Mamatest. Kdy se vám objevily //?

xlucka
15. únor 2008

Myslíte, že pět dní před termínem měsíčků my může Mamatest (citlivost 25Uml/ml a výš) ukázat?????

Prosím, těhulky, které testovaly mamatestem, kdy se vám objevila druhá čárka??

lulinka005
18. únor 2011

Testovala jsem 14 dní po ovulaci, jenomže jsem před 3 dny dostala MS, nicméně ještě ráno před MS byla čárka silná, nejsilnější od začátku testování. Tak jsem z toho zmatená 😒

veruska007
18. únor 2011

Otestuj po ms, uvidis. Muze to byt rany potrat - taky jsem to tak mela. Tyden zpozdeni, pozitivni test, krasny grafik BT... a po tydnu dosla ms a pak uz byl test bily.

Nebo je to lepsi varianta: krvaceni pri uhnizdovani nebo hematom ci dusledek prekrveneho cipku.

aemmi
18. únor 2011

@lulinka005 Já bych asi testovala dál, třeba ob den, jestli teda druhá čárka neslábne, nebo se neztrácí...a co zkusit třeba jinej test? Testovat můžeš i během MS, ne?

netrpeliva
18. črc 2011

zdravím... když vidím,jak to tu řešíte,kdy je nej si udělat test,chtěla bych se zeptat...
beru prášky už 4roky a zrovna v ten den kdy sem měla sex,sem si ho zapoměla vzít a neuvědomila sem si to (přítel se do mě udělal) dneska sem si udělala test (negativní) a mám 14 dní před MS,měla bych si ho udělat tedy znova po MS nebo už to řešit nemusím?? děkuji za odpověď

frantiska13
29. kvě 2013

Dobry den, mela jsem nechraneny pohlavni styk a vzala jsem si tabletku escapelle asi po 56 hodinach. Jsem jeste v norme.po 6 hodinach jsem zvracela. Boli me bricho a hlava. Neco bilyho ze me tece uz, tak 12hodin. Co to je ? Prosim Vas poradte mi....☹

radova23
29. kvě 2013

@frantiska13 kolikaty jsi dc ?

nikolav
29. kvě 2013

Já měla na mamatestu ducha 4.den po KETU a regulérní slabou čárku 5. den po KETu. Takže velmi brzo a velmi spolehlivě. Čárka jen sílí a sílí.

akneska
10. zář 2013

Ahoj holky, potřebuju poradit. Včera jsem si dělala LADY MAX TEST COMFORT jsou tam 2 čárky, teda ta jedna je takovy duch, ale je tam. Dneska jsem si odpoledne delala GS MAMA TEST a je tam jedna čárka, tak já nevím co si o tom myslet.

veruska007
10. zář 2013

@akneska Mamatest mi vycházel pozitivně tak ve 3. měsíci 😀 . Obyčejný test z drogerie cca v den očekávané MS.

majka43
11. zář 2013

@akneska To bude dobrý, kup si jiný test, mamatesty jsou v poslední době hodně špatný a vůbec neukazujou.

terite
11. zář 2013

@akneska Ahoj, já to mám stejně, dnes ráno Lady Max //, testovací čárka zatím slabá. Pak jsem ještě dopo zkusila mamatest a čárku jsem skoro nenašla. Ale je to i tím, že ze začátku, kdy je ráno jen dušík, nemá určo smysl dělat další testy odpo, ale až zase druhý den ráno. Mám teď zásobu několika mamatestů, tak doufám, že zítra ráno budou // i na něm, i kdyby slabé.

majka43
11. zář 2013

@akneska
@terite Tyhle dva testy jsou dělaný v jeden den, ze stejný moče. vrchní je mamatest a spodní Pregnant. Tady máte důkaz, že mamatesty jsou šmejdy. Bývaly to nejlepší testy, ale poslední dobou jsou špatný.

majka43
11. zář 2013

Ani kontrolní čárka není pěkná.

terite
12. zář 2013

@majka43 Mám stejný testy z dneška - na mamatestu jsem čárku skoro nenašla, na Dr. Max je pěkná.

neominka
12. zář 2013

5 Dni povynechame MS a byly dalnice.
Bohuzel v 16tt jsem musela na umele preruseni tehu - miminko melo Downecka :-/////
z se tesim az zase uvidim // dalnice.-)

cracky
12. zář 2013

Me mamatest porad ukazoval stejneho ducha, teda 4. den testovani byla trosicku silnejsi, ale pak zacala blednout a nesly skoro vubec videt, tak sem nevedela jestli mi hrabe nebo co to je. Na doporuceni holek sem si sla koupit do lekarny dr max ten jejich obyc test a udelala ho odpoledne a krasne silne //. Takze za me mamatest uz nikdy, akorat sem z toho mela zbytecne nervy 😠

majka43
12. zář 2013

@terite Tak ti přeju hodně štěstí v těhulkování. Chtěla jsem to tady ukázat, aby holky zbytečně nestresovaly.

katkapardubice
12. zář 2013

Já jsem zkoušela 2 testy (mamatest a dr.Max),jsou to 3 dny co jsem měla dostat MS a ani jeden neukázal // :(
celý minulý týden mě bolel podbříšek,tak jsem si říkala,že se možná zadaří a teď teda čekám zda MS přijde a nebo ne:(.Jsou to teda nervy 🙂Při prvním těhu jsme používala mamatest a ten mě hned ukázal v den očekávané MS // 🙂

kaftanek
12. zář 2013

Tak teda holky, vy mě nervujete, mám ještě jeden mamatest doma z minula, a před třemi dny jsem měla nechráněný sex během ovu, počkám sice do příštího víkendu ale podle toho co píšete popádim do lékarny pro jiný 🙂

janinka23
16. zář 2013

@majka43 - Tak já přispěju taky , v so sem si dělala těhu test, byl to nějaký test z Rossmana, vyšel pozitivně, čárka byla slabší , ale byla viditelná, dnes jsem dělala Mamatest a čárka skoro žádná, MS nedorazila, měla dorazit 11.9. Do ted pravidelná a zatím nic. Co ted? 😒

majka43
16. zář 2013

@janinka23 Zkus zítra jiný test a uvidíš. Mě se nejlíp osvědčil Pregnant. Je stejně drahý jako mamatest a jsou tam taky dva.

janinka23
16. zář 2013

@majka43 - Asi jo, mám doma ještě jeden Mamatest a dnes řeknu manžovi , at mi koupí ještě jeden ten co jsi mi psala a udělám si je najednou z jedné moči. Tohle už sme jednou zažili, v dubnu jsme se začali snažit o druhé mimi a čárky na testech byly slaboulinkaté, HCG rostlo pomalu, ale rostlo, těhu se nevyvýjelo tak jak mělo a v 7 tt jsem samovolně potratila, příjde mi, že ted je to to samé, sem z toho na nervy 😢

mililihaus
16. zář 2013

Ahoj, prosím poraďte....první opravdovou MS po vysazení jsem dostala až po 62 dnech (první mi vynechala a prý se to občas stává) a druhou MS jsem dostala po 34 dnech....dneska jsem 37 DC a na testu ani dušík...☹ Myslíte že má ještě cenu nějaký den počkat a pak zkusit nebo už je to ztracený?

majka43
16. zář 2013

@janinka23 Tak dej zítra vědět, jak jsi dopadla.

janinka23
16. zář 2013

@majka43 - Určo 🙂

majka43
17. zář 2013

@janinka23 Tak jak?

janinka23
17. zář 2013

@majka43 - Hi včera jsem to nevydržela a udělala si odpo dva odlišné testy, Mamatest téměř negativní a obyč. test z Rossmana pozitivní , tak ted babo raď, kterému mám věřit?! 😒

majka43
17. zář 2013

@janinka23 Věř Rossmanovi. Dej sem fotečku.

janinka23
17. zář 2013

@majka43 Ok, jdu ji stáhnout 🙂

janinka23
17. zář 2013

@majka43 Nahoře Mamatest, dole Rossman 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru