Mám 9-12 dní zpoždění, bolí podbřišek. Co myslíte?

ivanczska
11. čer 2014

Ahojky holky.
Už asi 9-12 dní mám zpoždění. Dost mě pobolívá podbrišek, možná stydká kost a bříško tak nějak uprostřed. Prsa mě nebolí vůbec, spíš jsem pořád, jak nafouknutá a cítím se plně po jídle... Záda mě bolí hlavně po ránu... Jinak si s manželem nejsme vědomi, že by snad něco uniklo...
Tak co si o tom myslíte?

maia74
11. čer 2014

@ivanczska Nechci strašit, ale já otěhotněla přes antikoncepci... 🙂

radusik
11. čer 2014

@maia74 Ahoj! Přes jakou? Ptám se jen ze zvědavosti... 🙂

maia74
11. čer 2014

myslím že je to Lamya. Jestli chceš kouknu doma a písnu

baffiny
11. čer 2014

udělej si test a víš hned ... stejně žádná jiná odpověď nebude dostačující 🙂 mě prsa nebolela hned

radusik
11. čer 2014

@maia74 Takže přes prášky..., jo? Já jednou otěhotněla přes tělísko.... 🙂

ivanczska
autor
11. čer 2014

@maia74 aha tak uvidime... 🙂

maia74
11. čer 2014

@radusik no jo. Ale nuto dodat, že já sama se divím, že už těch dětí nemám víc. Jsem hrozný pacoš - jeden den si je vezmu ráno, druhý den večer.... 🙂 Při obou dětech jsem měla problémy s otěhotněním a to mi bylo okolo 20 a teď ve 40 je to obráceně...

radusik
11. čer 2014

@maia74 Hlavně, ať jste v pořádku!!! 😉

jaydeep
11. čer 2014

Aj ja mam princeznu pres prasky... a syna, pres davat pozor... nevim co je na tom pravdy, ale pry uz kdyz je muz mokry, jsou v tom spermie, rikali mi to asi dva doktori...

cernakronika
11. čer 2014

Ahojík, já mam taky dotazík, ☹ 5května sem trošičku zakrvácela trvalo to možná dvě hodinky.Všimla sem si to až po nechráněném styku.Testy mi ukazovali malého dušíka ale ten pak zmizel, měla sem v květnu dva hnědé výtoky a jeden žlutý.V pondělí sem bila na prohlídce a doktorka mi řekla že na pohmat pod bříšek ukazuje těhotenství ale ultrazvuk a odebrání krve nic... Menstruaci taky nemam akorát se mi zvětšili prsa bolí a bříško mám nafouklé a pod bříšek na pohmat tvrdši a menstruace nedorazila 6dní.. ☹ už si nevím rady co by o mohlo být... test sem si dělala a je negativní...

ivanczska
autor
11. čer 2014

Super ja se tu snad taky na neco ptam ne...

sarriku
11. čer 2014

@ivanczska Jestli už máš zpoždění, tak udělej test. Zpoždění je přece největší indicie naznačující těhotenství.
Mě bolelo břicho jako na ms, prsa jsem neměla tak nalitá jako obvykle a měla jsem dobrou náladu a hezkou pleť a hlavně bazální teplota po ránu byla vysoká.
Testila jsem po asi 10 dnech zpoždění a byla silná dálnice.

milada2
11. čer 2014

@ivanczska Po tolika dnech zpozdeni uz musi byt prukazny test? Ten Ti rekne, jestli jsi tehotna. Forum na internetu ne 😉

chris_n
11. čer 2014

@ivanczska však si odpověd dostala, tady ti nikdo nic zaručeného neřekne. Udelej si test 😀

ivanczska
autor
11. čer 2014

No jasne ze forum ne... snad se mohu zeptat ne... a navic i zpozdeni menstruace znamena cystu na vajecnicich....

pampalin
12. čer 2014

@ivanczska Ahoj!
To Ti tak vadí, když se zeptá v Tvojí diskusi i někdo další? Moc nechápu, že se snažíte o mimi a "s manželem si nejste vědomi, že by snad něco uniklo"... Tohle fakt moc nechápu. Pokud se snažíte o potomka, tak by snad asi NĚCO uniknout mělo, ne?
Zpoždění menstruace nemusí znamenat asi jen cystu na vaječníku, může to být těhu, mimoděložní těhu, stres, tyhle šílený vedra, hormonální nerovnováha a bůhví, co ještě...
Udělej si těhu test a pokud vyjde pozitivní, objednej se za pár dní k doktoru. Pokud vyjde negativní a MS nedostaneš, objednej se taky. My Ti tady těžko můžeme poradit víc.

ivanczska
autor
12. čer 2014

@pampalin nevadi mi to vubec jen jsem chtela poradit. Nesnazime se o miminko. Bohuzel mam cukrovku a s otehotnenim to neni u mne tak jednoduche. Jen jsem potrebovala radu zda nekdo nevi co by to mohlo byt.... No je videt, ze se tu clovek setka opravdu s pochopenim...

pampalin
12. čer 2014

Vždyt máš u profilu, že se snažíte otěhotnět.

ivanczska
autor
12. čer 2014

@pampalin promin to jsem tam dala asi omylem. Ovsem uz jsem to zmenila

sasanka033
12. čer 2014

@ivanczska ja tipuju cokoliv od tehotenstvi pres cystu az po hormonalni nerovnovahu. doporucuju UTZ u gyndare.

ivanczska
autor
12. čer 2014

@sasanka033 dekuji moc urcite zajdu 🙂

haaaluska
12. čer 2014

znova bajecna otazka a ceresnicka ze si niesme vedomi zeby nieco uniklo.ja neviem co tu ocakavate ked davate take otazky.co ti mame poradit???????????????niesme ani vestice ani mudr gynda.zajdi si tam pane boze 😠 ked mas tolko dni spozdeni alebo co tak test?????

cernakronika
12. čer 2014

Ahojik, ja se omlouvám ale chtěla bych se jen optat..V pondělí sem bila u svojí doktorky stím že mám spoždění 5 dní
..Udělala mi ultrazvuk nic negativní , jen řekla že moje tělo ukazuje známky těhotenství..Pak mi udělal testy krve a a zase negativní..Nechala sem to být ale dneska ráno sem měla žlutý výtok a světle hnědý odpoledne, jemné škubání v podbříšku a strašně mě boleli ledvin..Pak to ustalo a zamotala se mi hlava a jako včera šla sem zvracet..Ted se vás slušně ptám nemáte stím některá zkušenosti?? je to divné 😨 😨 😨

ivanczska
autor
12. čer 2014

Ze ja jsem se na neco ptala.... naposled co jsem sem neco ptala... Servus

cernakronika
12. čer 2014

@ivanczska Já sem v roce 2013 vysadila Depo antikoncepci..Měla sem testy pozitivní už sem se radovala a když sem šla k doktorce řekla mi že sem falešně těhotná...A ted se ptám co mi to vlastně tělo děla jestli to nikdo nezná...Radši běžte k doktorce může to patřit klidně k té cukrovce a nebo k výkyvu počasí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru