Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

ketka
17. led 2007

bobisku,to máš pravdu, že to přijde když to člověk nejmíň čeká.Já jsem to tentokrát nečekala vůbec........a vyšlo to 😀

hanuule
17. led 2007

ale kdyby se to dalo na to nemyslet,člověk hned myslí co když je někde nějakej problém a to taky nepřidá.no ale dnes mi řekla na gyndě,že je to krátká doba myslela jsem že by mi dala něco na odporu,ale řekla at přijdu až normálně v květnu.

kackadu
17. led 2007

Ahojky holky! Tak jsem si vás pročetla....jsem v podobné situaci. Citím příznaky, ale těžko říct jestli jsou to příznkay těhu, MS nebo uplně nejlíp jestli jsou vsugerované 😒
Jinak co jsem se dočetla ohledně testů, tak nejcitlivější test je s hodnotou 10. Sehnala jsem jeden s touto citlivostí a stál 35 korun. Takže v poho.
MS čekám zítra, ale jestli nejsem těhu tak si ji těma nervama stejně oddálím.

ketka
17. led 2007

kackadu a kdy jsi měla dostat MS?

kackadu
17. led 2007

zítra bych to měla dostat 😒

len
17. led 2007

Já teda musím říct, že jsem někdy opravdu ráda, že měřím BT... Protože pokud je MS opožděná, vím, proč tomu tak je a jestli můžu doufat v těhotenství... Takže za celých osm snažicích pokusů jsem dělala test 1x (i když MS byla opožděná častěji) - a to ještě na nátlak manžela 😉

kackadu
17. led 2007

Mě přijde to každodenní měření teploty otravný. A taky tu teplotu ovlivní okolnosti..

len
17. led 2007

No, mně to funguje naprosto spolehlivě a ta minutka ráno mě fakt nezabije 😉 Jasně, nikoho k tomu nepřemlouvám, jenom jsem se chtěla pochlubit, jak šetřím za testy 😀

ketka
17. led 2007

Já jsem byla na měření taky líná a hlavně jsem si nedovedla představit,že se budu budit i o víkendu v pět hodin jako ve všední den, protože by se to mělo měřit přibližně ve stejnou hodinu,že jo?

kackadu
17. led 2007

No to vstávání o víkendu je na tom to nejhorší 😝 .
A hlavně,my co posouváme budík na mobilu asi 5x o 10 minut 😎 měřit prostě nemůžeme 😀

ketka
17. led 2007

kackadu, to posouvání znám, pravidelně mě s tim prudí manželoid 😠 😀

len
17. led 2007

Ketko - budík zazvoní, změřím a zase usnu, fakt mě ta minutka nezabije a ani nevím, že jsem byla v šest vzhůru, stejně bych asi šla na záchod, tak co 😀

iris
17. led 2007

len,já začala měřit a pokus se MS nedostaví,tak udělám jeden zkušební testík,než budu volat doktorce...pokud se MS dostaví ,začnu měřit pěkně od začátku cyklu,abych zjistila,že "funguju...myslím,že měření blbost není a navíc jsi to moc hezky napsala a shrnula 🙂 Díky za inspiraci!Jinak za testíky taky zbetěčně vyhazovat nebudu.
Holky,myslím,že je jedno,jak každá z nás zkouší a prožívá snařilkování...spíš myslím,že cíl máme všechny stejný 😉

kackadu
17. led 2007

Ja měření neodsuzuju!Kdepak! To špatně vyznělo. Jen prostě já osobně nejsem schopná ohlídat stejnou dobu.

iris
17. led 2007

kackadu,já to taky nemyslela zle.Já vstávám každý den stejně do práce...akorát o víkend vážně ve 4:40 vstávat nebudu 😎
Držím palečky,ať se vám brzy zadaří!

kackadu
17. led 2007

Ta hodina 4.40 by mě zničila. Máš můj obdiv 🙂 .I když člověk si zvykne na všechno že?...

iris
17. led 2007

No,zvykne,když musí 🙂 A doma jsem v 19:00
a až bude mimi,tak se bude vstávat i v noci 😉

kackark
17. led 2007

hannule: to mi je moc lito a umim se uplne vzit do tve situace
bobisku: uz me to napadlo, ze bych vymenila znacku, ale mame tu asi pet lekaren, ja snad byla v kazde a vzdy kdyz reknu ze chci tehotensky test, tak mi daji: new best 2, no uvidim vazne do patka, to se podle me uz nejak musi neco projevit vic a nebo budu vedet, ze se se mnou neco deje a ze mam dotorku vyhledat, dnes je to presne tyden co jsem to mela dostat, a to je pomerne dost. 😒

zuzan
18. led 2007

Ahoj kackark a všichni ostatní 🙂 Přeji dobré ráno...mám podobné "starosti-radosti", jako ty 🙂)) Minulý čtvrtek (až neděle) měla přijít MS a doteď nic, v úterý večer jsem dělala test, který byl pozitivní, i když druhá čárka hodně slabá. To samé jsem opakovala včera ráno i večer, vždy se stejným výsledkem, // - z toho jedna slabá a nevím, co si o tom myslet... Na gyndě mi po telefonu řekli, že je to buď ještě hodně brzy nebo že to taky nemusí znamenat nic a že mám test zopakovat za týden a pak případně přijít. Když jsem se ptala v lékárně, co by to mohlo znamenat, tak se paní vyjádřila vcelku jasně, že pravděpodobnost těhotenství je opravdu veliká...Cítít se stejně, jako by měla přijít MS, bolí mě v podbřišku...Už jsem se dostala do fáze, kdy se potřebuju dostat z tý nejistoty, buď dostat MS nebo vidět na testu jasný a jednoznačný výsledek...

len
18. led 2007

Zuzan, pokud jsou //, na 99% je to opravdu těhotenství, ale pokud se testuješ pravidelně, měly by postupně sílit - pokud byla v úterý druhá čárka slabá, příští úterý by měla být už výrazně silnější, hladina hCG se co den-dva zdvojnásobuje. Pokud by zůstala i po týdnu pořád slaboučká, asi je někde chyba... Jinak testuj jenom ráno, to je hormon v moči nejkoncentrovanější 🙂

romana27
18. led 2007

zuzan - já měla např. hodně slabou čárku v sobotu a další test jsem si dělala myslím až ve čtvrtek ( před kontrolou u Dr.) a to byla už hodně silná.
Neboj, určitě je to v pohodě a všechno je tak, jak má být.

zuzan
18. led 2007

Ahojky len, máš pravdu v tom, že výsledky asi nebudou moc obejktivní, protože jsem testovala pokaždý v dobu jinou, poprvé v úterý kolem 17.hod.večer, pak včera ráno-6 hod. (ale 2x v noci jsem byla na záchodě), tak nevím, jestli je nutná "první ranní moč", ani která by to v tom případě měla být (jestli ta v noci, nebo až ta, kdy jsem vstávala a třetí test byl včera odpoledne v 16,30 hod. Pokaždé se jednalo o test jiné značky (z jednoho balení byla čárka výrazně silnější-byť ne tak intenzivní,jako kontrolní a z balení druhého jen hodně slaboučká). Když to tak vezmu, taky jsem dělala 3 testy v intervalu 24 hod., takže ani nemůžu čekat žádný převratný změny... No nic, budu muset ještě nějaký ten den počkat a uvidíme, co bude dál...

len
18. led 2007

Ta moč, která je po nejdelší době, kdy jsi nic nepila ani nebyla na WC, prostě ta nejmíň ředěná 😉 Jinak jestli chceš mít klid, kup si třeba pět stejných testů a testuj obden ve stejnou hodinu, uvidíš, jak budou hezky sílit 😉

zuzan
18. led 2007

Ahojky Romčo 🙂)), a jak jsi to, prosím tě, vydržela těch 5 dní??? Na to bych potřebovala nějaký speciální návod...Včera, když jsem šla z práce, jsem si hned chtěla jít nakoupit další testy na dnešní ráno atd.-naštěstí byla lékárna zavřená, takže dneska jsem netestovala a je to tak určitě lepší, protože od prvních testů uplynula krátká doba a žádnou závratnou změnu očekávat nelze 🙂)) Jinak moc a moc gratuluju k mimísku 🙂))

romana27
18. led 2007

zuzi, já totiž už věřila, že prostě fakt těhotná jsem. Ono totiž mě test nic neukazoval skoro pět dní po dni, kdy jsem měla dostat menzes, takže i jen první slabá čárka pro mě byla jasný znamení 🙂

Ale taky to bylo asi tím, že jsem měla málo testíku doma a bylo mi trapný pořád chodit do lékárny, dokonce jsem tady u nás jednou byla a oni měli jenom jeden test 🙂)) tak jsem si říkala, že jsem asi všechny vykoupila 🙂

zuzan
18. led 2007

No vidíš len, to mě nenapadlo, že by na to mohlo mít vliv i naředění moči... Je fakt, že včera jsem vypila abnormálně hodně vody a odpolední test byl nejslabší ze všech, které jsem si dělala... Teď to asi nebudu lámat přes koleno a zkusíme testovat někdy o víkendu nebo až v pondělí a uvidíme 🙂))

blanula
18. led 2007

ahojte holky, tak ohledně testíků já měla po 7 dením spoždění vždy tu druhou jen slabou a ukázala se až po 3 minutách, tak jsem zašla na gyndu tam mě vzali krev a hned jsem věděla na čem jsem. 😉

zuzan
18. led 2007

Romčo, to je krásný...moc ti to přeju 🙂)) U mě je v tomhle pohledu trosku "nevýhoda", že v Budějovicích je lékárna pomalu na každém kroku, tak můžu jít pokaždé do jiné a nikde si mě nebudou pamatovat 🙂)) Ale teď už doma žádný test nemám, takže ho nebudu ani kupovat, pořídíme si ho s manželem až o víkendu a do tý doby budu mít smůlu-nebudu vědět nic a ono to tak bude lepší 🙂)) Aspoň se nebudu tak nervovat, proč je ta čárka tak slaboučká apod. A jak se cítíš jako těhulka? Mám nějaké problémy?

zuzan
18. led 2007

Ahojky blanulko...včera jsem na gyndu volala a p.doktorka mi řekla, abych udělala další test za týden a podle výsledku přišla, tak mi teď přijde nevhodný tam chodit teď, i když bych fakt ráda věděla, na čem jsem... A měla jsi nějaké příznaky? Jediný, který mám, jsou jako kdybych měla dostat každou chvíli MS, ale mám už je skoro týden...

lenciatkooo
18. led 2007

Ahoj holky. Ja vas chcem upokojit, ze plati pravidlo - aj slaba ciarka je ciarka. Som toho jasnym dokazom. PO vysadeni HA som mala rozhadzane cykly,takze tazko povedat,ako dlho mi meska. Ale merala som si bazalnu teplotu, a tam som zistila, ze uz asi 2tyzdne je vyssia. TAk som si spravila test.Bola tam slabulinka druha ciarka. Aj na druhy den bola situacia rovnaka. A sla som k Dr - v utorok. Vzali mi krv na hcg a mala som tam hodnotu 46,1. Tak ja neviem,to bude odpovedat asi hodnote...2tyzdne po oplodneni??? Avsak Dr na ultrazvuku este nevidel...Neviete nahodou kedy je mozne tam nieco vidiet????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru