Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

kackark
19. led 2007

Ahoj holky, tak jsem se dnes objednala k doktorce, ale nejprve ma termin az 30.1. jsem moc zvedava co mi rekne, a jinak jsem ze sameho zalu zacala uklizet cely byt, abych na to nemusela myslet 😒

bobisek
19. led 2007

Kacko, je mi to strašně líto. Já myslela, že to je tutovka. ☹ Musíš být silná holka a říct si, že příště se to povede. Budu ti držet palečky, protože přesně vím, co cítíš. Než nám se to povedlo, tak jsem probulela každou MS.

kackark
19. led 2007

Ahojky kocko, jsem rada, ze jsem te tu nasla, to breceni uz mam za sebou, ale vim, ze zase bude lip! Snazim se myslet trosku pozitivne a rikam si, ze se aspon nebudu vdavat s tak velkym brichem, ale doufam, ze to bude s briskem jen o mesic mensim 😉
Kdyby MS dorazila kdy mela, tak by me to tak nevadilo, nejvic me stve, ze mi ty testy davaly falesnou nadeji.
A jak se mas ty, jak se citis a co mimisek, nekope moc, uz se tesim, az ho uvidim na foteckach, vzdy se me moc potesi foteckych tech malych tvorecku 🙂

lenciatkooo
20. led 2007

Ahoj kackark - tak ja nemam dobre spravy.... Vcera rano som si merala bazalnu teplotu a bola nizka. TAk som si sla urobit test a tentokrat tam uz ciarka nebola. Ked som prisla z prace,tak som mala silne bolesti v podbrusku a zacala krvacat. Proste kramy hodne silne prisli, bolesti tam boli,takze je jasne,ze som potratila. Cely den som preplakala... :((( ☹

lenciatkooo
20. led 2007

Kackark,myslim,ze sme na tom obe rovnako... :((( Ja pojdem k Dr v utorok. Vravim si,ze dufam,ze sa nestihol vytvorit v maternici gestacny vacok, aby som nemusela cakat 3mesiace... LEbo to by bolo fakt asi na nervy... Ale sme v tom dve s takym osudom. Ja si myslim,ze moje telo sa este stale nespamatalo z HA,kt som vysadila pred 5 mesiacmi... No,je mi z toho nanic. Vera mi bolo tak zle,ze som ani z postele nemohla vstat...Dnes mi je trosku lepsie,ale aj tak nic moc... POcuj, das mi mail?Mozno by sme si mohli pisat tak.... 😅

bobisek
20. led 2007

kacko, jukni na IP

kackark
20. led 2007

ahojky lenciatkoo: to je mi moc lito, neni to nic prijemneho a vim, jak se citis! Ale uz jsem tu nekolikrat na jinych diskuzich psala, ze pracuji s detmi s postizenim, a proto rikam, ze jestli mimi nema byt v poradku, tak je mnohem lepsi, kdyz odejde takhle brzo, ikdyz to silene moc boli ☹ Klidne mi muzes psat do IP, budu rada a urcite se ozvi, jak si dopadla u MUDr. a co ti rikala, preji hodne hodne moc sily a co nejmene slzicek.
bobisku, take se mrkni do IP 🙂 😀

lenciatkooo
20. led 2007

kackark, uz sa na to nesnazim mysliet. Budeme sa snazit hned po kramoch zas o miminko.... Snad sa nam obom podari otehotniet hned nasledujuci cyklus.... 😉
Uvidim,co mi v utorok povie Dr.

kackark
20. led 2007

ja se take snazim myslet spise pozitivne, jen doufam, ze nejsem jinak nemocna a ten tyden nez pujdu k doktorce mi pripada jako nekonecno, ale vim, ze nas obe preci to stesticko musi potkat 🙂 🙂 🙂

lenciatkooo
20. led 2007

to je jasne.... budeme sa snazit hned tento cyklus. Ja stale krvacam...kramy mam ako bezne,ale su silnejsie,ak by som to mala porovnat....

kackark
20. led 2007

ja prave krvacim temer minimalne a nemam skoro zadne bolesti, tak mi to je hodne divne, nevim co si o tom myslet, ale test si uz delat nebudu, nechci se trapit.

lenciatkooo
20. led 2007

tak u teba by řo mohlo znamenat aj to, ze sa miminko prave zahniezdilo v maternici - vtedy dojde k slabemu krvacaniu. Ja to mam velmi silne a hlavne bolestive. Teda,dnes ma to boli minimalne,ale vcera som sla umriet....

kackark
20. led 2007

no jenze kdyz jsem zacala krvacet, tak to bylo hodne silne a bolestive, strasne me pichalo na prave strane, nechci si delat falesne nadeje, rikam si, hlavne abych byla v poradku a mohli jsme se znovu snazit, a kdyby to nahodou dopadlo, byla bych velice mile prekvapena 🙂

lenciatkooo
20. led 2007

mna pichali sand v celom bruchu. 🙂)) No hruza. ani na to nemysliet. Ako vravim,dnes je to uz dobre,uz ma to len tak kde-tu pobolieva. Ale aj tak...krvacat krvacam. akurat pred chvilou som citala o akomsi KONTRYHELOVOM CAJI, ze ma velmi blahodarne ucinky - jednak posilnuje maternicu, cisti vsetky infekcie, posilnuje plodnost zeny a pomaha udrzat plod a podobne vyhody. Asi v pondelok zajdem do lekarne sa nan spytat. Ze by som to zacala pit... A k tomu klasicky k. listou a hadam by mi to mohlo pomoct.

kackark
20. led 2007

Cajik si urcite take koupim a listovku tez mlsam. Nechapu, proc nas to tolik musi trapit. A myslis, ze uz nebudes v utery krvacet, kdyz jdes k doktorce tak brzy?Doufam, ze ti rekne, ze se alespon muzete hned snazit. 😉

kackark
20. led 2007

Tak jsem si ted jeste udelala test, rikala jsem si, ze kdybych byla tehotna uz by tam musely byt urcite videt dve znatelne //, ale uz ani naznak, zadna stopa, nic, ale aspon vim na cem jsem ☹

draga
20. led 2007

ahoj kočky tak vás tady čtu a moooc držím palečky ...
lenciatko ten kontryhelový čaj je normální kontryhel - bylinka hodně ho doporučují na různá ženská onemocnění (myomy, záněty apod.) takže je fakt dobrý, moje sestra měla problém a pomohl jí, nevím jak pomáhá k otěhotnění ale jinak ho moc doporučují

kackark
20. led 2007

draga: dekujeme za to drzeni palecku, a ja ti preji at ten konec tehotenstvi prozijes bez potizi a take ti preji bezproblemovy porod a velikou radost z miminka 🙂

lenciatkooo
21. led 2007

Skusim este dnes zajst do lekarne a spytat sa na ten cajik.
Kackark, ani ja nemam uz ani naznak tej druhej ciarky. TAk uvidime. No,dufam,ze v ut uz krvacat nebudem. V piatok to bolo fakt silne, v sobotu uz v druhej polke dna tak mozno stvrtinova intenzita,tak hadam do ut to prejde. A snad uz vse bude ok. A fakt hlavne dufam,nech mi povie Dr,ze sa mozem zacat snazit.
Inak,ked sa divam na tu krv, tak nevim,ale ja mam pocit ze zo mna idu ako keby take kusky... Ze v tej krvi je sa nachadzaju take male krvave ani neviem ako to nazvat.... Jo a ta krv tak divne pachne - trochu inak jak ta klasicka menstruacna. No,clovek tu uz fakt nic nechape.Snad budem mudrejsia v utorok...

lajla
21. led 2007

pro kackark
Jsem tady uplne nova, ale ctu si pravidelně příspevky, mám skoro ten samý případ jako ty..14 ledna jsem na testu zjistili pidi mini druhou carku, jsem myslela, ze se mi to zda, tak jsem i tak okamzite letela k doktorovi, samozrejme ze mi vzal krev, ale na ultrazvuku nic, hcg v krvi bylo ale málo, tak jsme pockali jeste dva dny a vzal mi krev znovu, zvýšila se, na kontrolu jdu az za dva tydny to by melo byt uz videt na ultrazvuku, ale kazdy den si delam testy zda ta carka je tmavsi a tmavsi a samo ze je 🙂 jsem strasne stastna, takze je mozne, ze mas ten samy pripad, doufam, ze vse dopadne tak, jak si prejem , držím pěstičky

lenciatkooo
21. led 2007

Lajla, drzim vsetky paceky, nech ti to vynde ako si prajes!!!! Ja som mala to iste co ty, akurat ze u mna nastalo krvacanie a bolesti, takze predpokladam, ze som potratila. Skoda, v utorok mam ist k Dr a uz som mala asi aj vidiet drobceka. No nic, skusime buduci mesiac....
DAj vediet, ako si dopadla,jo? ;)

vlckulka
22. led 2007

Ahojte těhulky, po jak dlouhé době od zpoždění MS jste měli pozitivní test? Já mám teď ve všem pořádný zmatek, mám zpoždění MS 17 dnů, byla jsem v pátek u dr., ta mi řekla, že je tam možný náznak těhotenství, ale vypadalo by to na velmi časné těhotenství (vajíčko zatím není vidět), ale také to nemusí nic znamenat, takže 1.2 jdu na další ultrazvuk, kdy se dozvím, zda se budu radovat či nikoliv. Cyklus mívám dlouhý 32dnů, někdy zpoždění (max. 6 dnů), ale nikdy ne tolik. A testy jsou negativní. Ani vlastně nevím, kolikátý den mám zpoždění. Říkám si ale, že už by se to na testech mělo projevit.

kackadu
22. led 2007

vlckulko hned druhej den co měla přjít M.

kackadu
22. led 2007

vlckulko zkus si v lekarne koupit test s citlivosti 10! Je to nejcilivesji a kdyz si udelas test z ranni moci tak by tam aspon slaboulinky naznak byt mel!!!

gabinek
22. led 2007

ahoj holky, já jsem si dělala taky 10 citlivost a vyšel mi pozitivní den nebo dva před MS

gabinek
22. led 2007

vlculko na prvním ultrazvuku můj doktor taky nic neviděl, ale za 14 dni na to už ano, cyklus jsem mívala tak 34 dní a na tom prvním ultrazvuku jsem byla tak dva dny po tom co měla přijít MS, takže jsem taky docela šílela a dělala spoustu testů

lajla
22. led 2007

ahojte holky, já jsem si dělala první test minulý týden, byla tam úplně malá čárečka, menstruaci mám hodně nepravidelnou, takže nikdy níceméně na den nevím, kdy má prijít, tentokrát jsem si test dělala asi 30 den po poslední mentruaci - večer- byla tam, ale fakt slaboulinká a druhý den ráno žádná.Pak jsem si koupila test s citlivostí 20, a tam uz byla viditelnější. Tak jsem raději hned utíkala k panu doktorovi, v krvi uz hcg bylo, ale na ultrazvuku nic, pak za dva dny jsem šla znovu na krev a o hodne to stouplo, na kontrolu jdu jak jsem psala az prvního února a to by mělo být už opravdu vidět. Držím vám všem pěstičky at se podaří co si přejete

lajla
22. led 2007

lenciatkooo, je mi to strašně líto, co se ti stalo, ale uvidíš, že to příště vyjde, MUSI, naděje vždy umírá poslední!!!! držím pěsticky

lenciatkooo
22. led 2007

lajlo, dakujem za podporu. Pre na bude vyhra,ak mi Dr zajtra povie,ze sa v maternici este nestihol vytvorit ziadny gestacny vacok a mozeme sa hned snazit zas. Vsak sa nic nedeje. To bola moja premiera a nie vzdy je vsetko napoprve dokonale. Poplakala som si,to je jasne, ale musim sa vzchopit a snazit dalej, nech ani o malu chvilku nepresvihnem ovu. 😉 Ale najprv musim vediet verdikt pana doktora.... Ach jo,este den...ja to uz nevydrzim...Holky aj vy tak blbo znasate tie dni do najblizsej navstevy vasho gynekologa? 🙂))))

kackark
22. led 2007

ahojky lenciatkooo: moc na tebe myslim a doufam, ze ti zitra rekne doktorka jen same dobre zpravy, budu ti drzet pesticky a myslet na tebe.
lajla: ja jsem MS dostala a carka uz zmizela, tak snad priste ☹ 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru