Mamatest. Kdy se vám objevily //?

xlucka
15. únor 2008

Myslíte, že pět dní před termínem měsíčků my může Mamatest (citlivost 25Uml/ml a výš) ukázat?????

Prosím, těhulky, které testovaly mamatestem, kdy se vám objevila druhá čárka??

maly_prcek
19. pro 2008

14 dní DPO (tzn. +- v den MS) už u spousty lidí bývají // (ale když nejsou, tak to ještě nic nemusí znamenat), ale jak holky psaly, riskuješ zklamání, pokud se mimčo neudrží... Lepší je počkat týden po, ale co si budem říkat, kdo to má vydržet 🙂
Teda test za 300,- 😲 To musí být zlatý! 🙂 Já mám mamatest dva za 30kč 🙂

markettt
21. pro 2008

Ahojte holky, ja jsem nikdy nemohla vydrzet a testovala jsem tyden i vice pred ocekavanou MS. Nikdy se mi druha carka neobjevila, protoze jsem nebyla tehotna. Kdyz uz jsem ale tehotna byla, tak jsem ten mesic vubec netestovala, protoze jsem s tim uz absolutne nepocitala, ale kdyz MS nedorazila na den jak mela, tak jsem to zkusila (v den ocekavane MS) a temer okamzite se mi zacala objevovat druha carka, i kdyz slaba. Uz nezjistim, jestli by mi druhou carku ukazal test i driv, ale myslim, ze driv nez tak dva dny pred MS to fakt nema smysl. I kdyz, netrpelivost je hrozna a vetsinou to stejne kazda z nas zkusi driv🙂

poupe
21. črc 2009

ahojky,dnes navecir jsem si delala mamatest a do 10min. se mi objevila slabounka carka,hodne slaba,mam ale jeste 2 dny do mrchy,je to mozny?Protoze jsem si delala asi v 15h Rapiclear(mel by mit vyssi citlivost) a druha carka nikde. 😝

poupe
22. črc 2009

nikdo?

blondynka400
22. črc 2009

poupe, možné to je, protože rapiclear je absolutně nespolehlivý test. Dva dny před MS čárka být klidně může. Ale být tebou bych počkala na den Ms a když nepřijde, test bych zopakovala a uvidíš 😉

poupe
22. črc 2009

tak dik,nespolehlivy rikas,ja ho nikdy nemela,vzdy jen ten mamatest,ale chtela jsem ho vyzkouset,ze je itlivejsi ☹

blondynka400
22. črc 2009

citlivější ano, je to 10
Ale je to jak se vším, někdo si ho nemůže vynachválit, ale když se kokuneš na recenze na netu, tak s ním jsou spíše špatné zkušenosti. A kamarádce pořád ukazoval negativní a pak šla k doktorce, že už to není možné a byla v 9tt, takže asi tak.... Lékarnice ho vnucují, protže je na něm velká marže 😖
Ještě chvíli vydrž a budeš mít jasno, mně se v den očekávané MS udělala čárka stejně silná jako kontrloní. Budu držet palečky 😵

ambret
22. črc 2009

Ahojky 🙂

Maly prcek, taky jsem pokaždé používala mamatest a musím říct že jsem byla naprosto spokojená jak s cenou tak se spolehlivostí, nikdy nezklamal 😉

flamenga
22. črc 2009

dve paličky na teste závisia od toho, kedy sa vajíčku uhniezdilo a začalo produkovať tehotenský hormón hcg... a ako ho produkuje 🙂 niekomu stúpa rýchlo, niekomu pomaly... preto má niekto už dva dni pred mrchou // na teste, aj keď slabšie... a niekto má 3 dni po vynechaní mrchy slabučké čiarky 🙂 je to indi vindi 😉 Každopádne by som 5 dní pred mrchou netestovala... predídeš tak zbytočnému sklamaniu z negatívneho testu, ktorý však ešte nemusí znamenať netehotnosť 😉 🙂

flamenga
22. črc 2009

mňa nesklamal Pepino 😉 lacný a pravdivý

flamenga
22. črc 2009

RapiClear nikdy viac 😀 Ja som mala Pepino - citlivosť 20 a na ňom dve paličky.... RapiClear citlivosť 10 a biely ako sneh... pritom som v čase testovania s RapiClear mala v krvi hcg 30 😉 a nezachytil... pritom by mal zachytávať hcg už od hodnoty 10... takže RapiClear u mňa jednoznačne šmejd 😀 a drahý šmejd...

blondynka400
22. črc 2009

flamenga, ohledně hodnocení rapiclearu s tebou soulhasím. Ale to že máš v krvi hodnotu 30, absolutně neznamená, že takovou hodnotu musíš mít i v moči. Hodnota v moči je o něco nižší a záleží také jak ti funguje vylučovací soustava...

flamenga
22. črc 2009

blondy to mi je jasné, ale keď Pepino s citlivosťou 20 to hcg v moči zachytil, tak by ho mal aj RapiClear, nie? Ked má vyššiu citlivosť 😅

blondynka400
22. črc 2009

flamenga, jak už jsem psala v příspěvku výšše, rapiclear je podle mě také šmejd, to jsem nepsala na jeho obhajobu 😀

flamenga
22. črc 2009

blondy hej hej 😀 Len čo, keď u nás je mamatest podpultový tovar 🙄 😀

blondynka400
22. črc 2009

flamenga, v čechách to myslím problém není... Jednou jsem ho tam kupovala a bez problémů, spíš mě překvapila ta cena, ta mi přišla skoro směšná 😀 Ale já tam sem jen vyjímečně, takže jsem si koupila místní test a byla jsem spokojená 😎

lena27
23. črc 2009

s mamatestem velká spokojenost - fungoval už 10 dní po otěhotnění

karin80
27. črc 2009

Ahoj, jsem ráda, že je tady téma přímo o Mamatestu 🙂 . Mám dilema a potrebuju to s někým probrat, rozumíte mi, že? 😉

Dnes ráno jsemna Mamatestu objevila slaboulinkou, opravdu slabou druhou čárku, ale má to několik "ale":
- od prvního porodu jsem měla pouze 2 cykly a to 39 a 44dní, tudíž nevím, kdy má přesně MS dorazit 😒
- jsem nastydlá a bolí mě klouby, večer jsem si vzala paralen....může ovlivnit výsledek?
- a hlavně, ta slaboulinká čárka se objevila až cca kolem 8min po testování 😕

zítra určitě zkusím znova, jen mě trápí to nachlazení, snad se tím nic nepokazí....kdybych náhodou těhu byla 😉

bettyna84
27. črc 2009

Karin: mamatest většinou neukazuje falešně pozitivní výsledek, takže je možné, že jsi vážně těhotná, i když je samozřejmě lepší, když se čárka objeví do těch tří minut. Paralen ovlivnit výsledek nemůže, asi ani nachlazení. 😉 Držím palce!

bielanevesta
27. črc 2009

Mne jedine mamatest vždy ukázal dobrý výsledok. Nikdy som ho nemala falošne pozitívny. Naposledy sa mi 1x ukázali // až za 12 minút ale každým dńom skor a skor, až nakoniec boli do minúty 😉

karin80
27. črc 2009

holky díky, rozum samozřejmě radí vydržet a testovat znovu, později...ale znáte to, zvědavost je silněší 😉

bielanevesta
27. črc 2009

Karin tu zvedavost velmi dobre poznam 😉 😀

karin80
28. črc 2009

ahoj, tak čárka zesiluje, dnes ráno se objevila do limitu 3 min., je sice ještě slabě fialová, ale je krásně vidět. Holky díky za podporu....je fajn mít to s kým probrat 😉

bettyna84
28. črc 2009

Karin: super!!! Gratuluju! Teď už bude jen regulérně sílit. 😉

karin80
28. črc 2009

betty: díky, jsem opravdu šťastná jako blecha 😀 . Dívám se, že se taky snažíte, tak ať je to brzy 🙂

bekulkamama
28. črc 2009

ahojky luci na tvůj dotaz s mamatestem - testuje se minim. 10 dní ovu, ideální 12 - 14 dní! Pokud víš kdy ovu byla, pokud to nesleduješ tak záleží jak pravidelné a dlouhé máš cykly, spočítáš to snadno!

bekulkamama
28. črc 2009

mimochodem žádné většinou, pokud neberete nějaké léky které by obsahovali hormony tak není opravdu možné ukázat falešný pozitivní test! Na netu si najdete i příbalový leták mamatestu, stačí přečíst!

lulinka005
18. únor 2011

Ahoj holky, když si každé ráno 9 dní po sobě udělám test a pokaždé je slabě pozitivní, nejedá se snad o falešnou pozitivu? Přijde mi to divné, tolikrát po sobě, že by to bylo falešné...Jednalo se o Mamatest 10, ale jiné dva testy byly s citlivostí 25, kde se čárka ukázala slabší v limitu, ale po zaschnutí byla silnější. děkuju za odpověď 🙂

lulinka005
18. únor 2011

Jinak proč to píšu, protože jsem se dočetla že před ms může být test falešně pozitivní, ale 9 testů po sobě..že by taky?

aemmi
18. únor 2011

@lulinka005 a kolikátý den cyklu jsi testovala, nebo spíš kolik dní po ovulaci? a kdy jsi čekala MS?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru