Mám těhotenské příznaky, ale test je negativní

dencag
24. únor 2008

Ahoj holky. Potřebuji pradit, pročítala jsem hrozně moc diskuzí ale nenašla jsem odvěď. Od loňského srpna se s manželem pokoušíme o miminko. Mám teď dva dny zpoždění a test byl negativní. Skoro týden už mám nateklá, bolavá prsa a když drobet zmáčknu bradavky tak mi vytéká mlezivo. Všude jsem se dočetla že se objevuje až kolem 9 týdne ale to už by mi snad test ukázal, nebo ne? Neví zda je to normální aby se to objevilo takle brzi. Zítra se chystám k doktorce ale mám strach že mi řekne že plaším ☹ Nemáte některá z Vás podobnou zkušenost???

Mockrát děkuju za Vaše rady
Denča

musilka
24. únor 2008

denca zkušenost nemám ale blbnou ti hormony nic víc 😉

dencag
autor
24. únor 2008

Drobet mě to děsí. Moc se na mimi těšíme tak doufám že to vyjde 🙂

licina
24. únor 2008

dencag:
Já mám takovou zkušenost - když mi MS nepřišla, tak jsem si cca týden po dělala 2 testy - oba negativní.
Byla jsem šíleně unavená a prsa mě začala bolet úplně stejně jako před příchodem MS.
Vydžela jsem čekat další měsíc. Byla jsem po předchozích testech naprosto v klidu a až když jsem se objednávala k lékaři a držela v ruce telefon mi hlavou blesklo, abych si udělala ještě jeden test. a bylo to to tam......

lucenek
24. únor 2008

densag tak v prvé řadě to mlezivo násilím nevymačkávej....a zůstaň v klidu hormony se asi fakt poplašily, někdy je to vše jen psychika jak strašně moc miminko chceš a příznaky podobné těhu se rozjedou automaticky...

musilka
24. únor 2008

Psychika dokáže svý 😉 já už měla falešný těhu příznaky víckrát... ALe třeba je máš opravdový jen máš ještě nízkou hladinu HCG 😉 držím palce

nimmo
24. únor 2008

dencag: myslim, ze nezbyva nez jeste par dni pockat a testovat 😀 takhle brzo stejne dr v deloze nic neuvidi

dencag
autor
24. únor 2008

Tak snad to nebude jen planej poplach 🙂 A krevní testy už doktor udělá? Za týden letíme na dovolenou a chtěla bych vědět co a jak, jestli na sebe mám dávat větší pozor. Známá byla těhotná a prsa jí taky bolely už od začátku a testy jí to neukázali vůbec....právě až z krve to poznala doktorka.

dencag
autor
24. únor 2008

Licina : nikdy předtím mi prsa nebolely, ani před menstruací. Jsem pořád unavená a dost plačtivá. To jsem taky nikdy nebyla. Dojímají mě i zprávy 😀

luciask1986
24. únor 2008

ahoj dencag ja ked som otehotnela tak na teste mi hned vysli dve silno fialove ciary tak skuz sa nechat prekvapit a som toho nazoru ako lucenek lebo moja znama mala tiez take priznaky a nic ale o tri mesiace zostala tehotna urcite sa to podari drzim palce ak je niekto pri internete tak napiste

licina
24. únor 2008

Tak plačtivá jsem nebyla. ale unavená hodně. Taky jsme v té době byli na dovolené - v Tatrách - takže celkem náročná vysokohorská turistika...... a všechno jsme zvládli.
Mě krevní testy doktor nedělal, když jsem k němu ořišla, už to viděl na UTZ.
Já bych na Tvém místě nebláznila......, on tamnic neuvidí a dovolenou si neužiješ.....
Co s emá stát, to se stane..... 🙂 🙂 🙂

dencag
autor
24. únor 2008

Holky díky za rady. Snad to dobře dopadne. Stejně asi k tý doktoce půjdu..abych měla klid. 🙂 Manžel mě tam posílá projistotu 🙂

luciask1986
24. únor 2008

licina mas urcite pravdu ze sa netreba blaznit licina a ty uz si mamicka

luciask1986
24. únor 2008

tak k doktorke chod aspon budete obaja kludny ale bolo by krasne kebi vam to vyslo ja som v 28 t

dencag
autor
24. únor 2008

Tak to ti moc gratuluji. koukám že jsme stejně starý 🙂 🙂 Moc holek v mém věku které čekají nebo plánují mimčo moc neni.

luciask1986
24. únor 2008

tak nam sa to podarilom neplanovali sme to ale tesili sme sa.pred rokom vsetko naznacovalo tomu ze som tehotna a prislo sklamanie test ukazal ze som doktor povedal ze matarnica je zvacsena a o dva tyzdne prislo sklamanie lebo usg ukazalo opak nebola som teraz sme male neplanovali a vyslo to tak viem ake to je a vydno ze ty po dietatku tuzis velmi a co tvoj manzel

dencag
autor
24. únor 2008

Přejeme si ho oba stejně...i když manžel říká že on víc 😀 To je skvělé že Vám to nakonec vyšlo. Musím končit, zítra se zase juknu co ej nového. Zatím se měj krásně 🙂

luciask1986
24. únor 2008

aj ty prijemny zvysok vecera 🙂

licina
24. únor 2008

luciask1986:

ja jsem ve 26TT, Tak jsem na tom skoro stejně....
Tak se Tě můžu alespoň zeptat.... Cítíš pohyby po celý den ??? Já ne. Chodím ještě do práce, takže se na to přes den moc nesoustředím a když pak večer mám možnost si to uží, tak nic moc..... 😢 😢 a jsem z toho nervózní.....

luciask1986
24. únor 2008

ahoj ja uz do prace nechodim a mozes byt kludna ani ja necitim az tak pohyby niekedy aj 3 dni nic ale niekedy je to naopak a citim pohyby od rana alebo vecer ked kludne lezim a kope ta uz aj silnejsie

luciask1986
24. únor 2008

AJ JA SOM NIEKEDY STOHO NERVOZNA ALE DOKOR MI POVEDAL ZE SA NEMAM ZNEPOKOJOVAT ZE U KAZDEJ ZENY JE TO INE KEDY SI BOLA NA USG

luciask1986
24. únor 2008

LICINA SI ESTE TU

licina
24. únor 2008

Už jsem tady. Jsi tady Ty???

licina
24. únor 2008

Já bych si tak přála, abych cítila kopanečky pořád. ale vím, že to nejde.....
Na ultrazvuku jsem byla ve 21. týdnu a pak někdy začátkem února u svého doktora a vše bylo O.K.
V úterý jdu na testy cukrovky a příští týden ke svému Dr.

luciask1986
24. únor 2008

AJ JA IDEM V STREDU NA CUKOR TO ASI KAZDA ZNAS BY CHCELA CITIT POHYBY VZDY

luciask1986
28. únor 2008

ahojte dlho tu nikto nebol licina ako dopadol cukor

lenulin
28. únor 2008

ahojky já se k vám přidám.Já ty pohyby cítím někdy hodně už i cítím, jak se někde tlačí rošťák malý.Dnes má zrovna svůj den to se vrtí skoro pořád.jsem v 25t+4 doktor říká že ty pohyby člověk cítí i v zavislosti na podkožním tuku.Já prý žádný nemám tak je děloha přímo pod kůží.

9876543
24. zář 2016

Ahoj chci se zeptat už týden je mi špatně bolí mi podbřišek a jsem desně unavená měsíčky v úterý dorazili ale jen dva dny a pak zase nic a na zvracení mi je pořád a dneska mi bolí i klouby ale test je negativní jen ty prsa neboli jen vnich občas štípe...dekuju za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru