Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

kackark
15. led 2007

ted jsem koukala na zena in, a doslo mi, ze se mi to mohlo zpozdit (tim to myslim ovulaci, protoze nam umrela babicka a meli jsme pohreb a dost me to vzalo, tak to je moje takova mala nadeje, ze jsem treba otehotnela dele nez si myslim, jinak me posledni cykly trvaly od rijna: 35,31,28,27 - tak zkus posoudit prosim, jestli by to mohla byt pravda.
To vis, tonouci se stebla chyta 😉

kackark
15. led 2007

no vidis a to ja prave mam mamku zdravotni sestru a vim, ze kdybych zasla na krev, tak by se to rozkriklo - myslim tim ze by to nejaky dobrak z laboratore rekl - a to nechci, chci to svetu oznamit, az budu mit aspon malou jistotu, ze je vse v poradku.

bobisek
16. led 2007

Promiň, včera jsem musela od PC, manžel měl nějakou práci.
No jak jsem koukala, tak mezi 35 - 27 je rozdíl 8 dnů. To je blbí, ale snad to nic neznamená. My jsme se o mímo snažili 2 roky a já z toho byla už tak vystresovaná, že se mi MS zpozdily o týden. Klusala jsem k doktorovi a ten mi šoupnul injekci na vyvolání MS a řekl, že kdybych byla těhotná, tak to jen mimču pomůže. Do druhýho dne jsem to dostala. Takhle se mi to spozdilo 2x a 2x jsem dostala injekci. A to jsem byla vždy načasovaná jako hodinky.

kackark
16. led 2007

Ahojky bobisku,
Vubec se neomlouvej, jsem moc rada, ze to se mnou tak prozivas 🙂
Tak dnes jsem testovala znova a rekla bych, ze je carka uz vyditelnejsi. Mam hroznou radost. Vypada to tak, ze do patku budu testovat kazdy den.
Me pani doktorka pichala tu injekci take dvakrat, ale dostala jsem to az po tydnu. Jsem rozhodnuta, ze uz nikdy nebudu brat HA, protoze ta mi to hrozne rozhazela a to uz je dva roky co ji neberu. 😒

hanuule
16. led 2007

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,mám 3 den spoždění-což jsem nikdy neměla vždy jsem měla ms pravidelnou a to po 27 dnech ated nic,dnes jsem dělala test,ale podle něj těhu nejsem.že by měla příjít Ms,tak to příznaky nemám,ale bolí mě mírně v podbříšku,a v kříži a jsem unavená.Cco si myslíte?

bobisek
16. led 2007

Kacko, já myslim, že se vám to povedlo. Asi bude doma oslava viď?

bobisek
16. led 2007

Ahoj Hanuul, nejsi nějak stresovaná? Může se ti to opozdit, třeba když jsi prodělala chřipku nebo virozu. Zkusila jsi si test?

bobisek
16. led 2007

Dělala jsi, už to vidim. No, nevim holka.

hanuule
16. led 2007

no byla jsem nachlazená,ale to i jindy a Ms přišla vždy v termínu,dokonce i Když jsem byla před rokem po slepáku....tak mě to překvapilo.ale muže to být stres.

kackark
16. led 2007

bobisku: tak to moc doufam ze bude oslava, no nechci to zakriknout, ale ted jsem skoro presvedcena o tom, jestli jsem tehotna, tak jsem otehotnela az 2.1. a ne 27.12. jak jsem si celou dobu myslela
hannule: ja ty testy podrobuji skoro "rentgenovemu" zareni mych oci a pri velke trose vule a spravnem nakloneni tam ty carky proste vidim obe. 😉 😉

bobisek
16. led 2007

Hannul zkus test tak za 2 dny a uvidíš. Jak dlouho se snažíte o mímo?

kackark
16. led 2007

a jeste jsem se chtela bobisku zeptat, zda by byla normalni nadmerna bolest zad v bederni oblasti a husty dozluta zbarveny vytok

hanuule
16. led 2007

snažíme se 5 měsíc,tak snad by to vyšlo,bolí mě děsně záda,jsem unavená a mám sucuo v puse tak nevím.....

kackark
16. led 2007

to je hrozne, ja kdyz ctu ty sve prispevky, tam je hrubek, ja se tak stydim 😕 , tak to vypada, kdyz nedrzim pero v ruce

kackark
16. led 2007

hanuule: moc bych ti prala, aby vam to vyslo, ta nejistota je hrozna, vid?

hanuule
16. led 2007

jo je to děs děkuji moc.

kackark
16. led 2007

ale to by sis urcite po peti mesicich zaslouzila, aby to vyslo, moc vam to preji 🙂

bobisek
16. led 2007

Kacko, já jsem v 6 měsíci a výtok mě trápí neustále. Pokavaď není bolestivý a nezapáchá, tak bych to moc nebrala v úvahu, ale doktorka nejsem, tak nevim. Za chyby se neomlouvej, jsme jenom lidi.

Holky s těma bolestma zad vám vůbec neporadim, protože já jsem na ně lemra už od mala, takže mě boleli vždycky 😒

bobisek
16. led 2007

Ještě s tim výtokem. Kámoška ho měla od prvního dne těhu a doktor o tom věděl. Napsal jí tabletky a hotovo

vlckulka
16. led 2007

ahoj holky, tak jsem na tom stejně, jako vy, jenže já mám strach, mám zpoždění 10 dnů, sice občas se mi stane, že mám zpoždění,ale max. 5 dnů, dělala jsem si v neděli test a byl negativní, tak tomu šance nedávám, jdu v pátek k dr. a očekávám vyvolávačku

kackark
16. led 2007

Na ten vytok jsem se ptala proto, ze si myslim ze pred MS by nemel preci vubec byt.
No a na to, ze jsem ucitelka, tak bych hrubky delat nemusela, ja kdyz nemam v ruce pero, tak nepremyslim, co ty ruce vytukavaji ☹

kackark
16. led 2007

ja se snazim myslet pozitivne, jinak to snad ani nejde, a nadeje preci umira posledni 😉

bobisek
16. led 2007

Koukám, že se nám to tu rozrůstá.
Kacko já mám kurz průvodce a mám orientaci jak slepecká hůl. Postav mě před barák, kde to neznám a zabloudim za prvním rohem 😀
To jsou nemoce z povolání

kackark
16. led 2007

Dik, za uklidneni, to si me hodne pobavila 😀

bobisek
16. led 2007

Já mám pocit, že budete chovat. Pokavaď ten dnešní vyšel JO, tak to je tutovka 😉

kackark
16. led 2007

Ja v to pevne doufam, jen to nechci zakriknout, a kdyby ne, tak si budu muset pochovat deti v praci 😉

bobisek
16. led 2007

Doufám, že neučíš deváťáky 😀

kackark
17. led 2007

Ahojky vcera jsem musela prenechat pc brouckovi a dnes jen na skok, musim do prace, ne devataky neucim 😀 to by bylo opravdu dobre 😀 , ale ucim deti s postizenim, ale je pravda, ze nekterym je vice, nez tem devatakum 😀
no a jinak vysledek dnesniho testu: nic moc, byl hodne slaboucky, uz vazne nevim, co si o tom mam myslet ☹

hanuule
17. led 2007

ahojholky,tak jak si to tady pročítám ,tak také nevím co si myslet.kackart a jak tobě dlouho MS mešká?jo a ten výtok se mi také zhoršil,ale náznak že by měla dorazit Ms žádný.dočetla jsem se že bobíšek je už těhulka a mužu se zeptat na tvé příznaky když jsi byla v začátku?díky

iris
17. led 2007

Ahoj holky,mám dotaz,jaký těhotenský test jste vyzkoušely?Zatím mám zpoždění jen 2 dny,ale stejně,když čtu tyhle diskuse,tak se radši informuji předem 😉 Počkám určitě min. do pondělka a pak uvidím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru