Mamatest. Kdy se vám objevily //?

xlucka
15. únor 2008

Myslíte, že pět dní před termínem měsíčků my může Mamatest (citlivost 25Uml/ml a výš) ukázat?????

Prosím, těhulky, které testovaly mamatestem, kdy se vám objevila druhá čárka??

majka43
17. zář 2013

@janinka23 Krásný, tak aspoň další důkaz, že mamatest je na ho.....
Jsi těhule. Blahopřeji.

janinka23
17. zář 2013

@majka43 - Kéž bys měla pravdu, mám trochu strach, že to dopadne jako na jaře, zkusím si udělat testy ještě koncem týdne a příští týden půjdu k dr.

majka43
17. zář 2013

@janinka23 Já myslím, že je to jasný.

janinka23
17. zář 2013

@majka43 Uvidíme, budeme doufat, že se těhu potvrdí a Vojtíškovi přibyde sestřiška nebo bráška 🙂

majka43
17. zář 2013

@janinka23 Hlavně pak dej vědět, jak jsi dopadla 😉 😉 😉

ladus88
18. zář 2013

Tak jsem dnes 14DPO a mamatest bily jak okveti lilie,mozna je brzo v patek budu testovat znova ale uz radsi koupimaji jinou znacku

majka43
22. zář 2013

@janinka23 Tak co testík?

janinka23
22. zář 2013

@majka43 - Děkuji za optání, dělala jsem ve čtvrtek a dnes a jsou tam dálnice jako hrom 🙂 , v úterý půjdu k dr., tak jsem celá napjatá a jak se daří vám?

majka43
22. zář 2013

@janinka23 Jé tak to mocblahopřeju, mě to už bylo jasný, když jsi tam dala ten pozitivní test. Já jdu zítra na UZ, tak doufám, že bude všechno v pořádku.

janinka23
22. zář 2013

@majka43 - TAk držím moc palce at je vše v pořádku, dej pak vědět jak vám ultz. dopadl 😉

majka43
22. zář 2013

@janinka23 Jojo dám a ty taky v úterý jak jsi dopadla.

janinka23
22. zář 2013

@majka43 Jasně provedu 😀

majka43
23. zář 2013

@janinka23 Tak všechno v pořádku, podle UZ jsem 8+6 a termín porodu 1.5.2014
Mimi má 21,5mm.

dawej
26. lis 2014

Ahoj holky, posledni MS jsem mela 1.11.2014 tzn dnes 3+4 ??? asi je brzo na test ze ? (MS ocekavam +- za tři dny)

kachidlo
30. lis 2014

Já si dělala test až 2 dny po vynechání a byl pozitivní 🙂

kristynka29
10. dub 2015

Ahojky
včera(9.4.) jśem se poprve testovala a byla jsem zklamana z jedna carky- MS uz čtvrtý den mešká. Dnes jsem se zadívala na test pozorněji a zdá se mi, ze tam vidim druhou carku hoodne slabouckou. Takovou spis smouhu ci ducha. Je mozne, ze jsem se testovala brzy?
Mamatest <10
Díky! 🙂

monicka79
10. dub 2015

@kristynka29 mne tieto testy ukazali tiez uplne slabu ciarku a ine testy ovela silnejsiu, tak skus zajtra iny.

zo_ja
11. dub 2015

To je různé. Obecně se doporučuje testovat týden poté, co měla MS dorazit.
Nicméně v jenom případě jsem testovala 3 dny před a byl pozitivní.
Jinak testuju až po.
Taky v někt. případech je ten hormon jinak, že i 14 dní po jsou čárky slabý a někdy jsou hned při termínu MS silný... i to ovlivňuje, kdy něco uvidíš.

A někomu nefunguje vůbec.
5 dní před MS je celkem dost brzo.

frozenka8
2. bře 2016

Dobry den,prosim o radu od unora se snazime s pritelem o mimi..vlastne od 23.2 cca 2 dny po mens.byl nechraneny sex.Od te doby,respektive 3 dny po sexu me zacalo bolet v podbrisku a neskutecne silna kovova chut v ustech pretrvava do ted,pridalo se pichani v pravem prsu a sem tam mala nevolnost +unava,celkove se citim jinak,,je moznost byt tehotna po tak kratke dobe? Prosim o radu a zkusenost 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru