Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

carina
14. črc 2010

sylvka: díky 😎 Něco takového doma snad taky najdu. Bála jsem se, aby na tom kelímku nezůstaly nějaké mikroskopické částečky třeba z jogurtu. Ale to by ten test stejně neměl poznat, když měří HCG... 😵

lenicka2009
16. srp 2010

Narazila jsem na výprodej těhotenských testů, test za 9 Kč (původní cena) 40 Kč, důvodem je končící platnost testů (do října 2010), ale jsou kvalitní a spolehlivé. Kdybyste někdo měli zájem, mají je na www.lekarna.cz.

xjanex
30. zář 2010

Ahoj,je možné že by se negativní těhu test položený asi po 5ti minutách těsně vedle pozitvního (jiné osoby) změnil na pozitivní (slaboučkou čárku)?

kacci
5. říj 2010

@xjanex to možné určitě není🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lidka18
16. zář 2011

dobry den jmenuju se lidka jemi 23 a sem tu dnes poprve chtela bich se zeptat mam 10 dni po menstruaci a a zaclo me po 2 dnech po ciklusu bolet prsa bricho 3dni sem spinila boli me celi telo a mota semi hlava ale nak abich mela chute to nemam ale hodne piju a nemuzu na velkou muzete mi poraditt jestli muzu byt tehotna a nebo plaha nadeje dekuji: a ted sem si udelala test bila tam jedna carecka jasne videt a druha hodne slabounka a bolesti furt mamm muzete mi poradit

smutnounka
18. zář 2011

@lidka18 ahoj ja mela take bolesti a slabou carecku koupila jsem si digitalni teh.test clean and blue tady v anglii ti jednoduse vyskoci napis tehotna- pregnant anebo not pregnant- nejsi teehotna ze svich zkusenosti si myslim ze ten bylnejlepsi ten test zadne slabe ci silne carky proste vysledek tak si kup takovy poptej se na nej v lekarne a budes mit jistotu stoprocentni

skorepka
25. čer 2012

ahojky vsem, my dceru pocali 3 dny pred ocekavanou MS, rika se ze je to velmi neplodne obdobi (my chteli zkusit ten pocit kdyz se "dela" dite) a otehotnela jsem. MS prisla ale jen na 3 dny a velmi slaba. To jsem netusila ze jsem tehu - verila jsem ze to bylo neplodne obdobi. 3dny pred dalsi MS jsem si delal test v podvecer a byla tam slaba carka. Ted se snazime od prostred cyklu, 1. pokud probehl dle norm na den ovulace. Ale nemerim, nepozoruji kdy ji mam, proste to nechavame jen tak . Ted je to tyden od ovulace, jsem zvedava jestli se povedlo nebo ne, tento patek nebo sobotu by mela prijit MS, tak uvidime. 🙂

ined77
12. pro 2013

Dobrý den těhulky a maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán článek https://www.modrykonik.cz/jsem-tehotna/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i Vy se zkušenostmi se začátkem těhotenství. Vaše příběhy a postřehy ocení jistě i další těhulky, které tato zkušenost teprve čeká a možná se jí trošku obávají.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ...".

Moc Vám děkuji a přeji krásný den🙂.

@skorepka @smutnounka @kacci @xjanex @carina ..a další 🙂

xgynekolozka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru