Mám bolest v podbřišku, slabou menstruaci. Jsem těhu?

paulinanoori
20. únor 2011

Nekolik dni pred MS jsem mela bolesti v podbrisku a malou chut k jidlu. Mela jsme zpozdeni 3- 4 dny, pak jsem ji dostala ale byla slabsi, vetsinou ted ji mam silnou...skoncila 3-4 dnem. a po skonceni MS me zacalo bolet na levem strane, presouva se do i do prave. Mela jsem nechraneny pohlavni styk, nyni se mi zacina hrozne motat hlava a zda se mi ze jsem precitlivela.

mkr
20. únor 2011

@paulinanoori udělej si test

lumisek
21. únor 2011

ahojky, snažíme se o mimí 10 měsíců a popravdě jsem měla asi prvních 6 měsíců milon příznaků těhu🙂)) a těhu nikde.. testů už mám za sebou spoustu, to čekání je šílený.. ovšem teď už se snažím být v klidu a nic si nepřipouštět. určitě je nejlepší počkat a nejrychlejší cesta je každopádně těh. test, nejvíce se doporučuje "mamatest"

makreluska
21. únor 2011

Mě to připadá jako otázka do Bravíčka 😀 Si udělej těhotenský test,ne? Každá z nás má trochu jiné příznaky,nevím,co čekáš za odpověď.Vše budou jen dohady.Od toho jsou těhotenské testy.

beatta
21. únor 2011

@paulinanoori udělej si těhotenský test a uvidíš

lumisek
21. únor 2011

a dej nám vědět, jak to dopadlo 😉

beatta
21. únor 2011

@makreluska taky mi to tady občas tak příjde 🙂
takových otázek už tu bylo spousty 😀

paulinanoori
autor
21. únor 2011

Urcite dam vedet, ziju v zahranici, a testy jsou tu drahe, tak jsem se objednala ke gynekologovi na pristi tyden

dlabinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tom77tt
3. črc 2011

Ahoj chci se zeptat jak s přítelkyní poznáme těhotenství? jde to nějak poznat po 10 dnech ? ... nenastříkal jsem to do ní .. jen jsem se omilem dotkun vlhkých trenek kde před tím,než jsem se dotknul jsme 30 minut před tím nechli spetma a i trošku otřeli ale trenky byli vlhký stejně ... a když jsem se toho po 30 minutách dotknul a pak prstil mohla otěhotnět ? necítil jsem ani,že bych ty prsty měl mokrý ...

berenika39
3. črc 2011

@tom77tt to nikdo neví. musíte počkat, až bude datum menstruace, a když přijde, dobrý 😉 . když ne, tak koupíte v lékárně těhotenský test a budete se modlit.
je to málo pravděpodobný, klid.

tom77tt
3. črc 2011

@berenika39 mno,ale strach máme ...

berenika39
3. črc 2011

to se dá i pochopit, ale nepřepereš to. prostě vydržte do termínu 😉

amallie
3. črc 2011

@tom77tt 😀 😀 To si z nas asi nekdo zase dela pr...., co? 😀 😀 Tes se na nejmin dvojcata, kamo 😀

pajula
3. črc 2011

@tom77tt - po 10 dnech to poznat moc nejde,musíte vydržet do datumu menstruace.... ale reaguji na tvůj příspěvek... a myslím si,že pokud se muž do ženy neudělá,tak žena nemůže otěhotnět....

camelinka
3. črc 2011

Bravicko hadra 😅 😅 😅

klarinetek
3. črc 2011

@tom77tt : To si snad děláš prdel ne? těhotenství je pouze jen když se přímo do ženy vystříkáš. Spermie na vzduchu umírají, takže i kdyby jsi je měl na ruce tak se nic nestane, jelikož jsou už mrtvé... Takže bych to neřešila. Pokud to nepustíš naplno do ženy tak je vše ok ne? 🙂 😨 😕 😀 😀 😀 😀 😀

tom77tt
5. črc 2011

🙂

tom77tt
5. črc 2011

na vzduchu umírají ? to slyším poprví .... a jo menstruaci už má 🙂

pettulka
5. črc 2011

wau modrý koník přejmenovaný na modré bravo :D :D :D určitě nebude těhotná když ses do ní neudělal to dá logiku:D :D :D

kathlin
7. črc 2011

asi sem chodí i pubertáci 😀

marca22
7. črc 2011

@kathlin Spíš to vypadá na nějakého úchyla 😠

kathlin
7. črc 2011

@marca22 i to je možný 😀 ale musim se tomu smát 😀

tom77tt
9. črc 2011

@kathlin

ale ne .. jen jsem neskušenej ☹ ...

kathlin
9. črc 2011

@tom77tt tohle ví i malý dítě že to nejde 😀

katule01
9. črc 2011

😕 😔 Teda někdy mi to hlava nebere, co se tu všechno nedočtu a nepřiučím........ 😲 🤐

dv1987
23. zář 2016

Dobrý večer mohu se zeptat jestli manžel když země vyšel tak měl sperma na přirození je tam nějaké riziko otěhotnění já ha neberu a ani kondom byla jsem u dr a ten mě našel nějaký útvar v děloze mohla bych být těhu ? ms dorazila o 8 dní déle ale nebyla tak silná jako vždy bývá a trvala jen 2,5 dne děkuji za odpověd 😲

magdalenax
24. zář 2016

@dv1987 útvar...? Tak to by mohla být lochnesska

isabelf
24. zář 2016

No tvl..teď jsem se pobavila u čtení příspěvků od tom77 😀

leymea
24. zář 2016

@isabelf ja taky 😀

dv1987
26. zář 2016

@magdalenax ano útvar ale až asi nic tt je negativní ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru