Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

kaczka
22. zář 2006

Ahojky holky,
chtěla jsme se zeptat, jestli jste měli těhotenské příznaky ještě předtím než vám vyšel test pozitivní. Jestli třeba tělu stačí malé množství hormonu,ale an testu to ještě poznat nejde.

ptackovazaneta
31. říj 2007

Ahoj všem,
chtěla jsem se optat jestli mohu otěhotnět,když jsem dva měsíce nedostala menstruaci a máme nechránění sex.Dělala jsem si každý týden test na gravitidu, ale byl pokaždé negativní.Byla jsem nemocná a nastydlí spodek a nevím jestli to nebylo kvůli tomu,že jsem nedostala menstruaci.Už třetí den mě bolí prsa a mám menší bolesti podbříšku,ale menstruace pořád nikde. 🙂

anta
31. říj 2007

Kaczko, já jsem to nějak v sobě cítila dřív než jsem si udělala testíky /3/ 🙂 Měla jsem tlaky v podbřišku, jako bych to měla dostat, pořád jsem lítala na záchod a taky jsem byla neustále děsně ospalá, což jsem vlastně i teď a je to čím dál tím horší. Bublinka -mimísek mi nastavil budíka pěkně od čtyř do pěti hodin, i když normálně vstávám v půl šestý, takže chodím ve dne jak náměsíčná a vypadám jak zmačkaný papír od sekaný 😀 😀

miruskaaa
31. říj 2007

ahoj holky chtela sem se zeptta jestli je mozne ze bych byla tehotna i kdyz ma ms???

toni78
7. lis 2007

🙂 Zdravím holky-na tyto stránky mě upozornila má kamarádka a jsou fakt suprr.Jsem zdrav.sestra a bohužel se taky nemůžu dočkat mimča ☹ Jsem rozvedená a 1.dítě už mám,jenomže ted mám nového přítele a rok se už pokoušíme a NIC(musím taky napsat že před 5léty prodělal těžkou operacia prodělal spostu RTG záření,tak mám strach aby byl plodný) 3 dny mám zpoždění, tak jsem zvědavá...............ale myslím si,že to zapříč.nervíky 😢 držte mi palečky-Hezký den 🙂

toni78
7. lis 2007

miruskaaa-ahoj,do 3 měsíce,můžeš mít menstruaci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru