Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

pajinkaa
20. čer 2007

Díky! Ale k tomu mám fakt daleko 😉 😉 😉 Tak pak písni, jak dálnice sílí!!!! Byla by to výborná zpráva, počkala jsi, jak máš a tělíčko prostě bylo natěšené a těhu se uchytilo! Potichoučku gratuluju! 🙂

r123
20. čer 2007

no to moc doufám že se uchytilo,ale po předchozím neuspěchu nechci předbíhat a hlavně se snažím moc tomu nepodlehnout abych pak třeba 😖 nebyla zklamaná!!!děkuju!

pajinkaa
20. čer 2007

Jasně, ty obavy jsou tam vždycky -a věř mi, že vždycky už budou - ale musíme se radovat i z "maličkostí" a doufat a navíc Ty máš výbornej začátek!!! 🙂

yasmin07
21. črc 2007

ahoj holky, stalo se vám některé, že jste měla 3 dny před MS na testu slabounkou druhou čátku a pak jste to dostaly? je mi jasné, že test bude průkazný až po MS, ale přesto se prám.díky moc.

kolca
21. črc 2007

ahoj Yasmin stalo a dokonce ve dvou cyklech a pokaždé s jinými testy,a těhu jsem nakonec nebyla ☹ Byla jsem i u doktora se teďka na to zeptat, protože jsem se bála,že třeba se to neudrží a hned s ms to jde pryč. Říkal,že to zjistit nedokáže a testy si mám dělat až pokud MS nedostanu. Tak asi tak. Moc mi neporadil.

luzza
8. říj 2007

Ahoj všem 🙂 Ráda bych se podělila o zkušenost s těhotenským testem... Snažíme se o mimi. Menstruaci mám pravidelnou. Po 9 měsících se mi o 2 dny zpozdila. Udělala sem si test a vyšel POZITIVNÍ!!! Druhá čárka nebyla tučná,ale byla jasně vidět. O dva dny později jsem začala normálně menstruovat. Dost mě to překvapilo a opět poučilo,jak moc se upínáme k vymoženostem,jako jsou těhotenské testy. Nepřikládáme jim větší váhu,než ve skutečnosti mají? ☹

venuss
9. říj 2007

Ahoj holky,já bych se k vám chtěla přidat a hlavně taky poradit.V červenci jsem přestala brát antikoncepci a ještě jsem nedostala menstruaci a o mimi se snažíme,ale testy mi ukázali negativní výsledek,myslíte,že je i možné,že těhotná jsem?Nebo je to jen antikoncepcí,že jsem to ještě nedostala?

vilo
9. říj 2007

Ahoj já nedoporučuji testy axiom plus, výsledek se objevuje hodně pozdě, test zůstat růžový a dělat se dá jenom z první raní moči ☹, takže nic moc, nejlépe mi vyšly testy mamatest a ze stránky levné testy.

vendy05
22. pro 2007

ahojda , chtěla bych se zeptat, zda jste si některá dělala test odpoledne a ten vám vyšel negativní a pak ráno byl pozitivní??

mates15
22. pro 2007

ahoj holky, čtu Vaší diskuzi, a protože mám naprosto stejný problém jako kackark, tak jste mě docela potěšily, že to tu řešíte....

many
22. pro 2007

holky já si test dělala večer a byl pozitivní 😀 😀

mates15
22. pro 2007

many tak to blahopřeju

many
22. pro 2007

mates - díky a držím pěstičky ať co nejdřív se taky dočkáš 😀

mery.luu
22. pro 2007

ahojky - já jsem si dělala testík v den vynachané MS odpoledne v práci - druhá čárka se objevila asi za 2-3 minutky. Ráno na druhý den jsem to pro jistou zopákla a taky byly // . Tak všem snažilkám držím palečky, aby taky našly co nejdříve //... 🙂

bielanevesta
22. pro 2007

Ja som si robila odpo a bola len jedna / potom ráno a boli // a zas odpo a zas bola len /...asi tak za týždeń boli už aj odpo // 😀

vendy05
23. pro 2007

dobré ráno, tak jsem si dělala test a vyšel samozřejmě negativní, jen mě zarazilo, že zrůžověl kousek pod tím krycím papírkem...u toho před týdnem to zůstalo bílé....

lionesska
24. pro 2007

Vendy, to je rozpité barvivo. Bohužel se to stává 😝
Jaký sis dělala test? Myslím značku

vendy05
26. pro 2007

ahojda delala jsem si mamatest

ceeruti
26. pro 2007

vendy-jak psala lionesska-to se nekdy stava..mamatest je jeden z nejlepsich testíku..Ale i ten se muže mylit 😅 Tak zkus testnout za dva dny,pokud mrcha nedorazí 😎

many
26. pro 2007

a nebo skus i obyčejný test dnes 😉 to vůbec nevadí 😉 já měla obyč a stál kolem 30,- a ukázalo mi pozitivní i večer 😀

meni
26. pro 2007

Jejda, rozpité barvivo, to mě nenapadlo, poprvé se mi objevila slabounká druhá čárka, tak jsem se začala těšit, no, uvidím teda zítra 😉

vendy05
26. pro 2007

holky díky moc, ale je to divně opožděná ms, těhu nejsem, takových testů a nic a dnes to je po přepočítání 12dní po očekávané ms

effi
2. led 2008

ahojte holciny, nekde na netu jsem se docetla, ze je nespolehlivy test "best 2", vcera i dnes mi ukazal slabounkou carku, ale dle nazoru nejakych holek na netu se u teto znacky jedna o carku falesnou...mate nekdo zkusenost??

meni
2. led 2008

effi, to nevím. Já měla problém s testem Axiom, všechny ostatní testy mi ukázaly //, ale Axiom nic, až asi pátý den slabou čárkou, kdežto ty ostatní byly krásně silné. Testy best2 neznám, spolehlivé jsou testy Mamatest nebo třeba For You, tak zkus něco z toho 🙂

effi
3. led 2008

meni.diky zkusim ten mamatest 🙂

meni
3. led 2008

ten by měl fakt stopro fungovat, pak dej vědět, jak jsi dopadla, budu držet palečky 😉

effi
3. led 2008

meni-urco dam vedet 😉

effi
3. led 2008

prave jsem se vratila z mesta, testy jsem nesehnala, vsechny lekarny maji inventuru ☹

many
3. led 2008

já měla obyčejný za 30,- a dělala jsem ho večer 😉
všechny lékárny 😉 teda to mají důchodci radost 😉 tak vydrž do zítřka 😉

effi
3. led 2008

many - ja mela taky obycejny za 30,- ale slysela jsme ze je nespolehlivy, ze ukazuje falesnou drou carku je to znacka best2, doma jeste dva teto znacky mam
cekat budu az do pondelka njn hold inventura se za jeden den nestiha, tedy tech duchodcu je mi fakt lito 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru