Mám se radovat? Těh. test s 1 čárkou, druhý den se dvěma

ssmudlik
24. led 2014

Test mi ukázal jeden s jednou čárkou a když jsem si dělala druhý byla tam silná a slabá čárka...skusila bych tedy ještě třeba za 14dní si udělat test znovu, ale měl jste někdo něco podobného a byli jste těhotní??

jessy89
24. led 2014

jj já měla to samé a byla jsem těhotná byla jsem v 6 týdnu když jsem šla na potvrzení k doktroce a na testu mi to ukázalo jednu čárku a druhá byla velmi slabá skoro nešla ani vidět. ta druhá čárka jde silně vidět až tak ve 15. týdnu.

anina32
24. led 2014

Při prvním těhu jsem měla 2 stejně silné čárky už v den očekávané menstruace, to znamená 4.týden těhotenství. Při druhém byla slabá druhá čárka 8 dní po zavedení embria, 15.den byli obě stejně silné. Že by měly být stejně silné až 15.týden je nesmysl. HCG se zdvojnásobuje každý druhý den, takže stačí testovat obden a pozorovat jestli čárky sílí, jenom pozor aby testy měli stejnou citlivost.

mili00
25. led 2014

nemas foto toho testu?

diankaary
25. led 2014

Já si dělala při 2týdenní spožděné MS test a vyšel negativní, za 2 dny jsem udělala ten stejný a vyšel pozitivní 🙂
Ale být tebou zajdu stejně spíš na krev, tak je přesná 100%

gamoad
26. led 2014

Ahojky, skočila bych na gnekologii, napíšou žádanku na odběr krve. Budeš vědět během několika hodin, jestli ano, nebo ne.
mám 3 holčičky a tehotenské testy mi ukázali 2 čárky až při 2 měsíci..

marecek4
26. led 2014

záleží na testu-já měla dálnici už v šestém týdnu-ale jaká to byl test fakt už nevím-koupila jsem v Intersparu v lékárně za 35 kaček a byly tam dva

katerinacernotova
26. led 2014

me se ukazaly dve carky ta prvni byla vice viditelna ta druha mene ale docela taky dost,ja bych zkusila tak za tyden znovu udelat test 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru