Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

kacabacka
14. zář 2006

ingis: a dál? proč nový téma?

terka80
14. zář 2006

🙂 blahopreju

lussius
14. zář 2006

moc gratuluju 🙂 to je víc jak jistý že jste se dočkali 🙂 opatruj se 🙂

ingis
autor
21. zář 2006

lussius děkuju no opatrovat se no nevím furt sem ve stresu a s nervamy pryč bydlím u přítel u jeho babky ona má 81 a jak je čilá a moc mně dáva do stresu hrúza nesnášim ji a výš co mi řekla že vůbec není ráda že čekáme mimi

babyna
21. zář 2006

ingis ty jsi cizinka ?

ingis
autor
21. zář 2006

babyna sem Slovenka ale žiju v čechách 11 let

papaya
21. zář 2006

Ingis myslím že bys mohla klíďo psát slovensky 😉

ingis
autor
21. zář 2006

Tak hej 😉

martin_alenka
21. zář 2006

souhlas, slovensky klido.

ingis
autor
21. zář 2006

ok

ingis
autor
21. zář 2006

tak idem si lahnút tak zatial ahojky furt by som len spala a chodila na wc 😀

kackark
14. led 2007

ahojky holky moc vas prosim o radu, co si o tom myslite:
10.1. jsem ocekavala, teda spise neocekavala MS 🙂 , udelala jsem si test a byl na nem po hodne dlouhe dobe slaboucky druhy prouzek, po dvou dnech jsem opakovala test se stejnym vysledkem, ale vcera a dnes jsem na testu neobjevila uz ani naznak druheho prouzku ☹
MS stale nedorazila, nic me neboli a nevim na cem jsem, jsem z toho hodne nervozni.Mate nektera podobne zkusenosti?Predem moc dekuji. Kacka

bobisek
14. led 2007

Kacko, já když jsem si dělala testy, tak do 2 minut se mi ukázal negativní. Jen tak jsem se na to jukla asi po 5 minutách a ukázal se skoro neviditelný druhý proužek. Vyšlo to takhle asi 3x a to asi po týdnu nedostavené MS. Měla jsem příznaky, že to dostanu. Křeče v podbřišku, nafouklá a boleli mě prsa, byla jsem si na tuty jistá, že to dostanu každou chvíli, ale nedostala. Byla jsem v tom 🙂

bobisek
14. led 2007

Ty negativní testy jsou matoucí, ale hladina hormonu HCG, hlavně v prvních dnech může být pěkně kolísavá. Počkej týden a když nepřijede teta ze Lhoty, tak navštiv doktora. Hodně štěstí 😉

kackark
14. led 2007

bobisku: dekuji moc za uklidneni, jsem z toho hodne nervozni, ja prave nemam zadne priznaky, ze by MS mela dorazit, uz jsem jednou tehotna byla (ale bohuzel jsme o mimi prisli) a ja se citila hodne unavene a bolely me prsa, ted jsem jen hodne unavena, ale opravdu nemam vubec zadne bolesti. 😎

bobisek
14. led 2007

Každá to můžeme prožívat jinak. Ségra má 3 děti a každý mělo jiný příznaky. Já čekám první. Je taky možný, že dost velkou roli hraje stres. I když se říká, že pokavaď se ukáže druhý proužek, tak je to tutovka, protože se ukazuje jen v těhotenství nebo když má holka gynekologický potíže, jako jsou třeba miomy. Nechci tě v žádným případě strašit. Já si dělala asi 100 testů, tak jsem něco pochytila. Udělej si určitě další test. Věřim tomu, že se to povede

kackark
14. led 2007

bobisku: si moc hodna, hodne me to uklidnuje, ja si ted proste rekla, ze to nebudu tak prozivat, ze tomu necham volny prubeh, ale stejne to moc nejde, horsi je ze u maji doktorky je cekaci doba tak 14 dni a to mi pripada hodne dlouho, jeste to budu do konce tydne zkouset s temi testy a pak uvidim.

bobisek
14. led 2007

Držim palečky. Žádný nervíky, pusť si pohádky, ať ti ty 2 týdny utečou a hlavně pro jistotu nezvedej nic těžkýho. 🙂

kackark
14. led 2007

Mockrat ti dekuji za podporu!!!! 🙂

bobisek
14. led 2007

Jdu papat, tak zatím ahojky a napiš mi sem, kdyby nastala nějaká změna. Ale ona nenastane viď? A chci vědět i výsledky dalších testů jo? Já to normálně prožívám s tebou. Tak pa 😵

kackark
14. led 2007

Take jsem ted varila a varim. Si opravdu velice moc hodna a pomahami to, neboj dam vedet at se stane cokoli a jeste jednou diky. 😉

bobisek
15. led 2007

Kacko, tak jak to dopadlo, myslim na tebe 🙂

kackark
15. led 2007

Ahojky nic moc, rano jsem delala testik a ta carka tam byla videt jen hodne velkou silou vule, spise si ji asi namlouvame, ale zitra to zkusim urcite znovu a budu doufat.

bobisek
15. led 2007

To je napínavý jako detektivka. A břicho nebolí?

kackark
15. led 2007

ne neboli me nic, jen me obcas pichne, prsa neboli, ale silene se me mota hlava, asi mam nejaky divny tlak, doufam ze ta detektivka bude mit stastny konec 😉

bobisek
15. led 2007

Mám dobrý tušení. A měla jsi někdy zpoždění, jako teď?

kackark
15. led 2007

Jen jednou to bylo po potratu z jednoho vajecniku ms dorazila a z druheho ne, ale to bylo tak pred sedmi mesici.

bobisek
15. led 2007

Jestli máš MS pravidelnou, tak to vypadá slibně. A už jsi se objednala k doktorce/doktorovi?

kackark
15. led 2007

Prave ze jsem ji nevolala, chci to vydrzet do patku, to si myslim ze se neco urcite stane 😉

bobisek
15. led 2007

Já bych to nevydržela do pátku. Máš pevný nervy. Alespoň bych si skočila na odběr krve, tam ti řeknou výsledek do druhýho dne. Právě jsem se ptala manžela, kde je Rychnov a od nás je to prý habakuk daleko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru