Mám těhotenské příznaky, ale těhotná prý nejsem

janca.23
10. bře 2008

Ahojky holky!
Mám pocit že bych mohla být těhotna.Beru už asi dva roky antikoncepci.Začalo to sai tak před dvěma měsíci-měla jsem divnou MS(měla jsem to jen tři dny jindy to mám tak 5-6 dnů),jeden den jsem ji měla,druhý den mi přestala a třetí den jsem ji měla znova ale věčer už skončila.Celý měsíc mě bolelo v podbříšku jako bych to měla mít.Začala mě bollet k tomu hlava,z některých jídel se mi dělalo špatně,no prostě byla jsem dívna.Tak jsem se obědnala k doktorce ale ta mi řekla že tam nic nevídi.Když jsem přišla domu mamka říkala že to hned nejde vidět.Tak jsem si řekla že počkám do příští menstruace ale je to tady znova.Střašně mě bolí v podbříšku a dokonce se mi zkulatilo trošku bříško ale nijak jsem nepřibrala.Tak já nevím [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | můžu být těhotná]] nebo si to jen namlouvám?

shela
10. bře 2008

sak ved presne...aj ked stava sa ze aj napriek antik..sa da otehotiet ale v jej pripade tomu neverim

trpezliva
10. bře 2008

ja mam kamosku ktora zostala tehu ked brala antikoncepciu..takze nevidim to az tak nerealne... 😀

petruci6
10. bře 2008

a nebrala to ako lentilky? 😀

trpezliva
10. bře 2008

petru..nie..ani ja tomu nechapem..ale ma termin kazdu chvilku, tak cakam na sms, kedy sa jej uz narodi babo...

nemo1985
10. bře 2008

Ahojky holky zdŕavím,
Dnes jsem 10den zpoždění, test negativní.
Příznaky, nateklá prsa, pořád lítám na WC, pobolívá v podbříšku.
K DR, jdu tento čtvrtek, tak nevím
Test mám mamatest.
O první mimi jsem přišla v 8tt, přestalo tlouci srdíčko ☹

montinka
10. bře 2008

petru aj moja znama ostala tehu aj ked brala antiku takze podla mna to nie je az take nerealne

miyya
11. bře 2008

ahojte dnes som bola na sone a už je tam 2mm vačok, takže je to v poriadku. Mimi tam je, bála som sa strašne, lekár ma vystrašil, že to bude mimomat.

montinka
11. bře 2008

miyya gratulujem k drobcekovi.🙂

miyya
11. bře 2008

Ďakujem veľmi pekne, dúfam že bude všetko v poriadku a aj ja gratulujem tiež 😀

montinka
11. bře 2008

ale ano len nemysli na to zle a ak sa ti nebude hocico zdat radsej sa spytat doktora. a vdaka.😀

miyya
11. bře 2008

Už sa nebojím a nanič radšej ani myslieť nebudem. Budem si užívať každý dník 🙂

montinka
11. bře 2008

no vidis miyya hned to lepsie znie 😉

miyya
11. bře 2008

Inak je o.k. že mám HPG 1200? lebo v piatok mám isť znova na krv

montinka
11. bře 2008

ja sa vobec v tom HPG co tu pisete nevyznam takze prepac v tomto ti nepomozem

miyya
11. bře 2008

ved ani ja

montinka
11. bře 2008

ale tak hadam to bude ok. uvidis ze hej

girll1987
11. bře 2008

ahojte.. možem byt tehotna.. keď som mala pohlavny stik 2tyzdne pred menzesom a mala som ten menzes? a test mi vysiel negativny a moc ma bolia prsia a je mi stale zle.. a už aj zvraciam.. neviem :( viete mi niekto s tym poradit?

montinka
11. bře 2008

ehm moja na nete je jedna stranka kde je menstruacny kalendar a tam ti vypocita kedy si mala plodne dni. pockaj poslem ti len to musim najst

girll1987
11. bře 2008

umrem, mala som v tedy, ale preco mi potom test vysiel negitivny hmm..

tehulka4
11. bře 2008

girll1987, niekeedy to na zaciatku nemusis vidiet..niekedy je ciarka na teste straaaaaaaasne slabulinka, ze musis poriadne aj na svetle pozriet, ci tam je alebo nie..

montinka
11. bře 2008

alebo si si ho robila moc skoro a este nemas dostatocne vysoky ten tehotensky hormon

miyya
11. bře 2008

ani mne nevyšiel test hneď. V pondelok som nemala nič a v stredu som mala palicu jak lusk 😀

montinka
11. bře 2008

aj ja som si roobila asi v 6tt a tu druhu palicku som este ani vtedy nemala bohvie aku silnu

miyya
11. bře 2008

no a mne ukázal test skoro a preto som si užila aj tolko stresu s čakaním na to či sa zjaví na sone. No šťastie že už tam mám aspon ten vačok.

montinka
11. bře 2008

🙂 hm ano

dididi30
11. bře 2008

ahoj monti 😀

montinka
11. bře 2008

ahoj didi

janca.23
autor
11. bře 2008

Shela...ale já jsem u te doktorky byla asi tak dva týdny po první MS a teď jsem jsem měla asi před 4-dny druhou.Já jsem za doktorkou nebyla až za dve měsíce

shela
11. bře 2008

janca.23...tak potom neviem...ale podla mna aspon maternica by bola zvacsena ...pocitam ze ked si bola 2tt po prvej zvlastnej menstruacii tak potom si pridaj dalsie 2tt...to je 4 tt tehotenstva...videla by to...aj ked nemusela vidiet malice ale ako som uz vravela 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru