Mamatest, po hodině malá čárečka. Máte zkušenost?

nykolina
1. říj 2013

Ahojky maminky,mate zkusenosti z mamatestem?? Ja si ho koupila,mam 5-6dnu pred MS,ale nedalo nam to spat.Test se prvne cely propil,pak ukazal kontrolni carku a dal nic po 2-3min.tak jsem jej vyhodila po cca 10min.Me to nedalo spat,tak se kukla a malinkata carecka tam byla,po cca hodine Me prislo ze uz tam nic neni a je cely rozmaceny a propity..tak nevim ☹

vondracek
1. říj 2013

Vydrž ještě do předpokládané menstuace. Já měla pozitivního slabého ducha den před MS..

lucifereeek
1. říj 2013

mamatest mi ukázal slabého ducha 13DPO, což je 2dny před ms, v den kdy měla ms přijít jsem měla už pěkné // (15DPO)

zuzazuzanta
1. říj 2013

Já jsem měla krásné // při čtvrtém dni zpoždění a nakonec jsem byla v 5+5🙂 Držím palečky,at vše výjde🙂

majka43
1. říj 2013

Podívej se na téma ,,Mamatest. Kdy se vám objevily //?" Na stranu 3.

klouzek
3. říj 2013

mě se čárka ukázala asi tak po 2 min,ale bylo to tak 4 dny před očekávanou menstruací,která nedorazila

betelgeuzz
3. říj 2013

Takhle jsem to měla u první dcery, 10 DPO v limitu nic, tak jsem si šla znovu lehnout, a když jsem přišla, tak na testu byl duch. Jsem pak test prohlížela všude možně na světle, jestli se mi to jen nezdá 🙂 Držím palce. 🙂

vendy01
3. říj 2013

Zkusila bych hodit fotečku do některé z diskuzí. Jinak mamatesty už nejsou, co bývaly... Dřív ukazovaly pěkné čárečky i před MS a teď to je sotva duch. Sama jsem teď ve fázi testování a rozdíl v síle čárky u mamatestu a testu Dr. Max jsou dost viditelné. Zkusila bych udělat ještě jeden testík a uvidí se 😉 Hodně štěstí!!

ewelinka002
20. říj 2013

Ja sem si ho dělala kdyz neprisla MS tak pet dni na to. a ukazal my hned 2 carky takze podle myho se mu da verit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru