Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

lenciatkooo
23. led 2007

No jo, tak ja pojdem za hodinku k DR a dam hned vediet,jo????

kackark
23. led 2007

ahojky kocko, tak jak si na tom? Moc jsem na tebe cely den myslela a doufam, a ze je vse v poradku.

lenciatkooo
23. led 2007

AHOJ. Tak som mala stastie v nestasti. O miminko som sice skutocne prisla,ale mozeme zacat so snazilkovanim hned!. 😉

lenciatkooo
23. led 2007

Nastastie nevidel na ultrazvuku nic - ziadny gestacny vacek sa tam nestihol vytvorit,takze parada!!!!! Maternicu mam uplne cistu, takze neni problem. Vraj sa odporuca mesiac pockat hlavne vtedy, ak zena mala z toho nejaku psychicku trumu. ZE nech sa najprv da dokopy po psychickej stranke a az potom sa snazi. Ale to neni moj pripad. JA to zodvihla hlavu a budem optimista. 😀

kackark
23. led 2007

tak to jsem rada, ze to nakonec dopadlo relativne dobre, a jak to ten doktor poznal ze si byla vazne tehotna, to nechapu? 😉

lenciatkooo
23. led 2007

no z hcg, ked som ta bola pred tyzdnom,tak mi bral krv.

lenciatkooo
23. led 2007

a tiez ja som to vedela podla tehu testov.

kackark
23. led 2007

aha, tak to jsem nevedela, ale jsem rada, ze ti dal pozehnani na snazeni 😉 🙂

lenciatkooo
23. led 2007

ale na ultrazvuku este nic nevidel,nakolko to bolo vtedy len 14dni od oplodnenia... No aj tak som taaaaaaaak moc rada,ze vajicko este nestihlo narobit zlobu v maternici.

kackark
23. led 2007

a to je preci fajn?!

kackark
23. led 2007

jsem rada za tebe, kazda takova to dobra zprava v nestesti potesi

lenciatkooo
23. led 2007

tomu ver!!!JE to ako vravim - stastie v nestasti. 🙂)))

kackark
23. led 2007

tak teď hlavne budu drzet palecky aby to dopadlo a hlavne at se ten drobecek udrzi 🙂

lenciatkooo
23. led 2007

ono dobre je to, ze viem,ze uz ovulujem (teda bola to prva ovu od HA,takze snad uz sa to nastartovalo), ze sme obaja s manzelickom ok a plodni, ze nikde neni problem. Vsak inak sa nic nedeje. KEd si vezmem, ze kazde 3. "tehotenstvo" konci presne takto.... Jo a este zaujimavost mi povedal DR - ze asi ani neni zena, kt by toto aspon raz v zivote nezazila - len o tom ani nevie,lebo dostane kramy. 🙂))) Zaujimave,ze?

lenciatkooo
23. led 2007

ono mozno je aj to, ze sme obaja este mladi, takze nejaky zvlastny prolem by snad nemal byt (hlavne moj vek je asi tu dolezity-ja mam 24 za mesiac)

kackark
23. led 2007

tak to je vlastne takove pozitivni, ze v tom nejsme sami, a ze je nas na to hodne 🙂 No a dobre take je, ze vis, ze muzete mit oba deti, to je take dulezite vyzkouset. Ja se snad te doktorky nedockam, jeste tyden ☹

lenciatkooo
23. led 2007

uf, tak to je fakt dlhe cakanie..... Je to optimisticke,ze v tom nie sme same. Kazde 3. tehotenstvo!!!! A ked si to prezije kazda....tak dajme tomu, ze uz sme splnili statistiku, ze uz sme si to odskusali - a teraz uz ozeme tehotniet naostro!. 😀

kackark
23. led 2007

tak nejak, a kdyz vezmu v uvahu, ze me to potkalo uz podruhe, tak doufam, ze to ted vazne musi vyjit, hlavne myslet optimisticky!!!

mija82
23. led 2007

ahoj holky, jsem tady poprve a taky bych potrebovala poradit... 17.12. jsem mela PM, pak jsem vysadila HA, 14.1. jsem to nedostala, myslite, ze je mozne ze bych hned po vysazeni antikoncepce mohla otehotnet? Brala jsem je v kuse 4 roky a menstruaci jsem mela vzdy pravidelnou...

kackark
23. led 2007

mija 82: no to tezko rici, MS si mela pravidelnou zrejme diky HA a je mozne, ze ted telo bude potrebovat chvili na srovnani, ale i tehotenstvi hned po vysazeni HA je mozne, nekdo dokonce rika, ze ta pravdepodobnost po vysazeni je prvni mesic hodne velika, ale nevim, delala sis uz test?

lenciatkooo
23. led 2007

ano, prve 3 mesiace su najpravdepodobnejsie... Ale zas takto - zo skusenosti viem, ze po dlhodobom uzivani HA sa stanu 2extremy:
bud si strasne plodna(ako hovoria lekari aj 3mesiace - dokonca je moznost vicecetnych tehotenstiev - uvolnuje sa viac vajicok naraz) alebo sa stane 2. extrem - ze mas uplne anovulacne cykly a telu trva dlho,kym sa z toho spamata...
Mne az teraz po POL ROKU prisiel poprve ovulacny cyklus.

lenciatkooo
23. led 2007

a cyklus je vtedy dost rozhadzany - mija, ja som mala cykly v pohode 40-50dni!!! To je fakt na nervy. Najlepsie bude,ked si urobis test,to mas najistejsie. A nejake priznaky tehu nepozorujes???

kackark
23. led 2007

lenciatkoo: vis ze jsem ted o tom hodne uvazovala, a me by snad treba dvojcatka i vyhovovaly, skoda, ze si je clovek nemuze nejak zaridit 😀

mija82
23. led 2007

jeden jsem si udelala asi 3 den po vynechani a zretelna byla jenom jedna carka, pozdeji jsem sice slabounce videla i tu druhou... A dneska rano mi naskocily carky 2, ja si nejdriv myslela, ze to dostanu, pobolivalo me bricho jako pred menstruaci a ono porad nic. tak myslis ze bych mohla byt tehotna?

lenciatkooo
23. led 2007

tako tom nepochybuj!!!!Ak ti test ukazal 2ciarky!!!!Aj slaba ciarka je ciarka. Tak to nevahaj a bez k Dr,nech ti vezme krv na hcg a urobi ultrazvuk. 😉

lenciatkooo
23. led 2007

Kackark:no jo, to je pravda - uz mas odrodene a mas hned 2 deti pri jednom. 🙂))) ale ja ako prvorodicka budem mat asi co robit aj s tym jednym. 🙂)))))

kackark
23. led 2007

to ja tky, ale kdyz by ti mimi ve me byly, tak bych to nejak zvladnot musela 🙂 🙂 🙂
mija: tak to je vlastne jasne, to jsi urcite tehotna 😉
doufam, ze mohu gratulovat, ze mas z toho radost, ze to bude mimi chtene 😉

mija82
23. led 2007

hned zitra si k doktorovi skocim. Moc diky za radu, vsimla jsem si ze jsi taky z okr. Karvina. Je super, ze se clovek muze v "nouzi" s nekym poradit. Ja bych mimi strasne chtela, tak budu doufat. Fakt diky 🙂

lenciatkooo
23. led 2007

ale radsej dve mimi ako ziadne,ked sa nedari a nedari,ze? ;)
Mia, aj ja dufam,ze je to pre teba potesujuca sprava. A mozes nam obom poslat kusok tvpojho stastia aspon takto virtualne,nech aj nam sa uz zadari. 😀
kazdopadne ...congratulations!!!!!

kackark
23. led 2007

Tak to gratuluji, to je pekne, ze se vam to takhle rychle povedlo, tak ted hlavne drzim pesticky, at se mimi udrzi!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru