Mám napnuté podbříško, točí se mi hlava. Jsem těhotná?

nanetina
27. zář 2011

Ahoj děvčata, chtěla bych znát Vaše názory...věřím, že pomůžete. Snažíme se 3 měsíc o miminko, brala jsem předtím HA bez vysazení (vybrala jsem všechny 3 plata), minulá menstruace .již bez vlivu HA přišla v termínu...Plodné dny jsem měla 17.-21. Nyní pociťuji napnuté podbříško, jsem pořád unavená, točí se mi hlava, střídá se mi průjem se zácpou, podivná chuť v ústech...Měla jste některá obdobné příznaky a přitom již byla těhotná? Moc si miminko přejeme. A jestli můžete poradit kdy si udělat test, jestli už ted nebo až při zpožděné menstr. Má přijít 2.10. moc děkuju a doufám, že poradíte!!!

veerunka81
27. zář 2011

Nevím jestli to vydržíš, ale udělej si test až při zpožděné menstruaci. Já se také snažím třetí měsíc, bohužel jsem si vždy udělala test dříve, byl pozitivní, ale ani jednou se to neuchytilo, byla jsem pak moc smutná. Teď mi konečně došlo, i když mi všichni radili testovat až déle, že testovat před menzes nebudu.

nikollita
29. říj 2011

já se přikláním k tomu, testovat až při zpožděné MS, ale vzhledem k datumu příspěvku, už je to jasný, že 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru