Mám zpoždění, bolesti a negativní test. Můžu být těhu?

lumisek
21. únor 2011

ahoj, mám 6. den zpoždění, jinak MS mám pravidelnou po 27 dnech. Dost mně píchá v podbřišku střídavě na obou stranách, mám migrénu hlavy a pořád se mi chce spát. Dělám si každý dva dny test a jsou negativní. Jinak mám cca 10 dní bílý výtok. Nevím zda jít na gyn již tento týden, je vůbec možné, že můžu být těhu i přes negativní výsledky? koukala jsem, že u některých žen může být hcg nad 10 tis až po 42DC. Je tu někdo s takovou zkušeností???

lumisek
autor
22. únor 2011

.. pokračování.. I když jsem v životě neměla zpoždění, tak ted ano, dnes ráno jsem to dostala v doprovodu šílených bolestí břicha a migrény hlavy, ted mám i horečku, takže asi spojeno s nějakým virem, co ted řádí:( holky, každopádně jste skvělý a moc děkuju za podporu! přeju vám hodně splněných přání!

lucie777
22. únor 2011

@lumisek Taky sem to dnes dostala.. Každopádně ti přeju, ať je to na dlouho poslední ms a příště už trpíš jen ranními nevolnostmi z těhotenství! 😉

dlabinecka
22. únor 2011

@lumisek HCG na 10tisíc je určitě až později. Test je ale pozitivní mnohem dříve.

blueapple
22. únor 2011

@lumisek negativní test neznamená, že nejsi těhu... já měla negativní testy celé 3 týdny po vynechání MS! Doktorka má starší UTZ, nic tam neviděla, dostala jsem vyvolávačku, že má MS do týdne přijít a za týden pořád nepřišla....a testík už byl pozitivní a dle UTZ 6+5tt ! Nic není nemožné 😀

denousek
27. únor 2011

@lumisek tak to me mrzi ze mrcha dosla ☹( ja jsem mela pozitivni test az 6 dni po vynechani!!!a to jeste k tomu desitkovej!ale dr na UZV jeste nic nevidel tak uvidime zitra ,jdu zas na kontrolu.. 😉 přeji ti at uz to priste urcite vyjde 😉

mon_cherry
27. únor 2012

Ahojky holky, omlouvám, že tek vstupuju do vasi kecaci mistnosti ale velice me zaujalo tema.
Mám taky zpozdení , ale uz pres 26 DNí delala sem si testy a nic, jsem unavena mam vytoky, bolest hlavy brisko trochu vetsi( Nafoukle snad) natekle prsty po ranu (Stalo se jednou) .
Testy negativni ,takze nevim dokror az za 14 dni:/ Myslite ze muze jit treba jen o cystu? 😕

kirjava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru