Mám z těch čárek jen mžitky, nebo tam toho ducha vidím?

myskaq
11. zář 2013

Holky vidíte tam něco ?? Fotky jsou špatně otocene nejde mi to otočit :( to zelené ma byt na prave straně jen ať do nemyslíte ze test je udělaný spatne

luciebx
11. zář 2013

duchacek ti tam vykukuje. 😵 😵

myskaq
autor
11. zář 2013

@luciebx je mozne ze tak slabe kdyz mám 22 dni po oplodnění ? 🙂

petrasipkova1
11. zář 2013

já nějak nic nevidím ☹ ☹

terite
11. zář 2013

@myskaq Na fotkách je to vždycky vidět méně, než ve skutečnosti. Řiď se spíš tím, jak to vidíš okem.. Nějaký stín tam vidím, ale nejsem si úplně jistá.

berenika39
11. zář 2013

po ms hned nebývá ovulace. test můžeš zkusit o pár dní později....

myskaq
autor
11. zář 2013

@terite jasny no asi to teď nechám byt , za 6 dni bych mely dostat MS uvidíme co se bude dít 🙂

datela
11. zář 2013

Je tam 🙂

culianka
11. zář 2013

Řekla bych, že tam je 🙂 Zítra bude silnější a za pár dnů už pěkná dálnice...Myslím, že můžeme gratulovat 🙂

myskaq
autor
12. zář 2013

@datela
@culianka nechci se z toho moc těšit abych pak třeba nebyla zklamana 🙂 test jsem dělala dnes rano udělala se mi silnější čárka ale hned za tím rozdelovacim papírem:/ tak nvm jestli je platný ale obden udělám novy 🙂 každopádně děkuji 🙂

cathhy
29. zář 2013

Já tam teda malého ducha vidím🙂

milada2
29. zář 2013

@myskaq Testovala jsi znovu...?

myskaq
autor
1. říj 2013

@milada2 testovala ale pak jsem stejne dostala mrchu :/ sice nechapu proc se mi tam ukazovali dusici akorat ze ta mrcha prisla o 4 dny pozdeji a byla divna 2 dny krev a pak spineni :/ uz jsem pak netestovala beru to jako ze nic :/ pristi Tyden Jdu k doktorovi :/ uvidime :/ ale Tehotna asi nejsem 6 Tyden od tuleni a zadne priznaky :/

milada2
2. říj 2013

@myskaq To je mi lito ☹ To musi byt o nervy, kdyz cloveka navnadi dusik a pak nic... Preju, at tam je brzo dalnice! 😉

ined77
2. říj 2013

@myskaq ...třeba tě povzbudím, já to takhle měla u obou dětí, 2 dny ms a pak jen špinění 😉 .
zkusila bych test teď, já už tam měla dušíka pěkného 🙂 .

julie89
2. říj 2013

Pekny den, chtela bych si s nekym popovidat zda neni brzo snazit se o dite ve 24 letech? Dekuji vsem za odpoved

myskaq
autor
3. říj 2013

@milada2 - to jo uplne jsem myslela ze to tam je a pak nic 🙂 no snad to vyjde priste 🙂
@ined77 -jo to dekuji 🙂 urcite me to povzbudilo 🙂 Jen by bylo zajimave kdybych to mela stejne 🙂 uvidime co doktor rekne 🙂 dam urcite vedet 🙂 holky

ined77
3. říj 2013

@myskaq ..určitě napiš 😉 . držím palečky!! 😵

myskaq
autor
11. říj 2013

@ined77 tak jsem z tech carek mela asi vazne Jen mzitky 🙂 na Gynekologii nic nevideli.... :/ tak priste 🙂

ined77
11. říj 2013

@myskaq ..tak škoda, ale příště už to určitě vyjde 😉 . držím palce 🙂 !!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru