Mám zánět. Ale poznala by už gynekoložka těhotenství?

martule20
5. lis 2010

Ahoj holky, prolezla jsem tady kde co, ale odpověď na svoji otázku jsem nenašla, tak se předem omlouvám adminům, pokud jsem hledala špatně 😉
Můj dotaz bude asi spíš pro ty z vás, které pracují na gynekologii, cha cha, ale třeba máte někdo taky zkušenost.
Byla jsem dnes u Mudr. na preventivní prohlídce, ale tak trochu jsem čekala, že by mohlo být i těhu. Poslední MS 12.10. a OVU podle testů asi 26.10. Od půlky cyklu jsem pár dní špinila a hrozně mě už několik dní bolí prsa, což před MS nemívám. Jenže Mudr. prohlásila, že mám silný zánět (ze škály 10 jsme se dostaly podle barvy papírku na 6 ) a nasadila mi léčbu globulemi na zavádění.... A já teď nevím, jestli by to případné těhu už poznala (test negativní, ale ty prsa mě matou...) nebo jestli by ty změny uvnitř přes ten zánět nepoznala... Na čípku prý zánětlivé změny ☹ A já teď nevím, jestli ty dva dny počkat než MS dostanu a teprve pak zaléčit nebo jestli začít léčit, i když se na příbal. letáku píše, že neužívat v prvních třech měsících... Ach jo ☹

josefka
5. lis 2010

@martule20 - jestli mas zanet na cipku, tak by jsi pravdepodobne stejne potratila .... necekej moc dlouho, at se ti to nerozjede vys.

martule20
autor
5. lis 2010

Josefka: Přiznávám, že jsi mě nepotěšila, ale asi máš pravdu. Začnu léčit už dneska, ať je co nejdřív všechno v pořádku a můžeme se pustit do druhého kola 🙂

josefka
5. lis 2010

@martule20 a rikala jsi MUDr o tom, ze bys mohla byt tehotna? Kolikaty jsi DC? A i kdyby jsi byla, pokud je to tak silny zanet a ty jsi ho nelecila, tak by se ti mohl rozjet vys a nejen, ze bys potratila, jeste by sis zpusobila velike neprijemnosti. Ja bych asi zacala lecbu, jak rikas, at to mas co nejrychleji za sebou.

martule20
autor
6. lis 2010

josefka: Neříkala ☹ Jsem truhlík, já vím, tak nějak jsem si myslela, že by to poznala a hlavou mi to začalo vrtat až doma. Léčbu jsem už začala, prostě to dotáhnu do konce a uvidí se. Máš pravdu, že bych si mohla způsobit neléčením ještě větší polízanici 😝
Dnes jsem 26DC, tak něco doléčím do MS a něco po ní (pokud teda přijde... )

josefka
6. lis 2010

@martule20 - skoda, ze jsi ji to nerekla, ale stalo se ..... kdyztak ji v pondeli pro jistotu jeste zavolej

martule20
autor
9. lis 2010

josefka: nojo, počkám do čtvrtka, MS zatím nikde, ale testy negativní... tak poctivě léčím, těch čípků je 8, dnes budu brát pátý, takže ve čt už budu skoro po léčbě. A pokud MS nepřijde, tak si asi zkusím ještě jeden test a brnknu MUDr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru