Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

vlckulka
17. led 2007

Ahoj, také by mě docela zajímalo, co si myslíte o testech? Nevím, co si mám myslet, mám zpoždění už 10 dní (mývám občas zpoždění, ale nikdy to nepřesáhlo 5 dnů), ráno jsem si dělala test a byl negativní, v pátek jsem objednaná k dr., udělá mi ultrazvuk a kdyžtak píchne vyvolávačku. Ptala se mě, jaký test jsem si dělala, hlavně ať si prý nekupuji ty nejlevnější, že moc spolehlivé nejsou, tak nevím. Doporučila mi, ať si koupím dražší, který je citlivější. Snažíme se s manželem už 10 měsíců, tak jsem z toho tak trochu rozhozená.

ketka
17. led 2007

Ahoj holky!Já jsem měla MS dostat minulý čtvrtek a nic. V neděli jsem dělala test a byly tam //. Ta jedna sice slabounká,ale když jsem test opakovala v pondělí a úterý,tak zesilovala.Hrozně mě bolí prsa, jsem strašně unavená a pobolívá mě v podbřišku.Taky mám zácpu a břicho nafouklý,jak kdybych byla minimálně ve 4.měsíci 😀 Tak to jsem asi v tom, že 🙂 Ale pořád se nemůžu zbavit toho strachu, jestli je všechno v pořádku a jestli jsem opravdu těhu. 😕
Test jsem měla jeden levnější, jeden dražší a pak GS Mamavit (v balení jsou 2 kusy).
K doktorovi jdu v pondělí 29.,teďka by stejně asi ještě nic neviděl.

len
17. led 2007

Já myslím, že dražší=citlivější=lepší je pěkná blbost 😝
Jinak já nevím jak vy, kupovala jsem si test jenom jednou, vlezla jsem do lékárny, řekla, že chci těhutest a lékárnice přede mě vysypala asi pět druhů. Akorát to byla asi nějaká extra drahá lékárna nebo prostě z těch levnějších nic neměli, ale já nějak odmítla dávat víc jak stovku za kus papíru, který stejně počůrám 😀 Upřímně se mi nechtělo obíhat všechny lékárny v okolí, abych sehnala přesně tu jednu značku za určitý peníz - pokud těhu jsem, značka testu to stejně nevytrhne. Tak jsem koupila ten nejlevnější a citlivost měl 25, což si myslím, že je jedna z nejvyšších 🙂

iris
17. led 2007

mně se totiž nechce dávat za ten test moc peněz...pokud bude zpoždění 10 dnů,tak bych to ráda testla,ale stejně se spíš myslím,že to prostě bude jen zpoždění,
Těch testů je tolik,že fakt nevím,který vybrat.

zdenda
17. led 2007

Ahoj, já jsem si dělala 3 druhy testů, byly to ty nejlevnější a u všech jsem se mi druhá čárka vždy ukázala, nejdřív jen slabá a pak už se ukázala hned a krásná jasná 😵 Takže, si myslím to samé co Len, že čím dražší test= citlivější a lepší je blbost 😉 Fungují i ty za 30,-Kč a jsou v krabičce 2. 😉

nemo
17. led 2007

Ahojky holky, já si taky myslím, že na ceně testu to nezáleží 🙂 Minulý měsíc jsem měla zpozdění a dělala jsem si docela drahý test, nicméně si myslím, že drahý byl jen z důvodu, že byl pohodlnější. Byl v pouzdře a jen se počúral, tj. záležitost chvilky a nemusíte mít nádobku, kam čůráte a tak. No a byl negativní.
Tento měsíc jsem si dělala test, který jsem ponořila do nádobky s močí, byl levnější, nicméně pozitivní 😎 Takže v ceně testu to fakt nebude, len má pravdu 😉

ketka
17. led 2007

iris, myslím, že je úplně jedno jestli je test drahý nebo levný. Většinou jde stejně jenom o značku. A pokud jsi těhu ukáže to stejně levný jako drahý,když mají stejnou citlivost.

iris
17. led 2007

tak fajn...díky za rady 🙂

nemo
17. led 2007

Ketka: Já mám úplně stejné příznaky jako Ty, extrémně bolavá prsa, unavená jsem jak nikdy a břicha jsem se večer úplně vyděsila, vypadám taky jak ve 4. mesíci 😝 Až jsem si říkala, no potěs, jestli to tak půjde dál.... 😉 Hlavně nevím, jak se mohlo tak moc nafounout. Nicméně test byl taky pozitivní, takže asi jsem taky těhu 😅

ketka
17. led 2007

nemo,tak moc gratuluju 🙂 A připadáš si těhotná?Mě to vůbec nedochází a mám hroznej strach,že se něco stane a nebo že těhu nejsem,že je to prostě něco jinýho a ty testy se spletly,asi ale zbytečně magořim,že jo? 😅

nemo
17. led 2007

Ketko, taky Ti gratuluju 🙂 Těhotná si nepřipadám, myslím, že to ještě bude trvat, tak si skutečně uvědomíme, že v nás roste malý človíček.....jěště mi to teda nešlo vštřebat.....Možná je to tím, že jsem to ještě nikomu neřekla, ani manželovi....čekám na sobotu, kdy na to budeme mít čas a taky si chci ještě udělat test, jestli jsem dotěď špatně neviděla 😉

romana27
17. led 2007

Ahojky holky, můžu vám říct, že ani mě ještě pořád nedochází, že ve mě roste miminko 🙂 i když mě bolí prsa, je mi šoufl a břicho roste, přesto se mi to asi ještě pořád nedochází.

přeji hodně zdravíčka.

nemo
17. led 2007

Ketka: Ale myslím, že ty příznaky jsou jasné, takže nemagoř 😉 A hlavně se neboj, že se něco stane, tohle si nepřipouštěj a mysli pozitivně, prostě se nic nestane a basta! Budeš mít naprosto pohodové těhotenství 🙂 Pozitvní myšlení je púl ůspěchu a hlavně je to teda lepší pro drobka, než aby ses bála! Takže neboj, čárky platí a vše bude OK 😎

nemo
17. led 2007

Děkujeme, Romi 🙂

ketka
17. led 2007

Holky díky, uklidnily jste mě 🙂 Takže prostě pohodička a klídeček 😎 A teď jdu zase chvíli pracovat,bléééééééé 😠 😀

vlckulka
17. led 2007

Sice by bylo krásné, kdyby dr. měla s těmi testy pravdu, ale připadá mi to taky jako blbost. No, už aby tu byla mrcha a pak hurá na další snaženíčko 😀

vlckulka
17. led 2007

Jinak gratuluji všem těhulkám ke // 🙂

nemo
17. led 2007

Vlckulka: Mně test ukázal druhou čárku hned v ten den, kdy jsem čekala mentruaci, takže si myslím, že po 10 dnech už by se tam objevit fakt měla. Držím pěsti, aby to co nejdřív vyšlo! 😉

vlckulka
17. led 2007

Jdu v pátek k dr. chce mi dělat pro jistoru ultrazvuk, ale to by asi musel být zázrak, aby tam něco bylo. No, lepší je nezabývat se tím, to moje tělíčko se prostě rozhodlo, že mě trochu potrápí 😉

hanuule
17. led 2007

ahoj holky,tak jsem to dneska dostala se spožděním,ale dostala a jsem ztoho taková divná.Už jsem doufala že to vyjde a ono nic.nevím asi je to tak daný a to mě to spoždění tak rozhodilo,že jsem si snad i ty příznaaky vsugerovala.

ketka
17. led 2007

hanuule, nebuď smutná, ber to z tý lepší stránky, že když už to muselo dopadnout takhle, tak je lepší že jsi to dostala sama od sebe a nemusela jsi na injekci a teďka se zase budete snažilkovat a určitě se to brzy povede 🙂

hanuule
17. led 2007

já vím jsem ráda že vubec přišla a že to není porucha,alespon něco,ale už vím že budu dělat až po delší době spoždění závěry.Volala jsem na gyndu a říkala že je to krátká doba,že pokud mi takhle pchodí Ms,tak at přijdu normálně na preventivní prohlídku v květnu,tak snad pak už to bude jiné....no zas bude líp to je ten moment,když to přijde tak je člověk smutnej,však to znáte.

bobisek
17. led 2007

Hanuul nevěš hlavu, jednou se to povede. V dnešní době je tolik možností. Nezoufej si, nám taky pomohli k prckovi doktoři.

ketka
17. led 2007

jj,to znám velice dobře.Vždycky jsem z toho byla v háji a i teď když jsem našla na testíku // tak se pořád bojim,aby to bylo doopravdy.Ale musíme věřit,že to bude všechno ok a ono to ok bude 😀 Tak hlavu vzhůůůůru 😉

bobisek
17. led 2007

Kacko, taky jsem tu jen na skok. Moje testy byly všechny slabouličký a všechny se mi ukázaly až po 5 minutách. Zkus změnit značku 🙂

hanuule
17. led 2007

bobisek a jak vám pomohli doktoři?mužu se zeptat zda jsi brala anti a zda jsi měla pak vše v pořádku?ketka,tak pokud už dvě čárky byly a jsou i ty příznaky ,tak bych tomu věřila a držím palečky at tomu tak je.

bobisek
17. led 2007

Já uvěřila, že jsem v tom, až když jsem měla první pohyby. To jsem se poprví cítila jako těhulka. Holčiny držim vám všem palečky 😉

hanuule
17. led 2007

bobisek jsem ráda že vám to vyšlo a užívej těhotenství.

bobisek
17. led 2007

Hannulko děkuji a hodně štěstíčka při snažení. Příjde to až to budeš nejmíň čekat. 🙂 🙂

hanuule
17. led 2007

bobisek,snad máš pravdu,ale na nejistota zda je vše v pořádku je hrozná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru