Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

kaczka
22. zář 2006

Ahojky holky,
chtěla jsme se zeptat, jestli jste měli těhotenské příznaky ještě předtím než vám vyšel test pozitivní. Jestli třeba tělu stačí malé množství hormonu,ale an testu to ještě poznat nejde.

hankah
29. lis 2006

já si taky myslím, že zjihne🙂 musí ho na to ale nějak šikovně připravit

protea
29. lis 2006

Andrej přerušovaná soulož je nebezpečná, protože máš velkou pravděpodobnost že otěhotníš🙂
Tak to asi Berruna myslela 😉

andrea73
29. lis 2006

Já myslela, že to má ještě nějaké škodlivé účinky 😅 , no blbec 😉 . A to nemám 15 let a nejsem žádný pubescent...hahaha. Je mi jasné, že i při ní můžeš otěhotnět, to je asi případ mojí ségry. Tak díky

gucci
29. lis 2006

Myslíte, že může být test 4 dny po vynechání MS negativní a pátý den už pozitivní?

berruna
29. lis 2006

protea: tak, tak... 😉

berruna
29. lis 2006

gucci: eeeej, těžko říct, ale to je ňáký divoký 😉 já to teda viděla hned 1 den po vynechání...

gucci
29. lis 2006

no už se tím nebudu zabývat, příští týden jdu stejně k dr. na preventivku, tak se uvidí

swetlus
29. lis 2006

gucci: uplne klidne muze. Nekde jsem cetla ze ta hladina HCG roste kazdy den progresivne, tzn druhy den uz muzes mit dvojnasobne mnozstvi nez ten prvni a to uz treba testik zachyti 😉

zdencab
29. lis 2006

gucci: muze. Asi zalezi jak dlouhy mas cyklus.Ja jsem mela jen 23 dni a 5 den po vynechani jsem mela test stale negativni.Kamoska ma cyklus cca 33 dni a test ji ukazal // hned 1.den po vynechani.Ja jsem byla jeste hodne malo tak jsem mela hladinu HCG hooodne nizkou.

len
29. lis 2006

Já myslím, že to ani tak nezáleží na délce cyklu, luteální fáze je u všech +- stejná (čili kratší cykly mají většinou dříve ovulaci než delší), ale na době uhnízdění vajíčka. Takže pokud se někomu uhnízdí později (což se většinou nedá zjistit), tak taky uvidí později // 🙂 Na a navíc hCG ještě nestoupá každému stejně rychle 🙂

kaczka
autor
29. lis 2006

Ahojte holčiny...my se snažíme první měsíc,ale zatím jsem to nedostala.....možná to může být i tím,že jsem vysadila prášky,ale pořád mám pocit, že to dostanu a menstruace nikde!Test mi vyšel zatím negativní,ale nedělala jsem to z raní močí, tak doufám,že za chvili tam budeou //!!

fotografka.z.hulina
29. lis 2006

Kaczka držím palečky, aby to bylo ono. I když se totiž říká, že testy se můžou použít už první den od vynechání menzes, tak mě neřekly v té době nic 🙂 až za pět dní byla slabá druhá čárka a za sedm už byla hodně silná.

kaczka
autor
29. lis 2006

fotografko:proto se taky zatím nijak nestresuju či nejsem zklamaná....nechám tomu týden a pak se uvidí! 😉

fotografka.z.hulina
29. lis 2006

to je dobře, že to tak bereš, navíc je to teprve první měsíc, ale určitě bys byla ráda, aby to vyšlo hned, že? 🙂 nám se podařilo třetí cyklus.

gucci
29. lis 2006

Kaczko držím palečky 😉

protea
29. lis 2006

Kaczka držím taky palečky.
Ale jak jsi psala, může to být i tím že jsi vysadila antikoncepci.
Já když ji vysadila, tak jsem to dostala ten první měsíc myslím až čtrnáct dní po termínu☹
Ale taky můžeš být klidně těhotná juchůůůůůů 😉

gucci
29. lis 2006

Ono je to individuální. Já zase měla první dva měsíce pravidelnou a mešká mi až teď, takže buď a nebo 😉

kaczka
autor
29. lis 2006

Tak holčiny nejsem..před hodinou jsem to dostala...takže na to zase hupnem a uvidíme co příští měsíc!!!Jiank držím palečky všem!

gucci
29. lis 2006

mmmk
29. lis 2006

Holky, tak jsem si cetla pribalovy letak od toho mamatestu a je tam napsany, ze i tenoucka druha carka znamena pozitivni test. A asi je to fakt. Protoze jsem ten kamoscin test videla (// - zavist 🙂 ) a stejnou znacku jsem si delala taky a ukazala se fakt jen jedna.

andrea73
1. pro 2006

Takže holky ta moje ségra je teda fakt těhu, naštěstí to dopadlo dobře i s tím jejím, který o druhém nechtěl ani slyšet...tak se tady taky brzy přihlásí....jo, asi ta kapka touhy či lásky byla doooost silná 😉

piskotka12
4. pro 2006

Ja vazne neviem, ale ked citam o priznakoch tehotenstva, prichadzam na to, ze ich mam tiez. Uz asi tri dni ma priserne bolia prsia a brusko, avsak mesicky mam dostat az za 7 dni a okrem toho menstruacne bolesti nemavam. Len prsia ma bolievaju tak den pred nou a pocas nej. Fakt divne.
Ja sice beriem HA, ale pred dvoma tyzdnami som brala antibiotika a tie mohli ucinok HA narusit (?). Aj testik som si robila (1. pred 4 dnami a 2. vcera), ale oba boli negativne. Myslite, ze by som mohla byt tehu? Nic si nezelam viac, ale mam taky divny pocit, ze je to zase len taka moja velka tuzba a chcem to tak velmi, ze si namyslam. Mozno je problem v tom, ze je priskoro na testy, ze treba pockat na menstruaciu a ked nepride do 5 dni, ist na vystrenie (?) Hmmm, alebo co si o tom myslite?

Diky (Janka)

piskotka12
4. pro 2006

Este dodatok 😉
Aj vy ste boli take sklamane ked bol ten test negativny??? Ja velmi. Je to skoda. Ale musim dufat. Mimochodom, vcera som si na priatelovi vsimla, ako vychovaval psika jeho rodicov. Bol zlaty a myslim, ze by bol fajn oteckom 😅 a ja dobrou maminou 😎 (mam 22r.)

andrea73
4. pro 2006

Piskotka: tak proč bereš HA, když si tak moc přeješ mimi?

elly
4. pro 2006

Piskotko, jinak je znamo, ze antibiotika narusuji ucinek antikoncenpce. Do jake miry to nevim. Myslim, ze je to i napsane v pribalenem letacku kazdeho antibiotoka.

piskotka12
4. pro 2006

to andrea73 - HA beriem preto, ze sme sa este s priatelom (27) nerozhodli oficialne snazit. Sme spolu rok a par mesiacov, co je podla nazorov mnohych malo. No neviem, asi ako pre koho. Mne pripada, ze sme spolu vecnost. Ja mam naviac cukrovku, takze musim dieta planovat. Vies, to je tak, ze keby babinko prislo, proste by to kazdy zobral. Ale takto kym nepride samo a nahodou, ma dnesna moderna doba (okolie) svojim sposobom nuti par rokov na dieta pockat. Ja to ale nechcem, nechcem ist studovat, robit karieru (nie som nejaka priebojna 😒 ) a ani sporit miliony. Ja proste tuzim po manzelstve a bejby. Iste je, ze aj ked mam 22r., myslou som v inom veku. Mozno zarovno s priatelom 😎 Obaja mame pracu, super rodinu, malinky ale uzasny bytik a krasny vztah.
Vcera som mu hovorila, ze som asi tehotna, ze tie prsie bolia a bolia, ze v brusku mam divny pocit a neviem si to vysvetlit. Usmial sa na mna tak sibalsky, akoby bol hrdy na to, ze mozno aj HA porazil a dokazal to 😅 Tak vysadila som HA, aby som nenarobila neporiadok, ak by som ozaj bola tehu (boze, keby tak ano) a cakam ci mi pride menzes, alebo nie 😖 ...
A ak nebudem tehu, tak ju asi so zialom naspat nasadim a este pockam 😢
Bola by som radsej, keby som otehotnela az po svatbe..napokon, pripadne tehu ju len urychli..
Inak Elly, to o antibiotikach viem, ale milovali sme sa len raz, tak som si povedala, ze take stastie asi mat nebudem..a ako hovorim, ja by som rada otehotnela 😀

piskotka12
4. pro 2006

Tym "milovanim len raz" som samozrejme myslela, ze len raz pocas antibiotik...dokopy to asi nespocitam 😎

elly
4. pro 2006

Znas to Piskotko, nahoda je blbec. Treba jsi ta stastna, co se ji to povede na poprve. A kdyz si mimi prejes, tak proc ne? 😀

piskotka12
4. pro 2006

No prave..chapes, keby zalezalo len na mne, HA by som vysadila uplne a hned sa zacala snazit...ale kedze je dolezity aj otec mimiska, nemozem mu otehotniet tajne za chrbtom... 😠

elly
4. pro 2006

Tak tomu rozumin, chlapy by tohle neprezili. Jinak bys to musela svest na nahodu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru