Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

romana27
18. led 2007

zuzi mám tě strašit nebo ne? 🙂 Jako jsem moc ráda, že těhotná jsem, ale problémy mám.
Od 6tt mám nevolnosti, ze začátku celodenní, postupem času odpoledně-večerní se zvracením :( Týden mi bylo dobře a začalo to nanovo. Původní doktor mi dal čípky s tím, že se jako ale moc brát prášky v těhu brát nemají. Já se podívala na příbalový leták a tam je napsáno jinými slovy, že v těhu na vlastní nebezpečí 🙂 takže je mám netknutý doma🙂 Dnes jdu k nové doktorce, protože mě ten doktor vytočil i co se péče týká.
Do toho už asi měsíc mě bolí kostrč.
Jsem občas jak sluníčko a občas bych se zapleštila, jak jsem protivná 🙂

blanula
18. led 2007

tak to mě taky pobolívá břicho jako při MS, ale já jsem špinila, no spíš pořád špiním, tak si doktorka chtěla být jistá, jestli jsem nebo ne. Ale já už jedno dítě mám, tak vím co očekávat.Začala jsem být citlivá na vůně takže začneme opět prát bez aviváží. A narostla mě prsa, mám tak 0- a teď konečně alespoň ty 1 snad mám. 😀

zuzan
18. led 2007

Romčo, to mě nestrašíš 🙂)) Já vím, že nevolnosti jsou nepříjemný, ale zase jsou určitě kompenzovaným mnohem krásnějším prožitkem toho všeho, co bude následovat 🙂)) A možná ti přijde jako barbarství, když ti řeknu, že jsem si o víkendu tak představovala, jak se těším, až třeba začnu zvracet, protože to bude znamenat, že se něco děje a podařilo se to, po čem moc toužím 🙂)) Tak Ti přeju pevné nervíky a hodně sil... A co se doktora týče, tak bych na tvém místě taky rozhodně volila změnu...

Blanulko, jsi pro mě pozitivní vidina, že všechno může být tak, jak tajně doufám a moc si přeju, tak i tobě přeji krásné prožitky tého milé a příjemné zprávy a stavu a těch negativních projevů co nejméně 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

Holky, kedy ste zacali pocitovat prve priznaky??? Lebo mne sa zda,ze ja sa mam az moc dobre,ked ziadny zvlastny priznak na sebe nepozorujem...

len
18. led 2007

Holky, nechcete se přesunout do diskuze o těhupříznacích? 😀

zuzan
18. led 2007

Lenciatkooo, já jsem taky naprosto v pohodě a bez příznaků, ale já jsem ve fázi, kdy vlastně sama nevím, na čem jsem 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

zuzan . aha,tak to potom jo. No,ale uz sa citim jak taka masochistka,ze by som chcela,aby mi bolo zle, ale clovek proste uz chce mat pocit, ze sa v nom nieco deje. Alebo je to este velmi skoro na njake priznaky???Ja uz neviem...

zuzan
18. led 2007

lenciatkooo, tobě teda doktor těhotenství potvrdil nebo ne? Teď jsem to moc nepochopila, jestli těhotná jsi a nemáš žádné příznaky a nebo nevím, jestli jsi nebo ne, tak je na sobě spíš zkoušíš hledat 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

no mne vzali krv v utorok a v stredu som si mala volat po vysledky. V ambulancii este neboli,tak som volala do laborky. Tam mi povedali hodnotu s tym, ze to vypad,ze sa mozem tesit na mimco. So sstrickou sme sa dohodli,ze zavolam dnes a dohodneme sa podla vysledkov,co dalje - kedy mam prist na prehliadku a tak. A ked som bola v utorok u Dr, tak na tom ultrazvuku este nic nevidel. Vraj je este velmi skoro.

lenciatkooo
18. led 2007

No,ved dnes budem hadam mudrejsia,ked zavolam... Hned sa opytam sestricky, na kt tyzden to vypada a uvidim, co mi povie. A aj sa jej spytam,kedy by bolo mozne vidiet nieco na ultrazvuku. Ach jo, ja by som tam uz tak velmi chcela vidiet to male... ze by som si bola ista,ze uz sa zahniezdilo v maternici a vsetko je ok.

lucianka
18. led 2007

Len, děvčata Tě evidentně ignorují. ☹

lenciatkooo
18. led 2007

neignoruju, prave si to citam. ;)

len
18. led 2007

Jo, Luci, a pak si tu někdo bude stěžovat, že se v diskuzích drbe o všem možném a nedrží se tématu 😀 Tak aspoň protentokrát mám svědomí čisté 😉 A už jdu pryč, pardon 🤐

zuzan
18. led 2007

Ale neignorujeme 🙂)) Snažila jsem se téma těhotenské příznaky najít, ale zatím prohledávám-už teda nemusím, tak díky za odkazy... Nicméně naše trable těžko soudit, do jaké diskuze patří: jestli: těhotenské testy nebo těhotenské příznaky... Testy jsou nejisté a příznaky všelijaké...

lenciatkooo
18. led 2007

suhlasim so Susan. Ono to vsetko so vsetkym nejak suvisi....

len
18. led 2007

No jasně, ale s tím taky souvisí těhuvitamíny a ultrazvuk a těhunevolnosti a... Bóže, já jsem otravná, už mizím 😔 😔 😔

zuzan
18. led 2007

Koukala jsem na dva odkazy, které zaslala len-těhotenské příznaky a tam se toto téma řešilo naposledy v srpnu a prosinci...tady jde spíš o to, popovídat si s někým, kdo má stejné aktuální starosti...o psychickou oporu a o to-nebýt v tom sama...

zuzan
18. led 2007

Nejsi otravná, len...je to jen věc názoru 🙂)) Lenciatko a to vydržíš tam nevolat okamžitě po otevírací době??? Já už bych vytáčela číslo a chtěla vědět, na čem jsem 🙂)) Každopádně moc držím pěstičky a těším se na pozitivní zprávičky...

lenciatkooo
18. led 2007

ordinuju az po 12 dnes. 🙂))) To vies,ze by som vstala aj o 5rano a volala...ja uz som nervozna jak opica, ale este 2hodiny...... To je nekonecna doba...

zuzan
18. led 2007

Lenciatko,určitě se dozvíš moc krásnou zprávičku a život se ti během jedné vteřiny úplně změní...moc ti to přeju...

lenciatkooo
18. led 2007

jo a Len, to je v poho,otravna nie si. 🙂)) Uz som si precitala tioez tie 2 odkazy- zaujimave veci.... Ono je to hrozne,taketo informacie o miminku drzat v sebe, clovek by to najradsej roztrubil hned do sveta. Zatial to vie len moj manzel. Inak, kedy je dobre oznamovat to rodine? myslim,kedy som uz "za vodou", ze si mozem byt takmer ista,ze je vsetko ok a uz sa nic nestane a mozem obstastnit aj nasich rodicov..?

lenciatkooo
18. led 2007

tomu verim aj ja... JA mam zatial len informaciu z tej laborky, ale ono je to take krajsie,ked pocujes pozitivne spravy od sestricky. No,uz len hodina a 45minut. 🙂)))))

lenciatkooo
18. led 2007

Zuzan, ked tak itam tvoje prispevky, tak mam pocit, ze tvoje tehotenstvo bude asi cca rovnako stare ako to moje - maximalne o nejaky ten den, 2 starsie..... To by sme aj rodit mohli tak nejak narovnako,ze????

zuzan
18. led 2007

To asi ano 🙂)) A taky mě uklidňuje to, že kdybych šla k doktorovi v pondělí, tak by na mě nemusel koukat tak, jako co tam chci tak brzy 🙂)) Co se týče oznamování rodičům, na to je samostatná diskuze a co jsem se tam tak dočetla, tak se většina těhulek shodla na tom, že je lepší oznamovat to až po 12 týdnech, kdy je to nejrizikovější období za nimi... Kdyby to náhodou nevyšlo, asi jsou pak mnohem bolestivější ty soucitný pohledy a utěšování, než to okolo...Asi bych s tím taky počkala, ale nevím, jestli to vydržím 🙂)) Zas něco odkládat s tím, že to třeba nemusí vyjít, nevím, asi je lepší na to vůbec nemyslet...
A kdy jsi měla poslední MS? Ta je asi směrodatná pro výpočet porodu. Já 14. prosince a termín porodu by tedy měl připadat na 21. září 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

no ja 29.11. Ale u mna to neni smerodatne,pretoze po vysadeni HA som mala cykly husne dlhe - aj 40 a viac dni.... Ja sa orientujem podla ovulacie - tu som mala 4.1. - to viem podla bazalnej teploty. No a ked som si pocitala priblizny termin porodu podla pocitaca na akychsi strankach podla ovu, tak mi vysiel datum... 27. 9. - teda necely tyzden po tebe....

zuzan
18. led 2007

No, pro mě jsou to výpočty jen čistě orientační, protože antikoncepci jsem vysadila v půlce listopadu, MS byla normálně-3 dny po vysazení, pak za měsíc 14. prosince a pak už ne 🙂)), takže ani nemám podle čeho počítat pravidelnost cyklu, protože přirozený byl jen jeden 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

napodobne. JA som sice vysadila zaciatkom zari, ale moje cykly boli, ako som uz pisala, uplne divne - raz som mala Ms az po vyvolavacke, raz prisla 40ty den cyklu spontanne a potom hooooodne dlho nic,az zrazu asi 37my den cyklu mi zacala bazalna teplota stupat. A to bolo prave toho 4.1. - pred 2tyzdnami. TAkze tam som mal tu OVU. No a moje vypocty su tiez len orientacne - ale pocitac mi to vypocital tak,ked som zadala den ovu. TEn kalkulator je na miminka.cz. Funguje bud tak,ze tam zadas datum MS, alebo OVU. Tak mne vysiel ten spominany datum.

zuzan
18. led 2007

To je určitě fajn-mít takovýhle přehled, jenže já jsem teplotu nikdy neměřila, tak vlastně ani nevím, kdy se zadařilo-jestli teda vůbec 🙂)) Ale počítám tak nějak kolem Silvestra + - týden...

lenciatkooo
18. led 2007

no, to jo,to budes mat tiez niekedy okolo noveho roka. A som si ista, ze tehotna si. Vsetko tomu u teba nasvedcuje. No, ja est hodinu musim vydrzat..... 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru