (hlavně u toho prvního 😉, pak mi už stačil jeden nebo dva testy), tak se čárka zvýrazňovala. Ale netestovala jsem dříve než před očekávanou ms.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru