Mám všechny příznaky těhotenství, ale test je negativní

cicikaci
30. dub 2012

Ahoj holky 😉 , chci poprosit o názory na to co se mi teď děje...mám 8 dnů opožděnou ms, ukrutně mě bolí prsa a jsou o číslo větší, výtok je hustý a bílý, jsem unavená a smrdí mi maso, i když normálně ho jím. ( není to sugerace, o miminko se nesnažíme) ha neberu, bereme to tak nějak jak to přijde. Dr. mi řekl, že mám vysokou sliznici a že počkáme (krev mi nevzal) a testy jsou i po 8 dnech zpoždění negativní. Absolutně to nechápu. 😕

ronyx
30. dub 2012

@cicikaci I test se může mýlit,doporučuju gyndu 😉

pavluska01
30. dub 2012

@cicikaci To je divné, nechápu proč nevzal krev ☹ Já teda měla testy pozitivní, sice byly lemnější, nebyly to ty pravý rudý dálnice, ale byly tam. Tak za týden už by mohl něco vidět na UTZ. Pozval si tě?

cicikaci
autor
2. kvě 2012

@pavluska01 Řekl mi, že až odmenstruuji, tak mám přijít, a kdybych menenstruovala tak za deset dní od minulé návštěvy...takže jsem objednaná na úterý, protože nebylo míso dřív. Jinak třeba včera a dnes mě už prsa bolí tak, že mě to v noci budí . aua , opravdu jsem zvědavá co z toho vyleze 😎

pavluska01
2. kvě 2012

@cicikaci No, tak už v úterý budeš vědět 🙂 No, mě prsa bolely festovně taky, to bylo nepříjemné ☹ Ale časem to zmizí 😉 Držím palečky, aby to bylo to, co si přeješ 😉

luciemeli
2. kvě 2012

test se může zmýlit taktéž! Zajdi jsi ke gynekologovi....On ti přesně řekne zda jsi nebo né! 😀 to mi jsme se snažili o miminko v létě minulý rok...bohužel...až říjen ale jsem ráda....jinak taky jsem si v létě myslela, že jsem měla jsem zmeškanou MS a taky mě boleli prsa a 12 den jsem to dostala a když jsem byla u doktora tak mi řekl, že mám zánět proto opožděná MS a a prsa mě boleli kvůli tomu, že jsem to už dávno měla dostat...jak je klid před bouřkou bolesti v podbříšku, bolení prs a chuť na sex a pak příjde MS ... 🙄 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru