Mamatest první 2 dny 10 a dnes 25. Je to možný?

slunicko.lucinecka
28. črc 2010

Ahoj holky,
od pondělka mám ducha (testovala sem po večer, út ráno a dnes), ale je to ještě hodně slabounký, dneska stejný jako včera, jdou ale vidět, není to, že bych to musela natáčet jako ten první...je to možný, když první dva dny sem měla mamatest 10 a dneska 25? nechci si dělat nějaký falešný naděje, ale zase teprve dneska sem měla mít ms.....je mi fakt blbě, a je mi, jako by ms měla každou chvilkou ¨dorazit ☹

luckamb
28. črc 2010

@slunicko.lucinecka Ahoj, mě mamatest ukázal 30DC už pěkné čáry a falešné to nebylo. Všichni ho chválí že je jeden z nejspolehlivějších. Tak ti přeju hodně štěstí.

bobsove
29. črc 2010

@slunicko.lucinecka mamatest je hodně spolehlivej, záleží taky na tom, jak hodně jsi zrovna pila, jak "jely" ledviny... Neboj se nic, já měla 30DC čárku viditelnou, ale slabou. Další den silnější, pak zas takovou stejnou...různě.. Ale jak Ti to ukáže mamatest 25, je to tam. 🙂

skajana
29. črc 2010

mamatest 10 je novější a citlivější pokud jsi jako druhý použila 25 tak se není co divit, že je čárka slabší ;)

slunicko.lucinecka
autor
29. črc 2010

Hoj holky, tak myslím, že sílí 🙂 hodím vám sem foto...

lu777
29. črc 2010

to je jasný 😵 !!

jinak Mamatest je nejlepší, já zkoušela x značek a jedinej Mamatest ukázal jak to bylo jestli těhu nebo netěhu a to vcelku brzo... dražší testy mi v obou těhotenstvích ukázaly že těhu nejsem! jsem vůl vyhodila peníze 🙄 😅

niko
29. črc 2010

@slunicko.lucinecka takový test mi dnes taky vyšel, já tomu věřím, že je to to pravé... já jsem dnes 28dc, obvykle mám 32denní cykly, takže docela brzo vidím druhou čárku...

slunicko.lucinecka
autor
30. črc 2010

já ten první taky dělala 3 dny před ms 🙂

niko
30. črc 2010

ahoj, posílám dnešní test

niko
30. črc 2010

jde to špatně vidět, ale je tam už vcelku zřetelná, jinak já měla na testu slabounkou už 5 dní před ms... v den oček. ms budou tlustice...

slunicko.lucinecka
autor
30. črc 2010

jj, je vidět pěkně 🙂 můj je stejnej jako včera....ale už na to prdím a netestuju 😀

niko
30. črc 2010

@slunicko.lucinecka hcg se zvyšuje každý druhý den, tak zítra bude silnější

kiki24
30. črc 2010

Ahoj holky,
prosím poraďte, dělá mamatest 10 běžně "duchy"? Dnes ráno se mi na obou testech objevil duch po limitu, velice slaboulinká čárečka. Nevím, kdy přesně jsem měla ovu, ale jediný sexík cyklu proběhl 18.7., dnes jsem 35DC. Neměřím, mám 8měsíčního chlapečka. Jinak zvýšená teplota během dne + další příznaky. Dnešní bazálka rovných 37st. Co si o tom myslíte? S prvním těhu nedokážu srovnat, to jsem testovala 18DPO (40DC) a čárky byly krásné.

niko
30. črc 2010

@kiki24 tady mám své čerstvé testy, ten první je tuším 10-11dpo, zkus to srovnat...

niko
30. črc 2010

co jsem pročítala diskuze, tak mamatesty jsou nejspolehlivější a už duch je dobré znamení...

slunicko.lucinecka
autor
30. črc 2010

no já je mám tady 😀

kiki24
30. črc 2010

Ahoj Niko, díky, a to se ti druhá čárka taky objevila až po limitu? Moje je fakt slaboulinká, objevila jsem ji náhodou, když jsem test vytáhla z koše 😝 😀

slunicko.lucinecka
autor
30. črc 2010

kiki, já ten první měla taky po limitu...

niko
30. črc 2010

taky po limitu....

kiki24
30. črc 2010

Niko, luci, díky, tak budu doufat
😉 Máte krásné testíky a gratulkááá 😵 😵 😵

niko
30. črc 2010

@kiki24 věř tomu, já už taky věřím... 🙂 a ozvi se jak si dopadla, ju?

slunicko.lucinecka
autor
30. črc 2010

kiki, díky šak za pár dní na tom budeš stejně 🙂 a dej vědět

micha.bello
30. říj 2010

Ahojte holky, myslíte, že je to opravdu těhu nebo falešně pozitivní, dnes bych měla být 12DPO... jsem nervozní. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru