Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

zuzan
18. led 2007

lenciatkooo,tak co??? Jsem celá nedočkavá 🙂)) Představ si, že já jsem nevydržela a zašla jsem za p.doktorkou. Čekala jsem, že mě pošle na krev nebo na ultrazvuk, ale ona ne...jen mě vyšetřila, oznámila mi, že těhotenství všechno nasvědčuje, říkala, že test byl pozitivní, ona to vidí pozitivně, tak krev není nutná...

lenciatkooo
18. led 2007

no, tak som hned volala... Nie som z toho sice mudrejsia,ale informacie ma asi taketo... potvrdila mi aj sestricka moje hcg,co mi povedli v labaku - 46,1 z torka. No a ze ma objednala na utorok buduci tyzden. No a ked som sa jej pytala,ze na kt tyzden to vypada,tak mi len povedal,ze ono sa to este nepocita na ziadny tyzden, az ked sa udajne v maternici vytvori plodovy vacek. Ze az potom sa to zacne pocitat. Tak asi budem musiet pockat do utorka... ☹ A hadam uz bude vidno nieco aj na ultrazvuku. No uvidime.....

zuzan
18. led 2007

To je teda záhada 😕 Ale do úterka už není tak dlouho, tak uvidíš... Stejně nám nezbyde nic jinýho, než čekat, až nám to dr. potvrdí 🙂))

lenciatkooo
18. led 2007

no ved presne!!! Ja ani neviem,kedy sa ma tvorit nejaky plodovy vacek akedy to ma byt vidno na ultrazvuku. No hruza toto cakanie.... A som si este urobila taky iny druh testu teraz, ale neni to ranny moc a boj dost malo koncentrovany... no a tam som videla ta slabu ciarku,ze si az myslim,ze si ju len namyslam. 🙂)))) Ja uz nevim,uz aby bol utorok. Ty mas kedy prist na vysetrenie???

zuzan
18. led 2007

Myslím, že jsme na tom fakt úplně stejně...já mám na vyšetření přijít až za 2 týdny a na všech testech byla ta druhá čárka taky hodně slaboučká, ale byla tam 🙂)) Asi už z toho blázníme a někdy mám pocit, jestli si jí tam nevymýšlím, ale manžel jí tam viděl taky 🙂))

blanula
18. led 2007

holky a kdy jste měli naposledy mrchu? já ji měla 14.12.ale ovulace byla až 15 den takže mám také slaboučké testíky, ale podle krve se to zjistit dát.

zuzan
18. led 2007

Blanulko, měla jsem poslední MS úplně přesně, jako ty-tedy 14.12., kdy byla ovulace netuším, protože si teplotu neměřím a ani jiným způsobem to nesleduju 🙂))

blanula
18. led 2007

já když jsem tam včera volala na výsledky tak mi sestra řekla, že ty hodnoty jsou hodně nízké tak jdu v pondělí znova

zuzan
18. led 2007

Ta hladina HCG prý stoupá každým dnem, tak uvidíš...Myslím si, že výsledek se dá očekávat podle testu, jestli čárka zesílí, pak bude vyšší hladina i v krvi...A na vyšetření jsi byla? Takže ti neřekli, jestli těhotná jsi nebo nejsi???

lenciatkooo
18. led 2007

Blanulo, jau mna sa to neda pocitat kedy som mala naposledy MS,bo ja som mala rozhadzany cyklus. ale ovu som mala 4.1 - podla bazalnej teploty. No,vsak uvidime. Akurat som citala o gestacnom vacku(ta vec,kt by mala byt vidno este pred mimi na ultrazvuku). Tak pisu, ze to az tak koncom 3. tyzdna po oplodneni je vidno. A potom za par dni mimino. TAk snad aj u mna to tak bude....

blanula
18. led 2007

těhotná jsem, ale protože jsem špinila, tak doktorka do mě hrabat nechtěla,aby něco nepokazila a na UZ by stejně nic vydět nebylo
já měla ovu 28.12

lenciatkooo
18. led 2007

aha,tak to si mala tak tyzden predo mnou ovulaciu. TY si v strede medzi Zuzan a mnou. 🙂)) No, a ze mas slabucke testiky, z toho si nic nerob - na tom sme tu vsetky rovnako. POzri,ja som zatial tiez mal nizke hcg. ale ono to porastie. Ja si tiez musim do utorka pockat.Takze to cakanie je fakt hrozne..... JA uz som mala normalne cierne myslienky,ci nepojde o mimomaternicove tehotenstvo, ale take nieco si ani nechcem pripustat. Vsetko bude ok.tak.Zatial sa len kazdy den mozem modlit, aby som v utorok dostala len same dobre spravy.

blanula
18. led 2007

já mám také strach, protože mám špatnou štítnou žlázu a ta vyvolává potraty, takže ne jenž že půjdu na gyndu musím ještě na kontrolu a rovnou zvýšit dávku léků aby mimi nestrádalo

lenciatkooo
18. led 2007

fuj, tento strach je hrozny....ze????KEby som uz aspon mala istotu,ze mimi sa zahniezdio a vse je ok,ale takto?????

kackark
18. led 2007

ahojky holky, tak rano sem zase testovala a byly tam viditelne //, ale bohuzel asi po ctyrech hodinach jsem to dostala, mam silene bolesti bricha a zad a je mi uplne na nic ☹ ☹ ☹

hanuul
18. led 2007

kackark a jak dlouho jsi měla spoždění?tak to je divný že čárky byly dvě a pak si to dostala.to mě mrzí a asi chápu jak ti je. ☹

kackark
18. led 2007

no teoreticky, kdyby byl cyklus 28 dni tak jsem mela zpozdeni osm dni, ale tezko rict, nejhorsi je, ze jsem nemela zadne predmenstruacni bolesti, ale dnes jsem vstala a najednou citila tupou bolest v podbrisku a bylo to jasne 😒

hanuul
18. led 2007

kackark,tak už jsem se dočetla že jsi měla týden spoždění a píšeš že byly dvě čárky a ted najednou tohle?tak to je zajímavé,fakt se v už v tom nevyznám.

kackadu
18. led 2007

kackark nebuď smutná! To ještě nic neznamená! Plno holek tady píše že mělo M i při těhotenství! Někdo dokonce do 3. měsíce? Zajdi si určitě po M k doktorce!

kackark
18. led 2007

tak to ja se v tom nemuzu take vubec vyznat
kackadu: si moc hodna, ale ja se bojim, delat si falesne nadeje, protoze ty carky byly cely tyden hodne slabe, ale byly a jejich intenzita se moc nezvetsovala

hanuul
18. led 2007

myslím že pokud tam byly,tak bych také zašla k doktorce,jak píšou holky někdo má ms i když je těhu.

kackark
18. led 2007

urcite tam zajdu, ale uz tomu moc neverim, uz jednou jsem samovolne potratila ale to bylo az na konci 8tt, a mam pocit, ze ted je to to same.

hanuul
18. led 2007

uvidíš,třeba tentokrát tomu tak nebude.snad to musí jednou vyjít ne?jak dlouho se snažíte?

kackark
18. led 2007

No potratila jsem skoro pred rokem, loni v dubnu, ted jsme si meli davat pozor, protoze jsem mela nejake problemy se zanety a brala jsem za posledni dva mesice troje antibiotika, ale ted v prosinci jsme si rekli, ze uz to zkusime, ze uz dele nevydrzime cekat, do toho take umrela babicka, kterou jsme meli moc radi (sice to bylo ocekavane), ale i tak na to mely nervy urcite take nejaky vliv, tak nevim, v cervenci mame svatbu, tak si porad rikam, ze at je to jak je, tak se zatim nic tak moc nedeje, ale pokud by se to do cervence nepovedlo, tak bych z toho byla hodne spatna.Citim, jak je me telo pripravene a nedockave a stala se nic nedeje.

hanuul
18. led 2007

jo chápu,to jsem si také říkala a pořad dokola se mi honí hlavou kde je co špatně,jestli to tak dlouho trvá než se tělo srovná po Ha,fakt už nevím. A máš ted ms,nebo špinění?A ty záněty jsou už v poho?

kackark
18. led 2007

Na zanety trpim uz asi pet let, ale ted jsem nastesti nemela zadne priznaky, ted krvacim hodne silne. Ja mam vysazenou HA uz pres dva roky a jsem tomu moc rada, protoze nez se telo dalo do kupy trvalo to 3/4 roku.

hanuul
18. led 2007

tak já jsemměla hned po vysazení ms pravidelnou,ale asi jinak se mi to tělo dává asi do kupy pořád,nebo je problém ještě jinde...nevím no.a nebo fakt že na to člověk moc myslí,ale jinak to nejde.

kackark
18. led 2007

no a spermiogram mate za sebou? My asi pred tema dvema rokama a vysledek nebyl uplne idealni, ale zase spatny take ne! Ale kdovi, jak by vypadal dnes?

lenciatkooo
18. led 2007

kackark, to je nejake divne. Ako ze dostanes MS so spozdenim, to chapem... Ale ze si mala pozitivny test,to je fakt nejake divne.... UZ si objednana k Dr?

kackark
18. led 2007

ahojky lenciatkooo: k dr se objednam zitra, vyckavala jsem, protoze ta druha carka byla na testu vzdy slaba, ale oba jsme ji tam proste videli, vubec nevim co si o tom mam myslet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru