Měkký čípek, bílkový hlen. Mohlo se povést otěhotnění?

ludwalulum
21. říj 2013

Ahojky holky, teď si bude asi říkat, že jsem úplně blbá, ale já si asi vážně sedím na vedení. s přítelem se druhý měsíc snažíme o miminko. Minulý měsíc po vyndání nitroděložního tělíska goldlily jsem začala sledovat děložní čípek a hlen. Ovulace mi vyšla přesně na 14 DC, ale jelikož doktor říkal ať se minulý měsíc ještě moc nesnažíme, tak jsme se tulily opravdu jen když jsme měly velkou chuť. Ale k věci.. včera se mi zdálo, že čípek začíná pomalu měknout a měla jsem trochu bílkového hlenu, tak jsme "na to vlítly" a dnes ráno, když jsem si čípek kontrolovala, tak byl úplně měkký a bílkového hlenu tam bylo požehnaně..bohužel dnesnebude přítel doma, tak se numužeme tulit. Myslíte si, že je hodně velká pravdépodobnost, že by se to mohlo povést? Jsem na mateřské a končí mi v dubnu. Tak bych nerada byla několik měsíců bez peněz.

macinka0007
21. říj 2013

já si myslím že jo..🙂

pisisvori
21. říj 2013

lepší před než po🙂. I když teda slovo tulit "nesnáším". Tulení by vám nepomohlo nikdy🙂🙂🙂🙂

werunka21
21. říj 2013

Konzistenci hlenu po styku ovlivňuje i sperma, které v pochvě zůstává. A nesleduješ na sobě třeba píchání v podbříšku? Stačí jen slabé. Tak to zkuste, když to nejde dnes, tak zítra 😉 . A jestli je ovulace dnes-zítra, tak přece to včerejší snažení taky nebylo k zahození a zítra se ještě "pojistěte" 😉 .

prcekverunka
21. říj 2013

Jestli se jenom tulíte, tak myslím, že se to nemůže povést 😒

ludwalulum
autor
21. říj 2013

no tak samozřejmě že se jen netulíme 😀 píchání v podbřišku mám taky teda hlavně ráno bylo.. no snad se to povedlo.. zítra to taky nevyjde ☹ přítel je pryč celý týden ☹

andelka
21. říj 2013

@ludwalulum stačí sex 3dny před ovu, při dobrých podmínkách 😉 takže určitě se zadařit může.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru