Mamatest po limitu a zpoždění MS, jaký máte názor?

wasilly
4. bře 2013

Dívky, radu prosím. Jaký máte názor na polimitní mamatest? Já jsem z toho jelen, v limitu prakticky nic, tohle tak za 20-30 minut. Dnes mám den zpoždění. Dělala jsem si i další test též mama a byl též po limitu a méně výrazný.
Díky

wasilly
autor
4. bře 2013

FOTO

kofinka
4. bře 2013

@wasilly No myslím, že můžem gratulovat. Čárka tam je dost zřetelná. Ono třeba je na testování ještě brzo, někdo má hladiny HCG menší, tak se čárka neobjeví hned.

mamkamarketa
4. bře 2013

@wasilly tohle je tehotenstvi 😉
Gratuluju

wasilly
autor
4. bře 2013

@kofinka já to zkusím zítra ráno a jsem na to tedy zvědavá, nějak tomu prostě moc nevěřím.... necítím se na to

myschka
4. bře 2013

holky zrovna dneska jsem si udělala mamamtest a // ale těhu nejsem!! Můj dr. říkal, že s tím chodí ženský často.

kofinka
4. bře 2013

@myschka
@wasilly Je pravda, že mamatest vychází často špatně.

wasilly
autor
4. bře 2013

no, mám ten pocit, že budu ten stejný případ jako myschka ;)

chrisula
4. bře 2013

gratuluji,urcite jsi tehotna

lucajdak
4. bře 2013

Me mamatest nikdy nezklamal🙂 A mam dve ditka🙂 nekupovala jsem zadny jiny. Jinak jsem si delala test den pred MS a mela jsem slabyho ducha, ale tady je to uz pekne videt😉

veruska007
5. bře 2013

Mě mamatest zklamal vždycky. S ním mám // až ve třetím měsíci, a to leda duchy. A přitom na nejlevnějším testu z Tesca byly // už dávno a těhotná jsem byla už několikrát.

anina32
5. bře 2013

Já jsem po IVF testovala hodně brzy, 6.-7.den, používala jsem mamatest a čárka byla ze začátku vidět taky až po limitu a slabší než máš ty. A pak byla den ode dne čím dál tím silnější a ukazovala se dřív... A teď už mám půlročního broučka😉

rasha
5. bře 2013

Je tam 🙂 . Mě ukázaly Mamatesty u obou těhu po limitu slabé čárky a byly pravdivé 😀

aideen
5. bře 2013

Mě Mamatest odhalil obě dítka. Nikdy jsem s ním neměla problém. To první dokonce 2 týdny po otěhotnění, jak mi můj gyn s údivem řekl 😀

pajab
6. bře 2013

Mě Mamatest neukázal - při prvním těhu ani ducha nic a ted když se zase snažíme nic. Mrzí mě to protože nevím na čem jsem a nemůžu věřit ani 100pro testům. Jen čekat čekat a čakat ....

kacenka1979
9. zář 2013

Tak jestli tohle není tehu tak už nevím....ja si dělala tenhle test taky první v 9 tt a byla v limitu ale o hodně tenčí....a za 4 dny slušná dálnice takže za mě ano a gratuluji🙂

erink17
27. zář 2013

holky co myslíte na tyhle testy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru