Mamatest. Kdy se vám objevily //?

xlucka
15. únor 2008

Myslíte, že pět dní před termínem měsíčků my může Mamatest (citlivost 25Uml/ml a výš) ukázat?????

Prosím, těhulky, které testovaly mamatestem, kdy se vám objevila druhá čárka??

luccii
15. únor 2008

5 dni pred je podle me brzo, jeste bych vydrzela

evamik
15. únor 2008

Xlucka: Když se koukneš na diskuse o testech, tak jednoznačně převládá názor, že nemá smysl testovat před očekávanou MS - je to jen rekl. tah - hodnoty HCG v moči jsou ještě příliš nízké, takže ty výsleky nemají žádnou hodnotu!

sisstin
15. únor 2008

xlucka: já se testovala týden po očekávané MS..ukázal krásné dvě čárky..před MS je to asi zbytečný 😉

oskarka
15. únor 2008

xlucka: myslím, že to nemá smysl - ty nejcitlivější testy (myslím třeba ClearBlue) by to mohly ukázat první den vynechané MS, ale dříve určitě ne.

anta
15. únor 2008

Přidávám se k názoru, že opravdu před MS je testování opravdu zbytečné. Zkus vydržať a udělej si testík až týden po očekávané, ať máš taky pořádnou hladinu HCG 😉

pavlinka3
17. únor 2008

já testovala GSMamatestem 13DPO takže to vycházelo asi den před příchodem MS a už tam v limitu byly // sice slabé, ale hezky viditelné 😉

molicova
17. únor 2008

ahojky, mam stejnou zkusenost jako pavlinka3, ted jsem si delala asi dva dny pred MS to byl 13DPO a mamtest ukazal slabounke //. myslim si, ze je to ruzne, nekomu se to ukaze drive, nekomu pozdeji. ale aby byla 100% jistota, tak je to asi urcite lepsi az po meskani MS 🙂

sylvka
17. únor 2008

Ahoj Xlucka,já jsem testovala mamatestem proužkem,první den vynechané MS a byla tam slaboučká druhá čárka,tak si myslim,že pět dní před,by mi to neukázalo nic.Já být tebou bych udělala test v den očekávané MS.pa 🙂

arin
17. únor 2008

Ahojky ,mě se objevila už týden před,ale na 7 days a 5 dní před na gravitestu a tak 4 dny před na mamatestu,ale slabá,ale pomalu sílila 🙂 🙂 🙂 tak přeju hodně štěstí 🙂 🙂

tanuki
17. únor 2008

Ahoj, tak já měla to štěstí, že se mi ukázala slabá druhá už 9DPO, takže asi 5-6dní před očekávanou MS. Ale zas byla dlouho slaboučká, což mě zvytečně znervózňovalo 😉

mondulinka
28. únor 2008

ahoj, mam 4 dny do predpokladane MS... myslite, ze je brzy na udelani testiku? 😅 vcera jsem si ho koupila, ale nejak hledam odvahu....

martina.bebe
28. únor 2008

Ahoj já jsem testovala před MS byly na testu dvě čárky ta jedna opravdu slabá a pak jsem to normálně dostala nemá cenu testovat před MS jsou to vyhozené peníze za testy bud to dostaneš nebo ne a teprve pak bych testovala 🙂

mondulinka
28. únor 2008

no, ja si prave taky rikam, ze jsou to vyhozene penize a proto asi pockam... jsem za jeden test dala v prepoctu pres 300 Kc 🙄 tak si rikam, ze pokud budu testovat vickrat, tak bych se asi i dostala do minusu na konte 😀

mondulinka
28. únor 2008

ale spis me to tak zajimalo, protoze to tu tak procitam a vidim, ze plno holek uz melo pozitivni testik... tak mi to hloda v hlave...

grej
28. únor 2008

Mondulinka - před vynecháním MS může být taky klidně falešně pozitivní...
Nebo takhle - říká se, že skoro 80% oplodněných vajíček se neudrží ať už z jakéhokoli důvodu. Takže před očekávanou MS klidně "těhu" být můžeš, ale nakonec to nedopadne a vajíčko normálně odejde s MS nebo trochu později.
Takže být tebou, počkám tak 2 - 3 dny po meškání MS a pak teprve testnu. Abys pak nebyla zbytečně zklamaná...
Já jsem teď testovala 3 dny po vynechání MS, dvě čárky tam byly (byť slabé) a týden po termínu MS to stejně nedopadlo a vajíčko mě opustilo.
Takže raději vydrž. Za to zklamání to nestojí.

martina.bebe
28. únor 2008

jj taky jsem to tak měla před ms dvě čárky a pak mrcha dorazila a vajíčko se neudrželo 😠

lucule
11. pro 2008

Ahoj holky, stalo se některé, že by měli antibiotika vliv na těhot. test?? Antibiotika jsem zacala brat asi 5 dni pred menstruaci, v den menstruace jsem si delala test a byli tam dve carky, sice druha slaba ale vzhledem k tomu, ze jsem byla 12 DPO, tak mi to neprislo divny. Dalsi den rano jsem si delala zase test a zase tam byla druha carka ale dalsi den jsem dostala menstruaci ☹
Tak ted nevim jetsli jsem byla tehotna nebo test byl falesne poziítivni kvuli tem antibiotikum. Sice u testu pisi, ze antibiotika nemaji vliv na test ale nikdy nevim....¨
Prosím poradte mi nekdo, zitra jdu na gynekologii a nevim jestli ma doktorce o tomto rict 😖

zuzu_z
11. pro 2008

lucule podle mě atb vliv nemají. Jak píšou holky, stává se, že jsou testy falešně pozitivní a to tak yz důvodu, že se vajíčko neuchytilo a odejde jako MS.
Já jsem měla pozitivní test 3dny před očekávanou MS ale před tím se mi stalo víckrát, že jsem měla // a pak nic. Takže doporučuji netestovat dřív, ale sama za sebe vím, že to někdy nejde 😉

lucule
11. pro 2008

diky zuzu za odpoved. jeste jsem se chtela zeptat, jestli jsi to nejak resila u MUDr, ze jsi mela pozitivni test a pak nic ☹ Moc dekuji za odpoved

marci65
11. pro 2008

xlucko, já jsem si dělala mamatest 10. den od OVU (vím přesně, měřím BT). Vyšel pozitivně. A těhotná jsem opravdu byla. 🙂

dasule
15. pro 2008

Ahoj 🙂 já jsem dneska 32 den cyklu,ms nikde,poslední jsem měla 14.listopadu,dnes jsem si udělala mamatest a byl negativní ☹ myslíte,že je ještě brzo?

petista
15. pro 2008

ahoj Dasule, jsem na tom úplně stejně, poslední MS taky 14.11., MS nikde, dnes jsem dělala Mamatest, negativní. Byla jsem na dnešek shodou náhod objednaná na konzultaci do CARU ( chodím do FN OL) k dr. Dostálovi, ten mi udělal UTZ, řekl, že tam nic nevidí, takže jsou dvě možnosti, buď je to ještě pozůstatek IVF ( byla jsem na konci října, začátek listopadu, ET jsem měla 6.11.) - to je víc pravděpodobné, nebo mále pravděpodobné těhu, takže mi píchl Agolutin, což je vyvolání MS s tím, že kdybych náhodou byl těhu, tak by to mimi neublížilo. Zatim pá

dasule
16. pro 2008

jeeéé ahoj 🙂 jak se ti líbí u Dostála?Já mám nástup 23.února,tak jsem zvědavá 😉 No nevím co se dělo,dříve jsem se netestovala,takže nevím,jestli jsem třeba byla těhotná anebo ne,protože jsem byla strašně unavená,ale dneska,před 5 min. jsem dostala MS,bolí mě břicho jako sviňa ☹

daisy1
16. pro 2008

ahoj, ja myslim, ze je to jeste brzy, me se udelala slaba carka na mamatestu tak po tydnu pozdeji nez jak by vychazela MS a pak to uz kazdym dnem bylo videt vic a vic

klarka1
16. pro 2008

já měla slabou čárku v den MS, 26 den cyklu 😉

petista
16. pro 2008

Ahoj Dasule, já jsem se včera domluvila se dr .Dostálem na imunologii do Plzně, podle výsledků možná laparka a lázně, další pokud podle toho, jak to půjde tak někdy na jaře či začátku léta. Pomalu ti závidím, že jsi dostala tu mrchu, protože těhotná skoro na 100% nejsem, ale dokud ji nemám, stále potajmu doufám 😵 a to doufání je na houby, protože vím, že z toho nic nebude 😠 Tak bych ji radši dostala, neboť to bude dobré znamení, že se mi obnovuje přirozený cyklus. Zatím pápá
ještě P.S. - chodíš i na diskuzi IVF OL?

dasule
18. pro 2008

ani už ne,teď tomu nechaváme vlný průběh.V únoru jdu za tím Dostálem,tak uvidíme.Taky by mě zajímala imunologie!Po laparce letos jsem a lázně by mi taky bodly!Neboj,to bude v pohodě 🙂 Věřím tomu,že rok 2009 bude určitě lepší a úspěšnější a hlavně nám to určitě vyjde! 😉

petista
18. pro 2008

tak jedem spolu do lázní? Mně by se líbily Františky, co ty na to? 😀 Jo a MS jsem dnes dostala, tak aspoň už 😵 Je to divné, že se člověk raduje z MS. Tak se Dostála na tu imulogii vyptej, mně ji doporučil, protože jsem měla velmi vysoké protilátky proti šítné žláze, takže je velká pravděpodobnost, že nějaký problém s tou imuno je. A vyjít to jednou vyjde, musí 😎

teri81
18. pro 2008

U me se prave Mamatest ukazal jako nejmene spolehlivy a uplne me rozhodil,kdyz mi nekolik testu po embryotransferu ukazovaly pozitivne a mama test dalsi den slaboulinkou carku,skoro nic. UplNe zbytecne me to vynervovalo.
Doporucuji Rapiclear nebo Clearblue - drazsi,ale fakt spolehlivy.

dasule
19. pro 2008

díky teri za info...
petisto,klidně bych i jela 🙂
nooo já mám sníženou funkci šítné žlázy,protilátky tam určitě nějaké mám,ale né moc vysoké,sice překračují normu,ale není to nějak tragické 😉 tak hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru