Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

nemo1985
10. bře 2008

Ahojky holky zdŕavím,
Dnes jsem 10den zpoždění, test negativní.
Příznaky, nateklá prsa, pořád lítám na WC, pobolívá v podbříšku.
K DR, jdu tento čtvrtek, tak nevím
Test mám mamatest.
O první mimi jsem přišla v 8tt, přestalo tlouci srdíčko

ambret
10. bře 2008

Ahojky 🙂 4 den zpoždění, test se //, ikdyž jedna je zatím slabší, ale ona zesílý. Stejný test jako Nemo 🙂

nemo1985
10. bře 2008

Ambret, ahojky to je nadějné, držím palečky 🙂

hlavinka
11. bře 2008

Ahoj holky, jak vas tak posloucham - tedy ctu - tak je to s temi testy na stiru. 🙄 Ja jsem dneska 14 den po inseminaci a MS mela byt od patku, nedostavila se, ale testy (Best2) jsou negativni. Tak nevim, leda zkusit jiny test anebo to holt vydrzet az na krev u doktora v pondeli 😲 A pritom na nem pisi, ze se da pouzit i pred mensutraci, kdyz si myslite, ze jste tehotny. Tak nevim...

mifinka
13. lis 2008

Ahoj holky, mám dotaz. MS mi mešká, v sobotu to bude týden, jinak pravidelný cyklus, 26 dní. Celou dobu mi je že už už mrcha přijde ale nic.. Testovala jsem, ale přes den se neukáže nic, ráno vždycky jen stín, náznak druhé čárky.. Gynekoložka mi říkala že nemám chodit dřív jak 2 týdny po vynechání MS.. Tak a teď raďte jsem nebo nejsem v tom? 😀 dík za názory

zemli
13. lis 2008

mifinka: náznak ? myslim ze si

mifinka
13. lis 2008

Jojo, prostě takovej stín, nevím jestli je ještě brzo nebo co... Tak není to ani týden ale jinak se podle moji mrchy daly natáčet hodiny, vždy po 26 dnech mezi 7-8 ráno..

zemli
13. lis 2008

Jestli tam neco je i malej naznak tak si. Ja meskala asi 12 dni a jenom taky takovej stinek a za 3 tejdny mam termin 😀

azhra
29. lis 2008

Ahojte holky, kdy je optimalni si udelat tehotensky test?
V den MS nebo az po zacatku? Mam cyklus 30dni, ovu 13. den, tak uvazuju,ze bych testla 28.den cyklu... je to 15DPO, uz by se to melo ukazat.. 😒

aponchie
29. lis 2008

ja jsem si delala test tyden po oplodneni a nic ..teda nic..strcila sem to zklamane do kapsy a nez sem dosla domu(asi hodina)druha carka viditelna!!!mamatest 🙂

andara
29. lis 2008

Ahoj,ja mela slobounkou carku 10DPO (je v albu ze 16.9) 😉

littlejane
3. pro 2008

Ahojky,
můžetem mi také poradit. Je možné, že tehu testy neukazují správně? Už 4 dny mi mešká mrcha (a to ji mám každý měsíc na den přesně) a BT neklesá, stále nad 37,0. Dneska jsem si teda udělala ráno test, ale byl negativní (název byl nějak Rapid .... nevím přesně, ale prý byl měl být více citlivý). Tak nevím, můžu být i přesto těhu? 😨

kazu
4. led 2009

Ahoj vsichni,chtela jsem se zeptat. Koupila jsem si Best test-to jak jsou v krabicce 2 asi za 30Kc. Predevcirem tam druha slaba carka byla,ale dneska rano taky. Myslite,ze ma cenu delat jeste nejaky jiny???

jandik
4. únor 2009

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,dnes jsem 11DPO a ráno jsem si dělala mamatest a negytivní ☹ Myslíte si,že bylo ještě brzy?Zkoušela jste některá testovat 2.dny před očekávanou MS a testík byl negytivní a po termínu MS se ukázali //?Děkuju moooc 🙂

k.ate
4. únor 2009

jandik - ja osobne bych testovala až v den očekávané ms nebo třeba až tejden po... Před mi to přijde zbytečný... 😕

jandik
4. únor 2009

k.ate děkuju 😉 Vím že by se mělo až po termínu MS,ale to čekání je hrozný 😠 přitom už se snažíme takovou dobu a stejně si s tím testováním před MS nedám pokoj 😒

k.ate
4. únor 2009

jandik - já se testla při malým zpoždění ms "jen tak", abych věděla, jaký léky můžu a jaký ne a byly tam ||, jenže o pár dní později "ms" dorazila... Kdybych nevěděla, že jsem těhu, neřešila bych to, takhle to byl pro mě stres navíc, teď se klepu, jestli po 4 týdnech na kontrole bude všechno OK ☹

jandik
4. únor 2009

k.ate to je mi moc líto,já mám za sebou bohužel 2.zamlklé těhotenství ☹ Koukám že jsi už těhulka,tak moooc gratuluju 🙂

tweetyy
18. únor 2009

Ahoj holky,jsem mezi vámi nová, a mám podobný porblém jako Jandik. Taky jsem si zkoušela udělat test cca 11 DPO a nic ☹ Čekání na MS je strašný, kéž by nepřišla! 😎 Pořád je mi nějak špatně, točí se mi hlava, hrozně mě bolí břicho, dost mi píchá v podbřišku, mám citlivý prsa, jako nikdy před tím a spala bych a spala...Tak doufám, že jsem si to všehno nevsugerovala! 😢

irbr
1. bře 2009

Zdravím všechny, od rána prolézám jedno fórum za druhým a hledám názory holek s podobnými zkušenostmi, Menstruaci čekám už od čtvrtka a nic, včera jsem si udělala těhotenský test a objevila jsem na něm slabou čárku. Dneska jsem to zopakovala a byla tam zase. Dva roky jsem se snažila s partnerem a nic, teď mám 2 měsíce nového přítele a vůbec mě nenapadlo že by to mohlo jít tak rychle. Bolesti prsou nepociťuju ani jiné příznaky na sobě nějak zvlášť nepozoruju. Kdybych byla opravdu těhu, bylo by to dneska přesně 2 týdny. Mohla by mi některá říct co si o tom myslí? Jestli jsem nebo nejsem těhu?

k.ate
1. bře 2009

irbr - lepší by bylo udělat test obden a kouknout jestli bude čárka silnější, ale podle mě je hodně velká pravděbodobnost, že těhu budeš... 🙂 Kdyžtak zkus ty testy vyfotit a dát je sem do galerie... U mě to takhle taky začalo - napřed slabou čárkou a za 6 dní už byla pořádná...

irbr
1. bře 2009

k.ate - no zítra jdu k doktorovi tak uvidíme co mi poví

judies
19. bře 2009

Ahoj holky mám dotaz, je nějaká šance zjistit těhu ještě před menstruací??? Jde mi o to že chci začít dietu a sportovat, ale nevím jestli tím něco třeba za ten týden nezkazím......už jsem dvakrát o mimi přišla takže už jsem vyjukaná ze všeho......děkuji ☹

monique07
27. čer 2010

Ahojky všem, ráda bych znala vaše názory - 25 DC jsem si dělala těhu test Combo II, který byl v limitu slabunce pozitivní, časem čárka ještě zesílila, další tři dny po sobě jsem si dělala GS Mamatest a čárka vyšla stejně slabě ve všech případech, může se jednat o těhu, když čárka nesílí? Jinak těhu příznaky nějaké mám, např. nafouklé břicho, občasné jednorázové píchání v podbřišku, časté chození na záchod, občas mě zabolelo v prsou (normálně se nikdy nestává), změny nálad, větší chuď k jídlu, horší spaní, únava, ucpaný noc. . . zkoušela jsem si taky měřit teplotu, tělesná "běžná" je u mě dnes i včera 37,2° a dnes ráno jsem si měřila i bazální teplotu, ta byla 37°. Jsem zmatená z těch testů, tak bych byla ráda, jestli s tímhle máte některá zkušenosti, moc děkuju za Vaše názory, jinak dnes jsem 28 DC. . .

gabiku
10. črc 2010

Ahojky, mám čerstvou špatnou zkušenost s těhu testy. Jelikož se mi nedostavila menstruace tak jsem si po třech dnech po vynechání udělala test . Měla jsem Mamatest, čárka byla do limitu jasně viditelná (pro upřesnění jednalo se o mamatest nějaká novinka s citlivostí 10) . Za další tři dny jsem test opakovala, čárka byla silnější. Než jsem volala na gyne,abych se domluvila na první kontrolu , tak jsem si ještě pro jistotu udělala klasický Mamatest, opět se mi objevila druhá čárka, i když byla o dost slabší než u těch citlivějších testů, ale prostě tam byla. Na další den jsem ale začala špinit, tak jsem šla k doktorce a ta dle ultrazvuku zjistila, že těhotná nejsem. Nemám známky těhotenství ani zvětšenou sliznici. Jenom mi vzala raději krev na hcg, aby se vyloučilo mimoděložní těhu, ale pravděpodobnost prý není vysoká, protože i kdybych byla mimotěhu, tak by stejně měla být zvýšená ta sliznice. Výsledky z krve ještě nevím, musím počkat do pondělí. Po této zkušenosti, již nebudu těhotenským testům vůbec žádné značky přikládat velký význam pouze orientační. Upozorňuji, že neberu žádné léky, které mohly testy ovlivnit.

vendy2
10. črc 2010

Ahoj holky,
jsem taky z těch testů zmatená 😒 asi 4dny po vynechání MS jsem si udělala mamatest s citlivostí 10 a vyšel slabě pozitivní,dva dny na to,jsem si test zopakovala,jestli uvidím,že čárka sílí a žádná druhá čárka se tam neobjevila ☹ nevím co si myslet,další si udělám až asi za týden,protože teď mám test s citlivostí 25 a pak bych zašla k doktorovi,abych věděla na čem jsem.

mariposita
10. črc 2010

Ahojte baby, chcela by som pocut vas nazor: meska mi MS uz tyzden (vzdy mam pravidelny 28-dnovy cyklus). Robila som si 2 tehotenske testy- prvy po prvom dni meskania MS a druhy dnes rano. Obidva vysli negativne. Cely tyzden som mala taky divny bledo hnedy vytok. Myslite ze to moze byt tehotenstvo? Nemalo by to uz ale byt vidiet aj na teste?

madelen
10. črc 2010

Já mám s těhu testy celkem dobré zkušenosti, vždy spolehlivě mi ukázala značka Best 2. Jsou o něco citlivější než obyčejné Mamatesty. Hodně záleží na hladině hCG, jak moc rychle stoupá a kdy došlo k oplodnění. Já měla test pozitivní už skoro týden před MS. Ale taky jsem měla hodně vysoké hCG. Pokud druhá čárka nezesiluje, nemusí se těhotenství správně vyvíjet. Po 2-3 dnech by měla čárka zesilovat. Nebo testík zkusit po dalším týdnu...Držím palečky ať to vyjde.
@mariposita - já taky mívala pravidelnou MS a ta poslední se mi skoro o týden zpozdila a já z toho byla úplně vedle 🙂 . Případně zkus testík opakovat později.

carina
12. črc 2010

Prosím neporadil by mi někdo ohledně použití těhu testu? Koupila jsem takový ten levný, je v tom pouze ten testovací proužek a tak nějak mě nenapadá, co mám použít jako nádobku. 😔 Nebo se i tyto levné testy dají jenom podržet v proudu moči? Blbý dotaz, ale já to fakt nevím. 😀 😀 😀

sylvka
12. črc 2010

cari,já bych na proud nespoléhala.čůrala jsem do kelímků od ramy(čistýho 😀 )namočila a čekala 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru