Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

len
5. únor 2007

Bazální teplotu 38 a 39? 😕 To není příznak těhotenství, ale nemoci 😔

bihan
5. únor 2007

uf, 39? Len má asi pravu 😉
Babenky, čo máte problémy s ovu, ja som mala nesmierne dlhé cykly cca 40 dní, kým som začala brať tabletky. Ešte kým som ich vysadila, začala som jesť vitamíny pre prvý trimester tehu a snáď sa stal zázrak: nielenže som zrazu tak ako nikdy v živote mala cyklus 28 dni (to sme sa ešte nesnažili), ale v druhom cykle ovu prišla ako hodinky na 15-ty deň.
Samozrejme som sa nevedela dočkať výsledku, takže som skúsila aj test, ktorý by mal určiť tehu 5.dní po styku (samozrejme nič), potom 10 dní po styku (čo je už síce reálnejšie ale stále tam dve paličky neboli) a nakoniec sa objavili prvýkrát // dva dni pred menzes s citlivým testom (s menej citlivým v deń menzes). Takže sa faktr pridávam - skôr ako 5 dní po uhniezdení vajíčka (5-10 dní po oplodnení) vám žiadny test nič neukáže. 😖 Nechutné čakanie, ale nech sa vám tam tie potvorky čo najskôr ukážu! 😀

kupska2
5. únor 2007

ahoj len,36.9 36,8 blbe sem to napsala.takhle to je.diky

len
5. únor 2007

Aha, tak to je jiná 😀 No, teplota sama o sobě může být u někoho vysoká, u někoho nízká - jaké byly před ovu?
Ale co ten 7tt? Když byla poslední MS začátkem ledna, pořád mi to nesedí 😕

kupska2
5. únor 2007

nevim co ten 7tt,asi jsem se na registraci sekla to jsem tam napsat nechtela.01.01.07jsem mela zač,pak ovulace,ale nevim presne kolik jsem mela,ale ted od terminu ms,špinim.zvracim,jde mi po zmačknuti mlezivo s prsa,a mam vnich tlak a už jsem zhubla 3kg.a teh,test nic.

len
5. únor 2007

No, nahoře máš napsáno 7.tt a 1. října že čekáte miminko, tak si to kdyžtak oprav 😉 A s tím testem vydrž ještě pár dní, však ono se to dříve či později ukáže samo, jestli těhu jsi nebo ne 😉 No a pokud to bude přetrvávat, neboj se zajít si k doktorovi, ať máš klid 🙂

kupska2
5. únor 2007

už to mam opraveno,jdu k dr ve stredu tak pak napisu.pa adekuji

marinka
5. únor 2007

No vypadá to jako těhu, podle těch příznaků. Hlavně teda to mlezivo je jasný těhu příznak ( i když to může značit i nadbytek prolaktinu,ale to asi nebude tvůj případ). Já jsem měla taky poslední MS 1.1 a jsem ode dneška 6 tt, tak to máš fakt špatně. Zkus ten testík za pár dní..

kupska2
5. únor 2007

marinko dekuji,jdu ve stredu na gindu

marinka
5. únor 2007

Tak pak určitě napiš! Držím palečky!

kupska2
5. únor 2007

dekuji

megy
5. únor 2007

holky mám takový dotaz. Dnes mi brali HCG v práci - referenční interval je 0-5, ale nechápu jak mi mohla vyjít hodnota a to dle výsledku pod 1,2. No jsem z toho jelen, ale myslím, že těhu to zřejmě nebude. Bolí mě sice šíleně bradavky jjiž 5 dní, ale menses ne a ne přijít. Navíc už jsem 31 dní bez menses. je to podivný. Mám lehké pobolívání v podbřišku, ale to se asi krvavá mery chystá. Co vy na to?

kupska2
6. únor 2007

ahoj tak jsem si udelala dnes rano test a uz je tam slaba čarka je krasne videt.zitra jdu na tu ginekologii,tak se ividi.zati krasny den vsem ženam.jana 🙂

marinka
6. únor 2007

kupska: super, tak to je jasnačka!!! Držím palce u doktora, ať to jen potvrdí..

megy, za těhotenství se prý považuje hcg vyšší než 5, ta tvá hodnota těhu neznačí, ale nevím, proč ho máš zvýšené..Jedině, že by jsi měla ovu později a teprve ti začalo hcg stoupat, já jsem měla 31 DC hcg 500

kupska2
7. únor 2007

ahoj tak pan dr,tak pri nic nevidi,tak nevim.poradte 😒

lajla
7. únor 2007

pokud carka byla slaba, tak je brzo na to aby dr neco videl, pockej tak 14dni, jinak nevim jestli ti bral hcg z krve, na uzv jde neco videt az je hcg vyssi nez 900
ja kdyz jsem mela slabou carku, tak taky nebylo nic videt, tak se neboj

kupska2
7. únor 2007

ne krev mi nebral,taky si myslim,ze je to brzo,jenze on je takovy divny ten dr. 😠

lajla
7. únor 2007

jestli je divny, tak ho potom můzes prece kdykoliv vymenit, nebo si mu sama rekni, at ti vezme krev, na to más právo, mi ji dr vzal hned, aby se tehu potvrdilo..jinak pockej opravdu jeste ty dva tydny a pak uz bude urcite neco videt, drzim pesticky

kupska2
7. únor 2007

počkam,jenže on je tady jediny a jinak je od nas 30km a to soukromy,tak ja počkam ☹

marinka
7. únor 2007

Asi nebyde nic jiného, než čekat :( Měl ti ale vzít aspoň krev, když jsou na testu //, tak už musí být hcg i v krvi. Asi se mu do toho nechtělo a blbě se vymlouval :( Myslím, že když uděláš ještě pár testíků a na všech uvidíš //, tak se uklidníš a to čekání do UTZ vydržíš.. Jak jsi to měla s předchozíma dětma?

kupska2
7. únor 2007

ahoj marinko,ja si taky myslim ze by to bylo na krvy už znat.mam na sobe uz 3dny takovych bedaru,a na to jsem fakt netrpela,u prvniho to jsem mela uplne stejne jako ted,brzo jsem zvracela,sla sem na gindu a nic,že nejsem,a pak sem dostala ms,ale porad jsem zvracela a nedalomito,tak sem šla na gindu k jinemu lekari abyla jsem 8

kupska2
7. únor 2007

8tyden tehotna,a to me jeste rekl,že tam meli byt dvojčata,proto jsem krvacela,a u 2 vse v poradku au 3 tam videla dr,taky dvojčata,ale zustalo tam jen 1.tak to je me story.

kupska2
8. únor 2007

ahoj marinko,proč jsi nenapsala?

martja81
8. únor 2007

Ahojky, chtěla bych se zeptat po kolika dnech(po oplodnění) se ukáže na testu, že jsem těhotná?Mám bolesti v zádech (stejné jako, když to mám dostat)je možné, že jsem těhotná aniž by mi to ukazoval test? A je pravda, že drahé testy jsou spolehlivejší? Děkuji za odpovědi.

majda2
8. únor 2007

Ahojky na toto není odpověď 😒 Podle toho kdy jsi měla OVU a kdy by případně mimi vzniklo. U mě to bylo takto: při prvním těhu jsem si dělala testy jak divá a // se mě ukázaly až když jsem meškala dva týdny (tt 6+0) u tohoto těhu se mě // ukázaly už 6 dní před očekávanou menstruací. Takže babo raď...
Já bych řekla, že je jedno jestli jsou testy drahé nebo levné. Já si vždycky kupovala ty levné v balení po dvou. Zatím nejcitlivější test jakej jsem objevila je Best-2 má fialovej obal a jsou tam 2ks. U nás stojí 29,-kč. Má citlivost 20mlU/ml. A když jsem si koupila drahý test 1ks asi za 80,- měl citlivost 25mlU/ml.
Hodně štěstí 😉

kupska2
13. únor 2007

ahoj holky,delala jsem si po tydnu,znova ten test,a mam tam stale jen slabou ružovou čarku.tak nevim,asi to vzdam.diky za odepsani. 😒

masacek
13. únor 2007

Ahojky,test se dá dělat od prvního dne vynechane menstruace.Jestli jsi těhotná krátce je tam slabí proužek.Myslím že i ty levné testy nejsou špatné.

valunka
15. únor 2007

Ahoj holky, nevím, jestli se tady na to třeba už někdo neptal, ale nějak to nestíhám teď všechno pročíst 😎
27.1. jsem si dělala první těhu test a vyšla mi tam slabá čárka - objevila se opravdu pomalu až ke konci těch stanovených tří minut, ale byla tam 🙂 Potom jsem dělala ještě postupně další dva testy a to se čárka objevila už rychleji a silnější. No a dneska jsem dělala poslední test - tak čárka se objevila sice rychle, ale hoooodně slabounká - ještě slabší než ta první ☹ Myslíte, že to může značit nějaký problém, nebo to je normální, jak se hýbe hladina hormonů ? Je pravda, že ty předchozí týdny mi bylo i dost zle od žaludku a teď se to trochu zlepšilo. Jsem objednaná k doktorce, ale kdo to má na prohlídku vydržet - no znáte to 😝
Nemáte s tím některá nějakou zkušenost ?

romana27
15. únor 2007

Ahoj valunko, upřímně se docela divím, že jsi vydržela nejít ke své doktorce hned, přeci jen je to už víc jak 14 dní, co jsi poprvé našla druhou čárku...já teda šla hned 😀
Pokud máš dvě čárky i slabé, tak by to mělo být o.k.

valunka
15. únor 2007

Romano, díky za uklidnění - tak snad to bude v pohodě 🙂
No to víš, pro mě je to taky boj - já jsem tam po prvním testu za pár dní volala (spadla jsem totiž ze schodů a pochroumala si nohu a na pohotovosti se doktorka zachovala dost hnusně), tak jsem pak volala o radu na gyndu co a jak - tak jsem se pak rovnou ptala, kdy bych asi měla přijít kvůli tomu těhotenství - tak sestřička mi právě řekla, že takhle brzo by stejně nic neviděly a vypočítala si termín, kdy by na ultrazvuku už něco mohlo být vidět. S tím, že pokud bych začala krvácet nebo měla bolesti, tak ať okamžitě naklušu .
No jdu tam zítra ráno - tak pokud se mimi povedlo akorát v den ovulace, tak bude mít 32dní a cca 8mm - tak to ho už snad najdeme 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru