Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

many
3. led 2008

tak když jich zkusíš víc a vyjdou všechny pozitivní tak musíš být těhu 😉 kdyby byly naprd,tak se neprodávají 😉 já zkoušela pokaždý levný a jiný holky co vím tak taky 😉 naposled jsem měla fialovou krabičku,ale název si nepamatuju 😒 ale prostě levný 😉

meni
3. led 2008

však ten mamatest stéjí kolem 40Kč, jsou tam dva, dají se dělat kdykoliv. Testy For You jsou dražší, stojí přes 50Kč, v balení je jen jeden, ale v nouzi jsem ho kupovala taky, když byly všechny lékárny přes svátky pěkně probrané 😉 , jinak u toho For you píšou, že je jeden z nejspolehlivějších 🙂

effi
3. led 2008

no je to fialova krabicka - jsou v ni dva testy, ja jsem na netu v ruznych diskuzich mimo konika nasla nekolik informaci ze ten best 2 ukazuje falesnou carku ...škoda, ze si nepamatuješ ten název
no ona ta carka byla fakt slaboulinka

many
3. led 2008

třeba jsou to ty testy co jsem si dělala já,ta čárka byla slabá,tak jsem to ukazovala manželovi a on říkal,je tam to je jasný,nevěřila jsem,tak jsem tam strčila i ten druhý test a to samý a později ty čárky úplně ztmavly 😉 to máš určitě ty testy co jsem měla já 😉 si myslím,určitě budeš v tom 😉 a ty testy jsem si dělala večer a né ráno 😉 tak je honem zase ozkoušej 🙂
mně už třetí den padá koník 😠 tak než se mi to vše vždycky načte,no hrůza 😠

effi
3. led 2008

tak ja ho jeste zitra rano zkusim 😉 kdyby to vyslo,budu fakt moc rada
konik mi taky furt pada 😖

many
3. led 2008

tak moc moc držím pěstičky a kdy jsi měla poslední měsíčky 😉

sluninka
3. led 2008

holky, můžete mi poradit? dnes je to teda 2.den co jsem to nedostala, to mě neznepokojuje,ale test včera večer ukázal slabou druhou čárku...je nějaká příčina,která by mohla toto vysvětlit aniž bych byla těhu? třeba, že jsem to přišla zkontrolovat až po 15 minutách,místo 3min, nebo že mám před MS,nebo, že jsem dělala test večer a ne ráno...nebo nevim 😒

many
3. led 2008

já si myslím,že budeš těhotná 😉 a nemělas tam u toho dva testy,že bys zkusila i ten druhý 😉 já to tak měla taky,slabou čárku a test jsem si dělala večer 😉

paolin
3. led 2008

sluninka: mne prvni tehu test vysel az tak po dvaceti minutach. rano je v moci vice HCG, takze by testovaci carka mela byt silnejsi. jinak se muzou testy delat po cely den. na nekterych testech se po nasaknuti horni vrstva jakoby zpruhledni a testovaci zona vystupuje, aniz by byl test pozitivni. vypada to, jako slaboulinka carka. zkus si udelat za par dni jeste jeden test a uvidis 🙂

sluninka
3. led 2008

many...jj měla, ale bojim se udělat ten druhej, protože když se tam ta druhá // neukáže, tak budu zklamaná 😅 ale ono mi stejně nic jinýho nezbyde...

effi
3. led 2008

tak jsem zkusila ted odpoledne jeste jeden ten best2 a negativni, jakoze silou vule bych si carku vymodlila, ale spis je negativni
- k te ms - "posleni" ms 1.12., ocekavana 1.1. - nedostavila se, rano test velmi slabe pozitivni, 2.2. rano test stejne slabe pozitivni, ale zacalo lehke hnede spineni - slabe, trva do ted - dneska rano jsem test nedelala a ted odoledne teda spise negativni... takze myslim, ze ms se rozjede a na tehu si jeste pockam.. 😔

effi
4. led 2008

ahojte, tak mi vcera manza vecer dovezl ten mama test, dneska rano jsem do stejne moci ponorila mama test a best 2, no a dle ocekavani best 2 opet lehce pozitivni, mama test zcela negativni, navic se prave pred chvili zacala spoustet ms, nechapu jak ten test muzou prodavat, takže pozor na ten "Best2", už ho víckrat nekoupim

hodne stesti ve snazilkovani a tehulkovani 😉
pa

many
4. led 2008

teda effi - to je síla,takovou zkušenost nemám 😉 tak co teď 😉 zkusíš ještě jiný test nebo už jsi to dostala ☹ ale asi jsem to blbě pochopila a prostě nejsi že ☹ tak budeme držet pěstičky ať to příště výjde 😉 teď nevím jestli to taky znáš nebo ne,už jsem to tu párkrát psala,tak zkuste sexovat ten 10.den 12. a 14 😉 třeba to výjde jako mně 😀

meni
4. led 2008

effi, nám to vyšlo akorát, když jsme se o to před vánoci nestarali, jinak jsem pořád měřila teplotu, a teď mám ovulaci, tak bysme měli... Ne, v prosinci jsme se na to vykašlali, sexovali jsme, kdy jsme měl chuť a bylo to 😉

effi
4. led 2008

many-nejsem tehule, ms se spustila. s tim 10,12,14 to neznam a asi zkusim 😉 jen by me zajimalo jak mam pocitam prvni den ms, kdyz zacnu spinit to trva den dva tri, jak kdy, pak se ms jakoby zastavi asi tak na 1/2 dne a pak se spusti, ale neni to tak vzdy nekdy to na sebe navazuje hned...tak nevim jestli pocitam dobre az ten prvni den spineni

effi
4. led 2008

meni - ja bt nemerim ani nezjistuju kde mam ovu - tulime se kdyz mame chut 😎

many
4. led 2008

😀 😀 😀

vendy05
16. únor 2008

Ahoj, mám dotaz, stalo se vám, že se vám nepatrná druhá čárečka na testu objevila až po uschnutí testu ???

jitdan
16. únor 2008

vendy05: ahojky, stalo se mi to, ale těhotná jsem nebyla..... Musí se Ti ukázat v limitu. Když jsem byla už těhotná, tak se ukázala. Platí to, že i hodně slabonká-nebyla skoro ani vidět.....ale byla tam!!

vendy05
16. únor 2008

jitdan diky moc za odpověď, no já jsem si to myslela, že to je blbost... no jo no, tak budu muset opět pro prášky ☹

jitdan
16. únor 2008

vendy05: pro jaké prášky?

vendy05
16. únor 2008

jitdan na vyvolání menstruace

jitdan
16. únor 2008

vendy05: a jak dlouho máš po vynechání?

jitdan
16. únor 2008

vendy05: mě tu slaboulinkou čárku test ukázal už 2 dny před očekávanou MS...... Jestli už máš tak 10 dní po očekávané MS, tak těhule nebudeš......... Ale hlavu vzhůru. Štěstí se určitě brzy usměje i na tebe. Já sice těhotná už jsem, ale hned v počátku jsem měla vedle mimíska hematom a musela jsem být 2 měsíce doma a když už konečně dobrý, tak mi nevyšly dobře genetické testy z krve. No a tak jsem byla teď ve čtvrtek na odběru plodové vody a čekám na výsledky. Nejdříve budou 28.2.......Takže nervíky. Píšu to proto, že každý má nějaké to trápeníčko, ale určitě se vše někdy k dobrému obrátí....

Mějte se všichni krásně!!!!!

vendy05
16. únor 2008

jitdan určitě ti ty testy vyjdou v pořádku a zbytek těhu bude vše bez problémů... já mám den po vynechání ms, takže spíš plaším... ale když my bychom, tak mimčo chtěli, snažíme se teprve měsíc, takže není kam spěchat , ale...

jitdan
16. únor 2008

vendy05: díky, snad máš pravdu.... Tak pokud máš 1.den po vynechání, tak zkus testík pozítří(já byla taková, že denně 🙂 ) a třeba to vyjde. Nám se to povedlo 3.měsíc a to byla spotřeba testů 😀 !! Je ale pravda, že když už se to povedlo, tak jsem se cítila opravdu jinak-tušila jsem, že teď je to 100% a měla jsem hrozně citlivá prsa.... Tak držím palce, aby to vyšlo...

vendy05
16. únor 2008

díky moc a bezproblémové těhulkování 😉

jechulecka
7. bře 2008

Ahojky holky, prosím Vás o radu, dnes jsem si dělala těhu testík, jsem 2dny před MS, byla tam jedna sytě červená a druhá slabá tečka, jako by měla začít druhá, myslíte, že můžu být těhotna??? 😅 😅 😅
Moc si s manželem přejeme miminko, ale snažíme se 18dní 😀 😵

mischule84
10. bře 2008

Ahoj Jechulecko, asi si těhotná, mě se taky ze začátku ukázala jenom slaboulinká čárka až pak začala pomalu sílit. Jinak ti držím palce ať ti to dobře dopadne!

luciask1986
10. bře 2008

ahojte mne rovnako vysli aj rychlo aj vyrazne obydve ciarky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru