Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

kaczka
22. zář 2006

Ahojky holky,
chtěla jsme se zeptat, jestli jste měli těhotenské příznaky ještě předtím než vám vyšel test pozitivní. Jestli třeba tělu stačí malé množství hormonu,ale an testu to ještě poznat nejde.

piskotka12
4. pro 2006

No prave...takze som HA normalne brala, lenze s nou aj antibiotika..ale hovorila som si, ze pre jedno milovanie z toho nebudem robit tragediu a ked sa nam nahodou podari mimco, bude to najkrajsia nahoda na svete 😅

elly
4. pro 2006

Tak ti preju, aby se to vyplnilo! 😀

elly
4. pro 2006

A kdy by si mela dostat MS? Ja 9 prosince, tak jsem na to zvedava. Kez by se nam to uz povedlo.

piskotka12
4. pro 2006

No ja neocakavam MS 10. 12., takze dufam, ze ani nepride..myslim ale, ze si to tehotenstvo len namyslam, pac dva testy hovorili jasne (negativne) 😢
Ale dufam, ze MS nepride a potom si urobim test...len neviem, co mam robit, aby som sa toho dockala...vobec neviem, co so sebou. Aj mojko uz vie, ze mam podozrenie...achjo..uz to chcem vediet..som netrpezliva 😕
Tak mi elly este napis, odkial si, aby sme mohli spolu chodit kocikovat 😀 Ja som z Prahy 😉

piskotka12
4. pro 2006

Na jednej strane mam priznaky, prsia mam cim dalej tym citlivejsie, uz treti den mam tlaky v brusku a vetry, predvcerom v noci mi bolo zle od zaludka..na druhej strane su tie negativne testy, HA, clovek aby sa z toho zblaznil. Musim sa fakt niecim zamestnat, lebo to dopadne zle. Predstav si, ze tuto noc som vobec nespala, lebo som stale myslela len na to, ze co ked predsa ☹

andrea73
4. pro 2006

Piskotka: sice je jen velice malá šance, že bys přes HA otěhotněla, ale je. No pokud by jsi byla, pak nevím, jak se to dále řeší, když některá mamina otěhotní přes HA. Přes tělísko tě berou automaticky na přerušení. Pokud o miminku uvažuješ, zkus si promluvit s přítelem a vysadit prášky. Opravdu není dobré to řešit za jeho zády. Pokud Tě miluje, postaví se k tomu kladně....ale být tebou, ještě bych počkala alespon rok, ono vám nic neuteče, lépe se poznáte a pak se na to budete ještě víc těšit. A třeba Tě mezi tím požádá o ruku 😀 . Každopádně Ti přeji mnoho štěstí jak ve vztahu tak s miminkem 😉

eho
5. pro 2006

Dobré ráno, jsou těhu příznaky citlivost v podbřišku a citlivé bradavky? Jsem dnes 30 DC, normálně mívám 33 DC, ale je mi zvláštně... Minulý týden mě bolelo bříško, ale tak jinak než normálně a taky jsem dost unavená... Samozřejmě jsem dnes nevydržela a udělala jsem si test - byl negativní, ale asi je opravdu brzo.

len
5. pro 2006

Eho, jsou to stejně tak těhupříznaky jako příznaky před MS (i když je třeba obvykle nemíváš), tak jak píšeš - vyčkej ještě týden 😉

eho
5. pro 2006

Len, díky, já vím, ale přesto... Je to moje první čekání, asi pak už vychladnu, ale teď se hrozně zkoumám. No uvidíme. Četla jsem tady spoustu tvých příspěvků, je prima jak umíš povzbudit a poradit, přeju ti hodně štěstí 🙂

claire21
6. pro 2006

Ahoj eho,
já měla od samého začátku těhotenství (a to doslova od prvního týdne početí) silné bolesti v podbřišku, je to jako bys to měla každou chvílí dostat a vždycky mě to vzbudilo v noci a musela jsem chodit po bytě, byla jsem z tý bolesti celá zpocená a bolelo to fakt dost. Takjsme to měla každou noc a trvalo to tak vždycky 20 minut a někdy to přišlo i přes den. Jak jsem to řekla mamce, tak mi hned řekla, že jsem určitě těhu, protože to samý měla se mnou. Citlivost bradavek se mi zdá přišla až trochu později. 3 dny před očekávanou mS jsem si udělala test a vyšel negativní, pak jsem si ho udělala den před očekávanou MS a už byl pozitivní, takže na každém dnu záleží. Takže počkej ještě dva dny a pak si udělej zase test, ten už by měl být věrohodnější🙂
hodně štěstí

evah
6. pro 2006

Ahoj holky, tak jsem včera čekala menstruaci a zatím nepřišla, ale malilinkato jsem jen špinila, myslíte, že i přes to špinění bych mohla být těhu?
Díky za info

claire21
6. pro 2006

Ahojky evah, já si myslim, že těhu by si být i tak mohla, ale radsi si teda rychle udelej test a jeslti je pozitivni tak bys mela jit do nemocnice, aby te vysetrili. Ja jsem si v den vynechani mesicku udelala test a vysel pozitivni, o tyden pozdeji jsem zacala spinit, tak jsem ani nevedela jestli jesem tehotna nebo ne, ale sla jsem do nemocnice, tam mi tehotenstvi potvrdili, udelali ultrazvuk a nechali me hned doma a nasadili naky prasky an udrzeni tehotenstvi. 14 dni jsem pak jen lezela a i pres nasledny krvaceni jsem mimco udrzela a ted jsem snad v poslednim rizikovem tydnu a pak uz bude lip. Me bylo receno, ze spineni na zacatku tehu muze zpusobit to, ze mimco se zivi z tvych cev a tim ti je narusuje a oni pak zacnou krvacet a z toho je to spineni. Nemusi to teda vubec nic znamenat, ale i se slabym spinenim by se melo jit do nemocnice, jistota je jistota, takze si nejdriv udelej ten test, tam uz by se tehu melo objevit. Papa a hodne stesti 🙂

swetlus
6. pro 2006

Evah: ja jsem taky spinila v dobe MS. myslela jsem si ze je to tu ale trvalo to jen jeden den a pak zase nic. Test byl negativni. takze nasleduje par dni nejistoty a az 5.den po vynechani se objevila slaba druha carecka. Takze vydrz 😉

fotografka.z.hulina
6. pro 2006

evah: u mě to bylo to samé, v pondělí jsem měla dostat menstruaci a nedostala, jen špinění, v úterý zase ráno to samé, pak nic. Test jsem měla ale pozitivní až v sobotu. Takže vydrž a zkus si pak udělat testík. Když to nedostaneš ani příští týden a test bude negativní, bude dobrý zajít k doktorovi. Věřím, že ale testík bude pozitivní a budeš čekat malinký mimčo 🙂

vlckulka
6. pro 2006

fotografka: teď jsi mě docela potěšila, když si to tu tak čtu, měla jsem dostat MS před 5-6 dny a zatím nic, test včera ráno negativní, zítra jsem chtěla testovat znovu, ale dnes lehoučké špinění a pak zase nic, já už házela flintu do žita 🙂

fotografka.z.hulina
6. pro 2006

držím pěsti, aby to bylo miminko. Zkoušej testy, když tak pak zajdi ke gynekologovi. Já tam právě šla v době, kdy menzes nikde, test negativní a byla jsem vyplašená, jestli nejsem nemocná, jestli se teprve ted tělo nezačalo uvědomovat, že už nemám v těle antikoncepci a že má taky pracovat samo 🙂 On byl v klidu, řekl, že to asi dostanu a ať se snažíme a otěhotníme 🙂 noo za týden sem tam šla znova s tím, že už se to podařilo 😀

peru
6. pro 2006

Ahoj holky.Já jsem taky jak na trní.Menzes jsem měla dostat 23 listopadu a pořád nic.4 den po vynechání jsem si dělala test a vyšel negativí.Od vikendu mě bolí břicho a prsa a palí mě žáha.Káž by se to povedlo.

andrea73
6. pro 2006

Peru-tak to je jistý, máš 2 týdny zpoždění....u tebe je už zbytečné si dělat i test, protože jsi jistě těhotná 😉 😵 . Tak gratuluji 😀 😉 . Ale raději si ho udělej pro jistotu 😉

peru
6. pro 2006

Ahoj Andreo.Kéž by to tak bylo.Zítra si chci zajít k doktorovi.At vím na čem jsem.Chtěla jsem počkat do ponděkla.Ale to je ještě dlouhá doba a to bych nevydrzela.Dám vědět,jak jsem dopadla.

piskotka12
6. pro 2006

Ja zacala taky spinit, takze je cela ma nadeje v haji. Mela jsem asi moc malou sanci na otehotneni. Takze zitra to urcite dostanu a bude. Je mi to tak moc lito. Uz jsem se tesila, snila, predstavovala si, jaky by to bylo a pravda je, ze nebude nic. Aspon ne ted. Boze, hrozne me je to lito. Musim si poplakat, je to silnejsi jako ja. Jsem z toho fakt hrozne zklamana. Urcite ani neusnu.
No aspon se pokusim. Zivot de dal, to je jasny, ale poplacu si stejne.
Snad se mi ulevi. Dobrou noc vsem 😢

evah
7. pro 2006

Holky díky za názory, tak alespoň malou naději mám, asi si o víkendu udělám test. Ale claire mě pěkně vyděsila. Tak držte palce, byla bych hrozně moc šťastná!

louja
7. pro 2006

ahoj holky, tak jsem si četla vaše příspěvky a musím se připojit, já jsm 39 DC a MS nikde, teĎ jsem netestovala, nechám to na víkend a uvidím, snad to vyšlo 🙂

kam
7. pro 2006

Ahojte, chtěla jsem se zeptat. Cyklus mívám 26 dní a vždycky týden před MS mě bolí břicho. Teď však ne, ale od ovulace mám hrozně citlivé bradavky a bolest v podbříšku nikde. Taky si měřím BT a stále je cca 37. A zpoždění mám 2 dny. Myslíte že by to mohlo vyjít? A ještě mám jeden dotaz: kdy mám jít ke gynekologovi? (abych tam nebyla příliš brzo) Díky

fotografka.z.hulina
7. pro 2006

Ahoj kam tak u každýho je to jinak. Já měla menzes po 25 dnech, ale gynekolog, když jsem přišla nějak 29 den, tak mi řekl, že to ještě může přijít, že mám počkat a bu´d přijde nebo ne, teda spíš si myslel, že přijde 🙂 Test je prý účinný už první den od vynechání, ale u mě to bylo až za pět dní, kdy se ukázala první slabá druhá čárka.

Můžeš teda být těhotná, ale taky můžeš mít zpožděnou menzes.
Počkala bych do pátku, pokud vydržíš, tak do pondělka a šla po testu k doktorovi 🙂 Ale ultrazvukem stejně pozná něco až prý 6 týden ( počítáno o prvního dne poslední menstruace)

protea
7. pro 2006

Ahojky Kam,
vyjít by to určitě mohlo příroda je mocná 🙂
Jestli jsi to měla už dostat, tak si zkus test, kup si nějaký citlivější, já osobně se testovala ještě před očekávanou MS a byly tam //.
Ke gynekologovi jsem myslím šla někdy v 6 týdnu těhotenství(počítáno od prvního dne poslední menstruace), byl tam tedy vidět jen váček buněk ale to neva.

kam
7. pro 2006

V neděli si koupím test a v pondělí to zkusím. 🙂

protea
7. pro 2006

Tak já ti budu držet palečky a kup si vážně ten citlivější 😉

vero
7. pro 2006

Kam, až si uděláš testík a objeví se ti //, zavolej doktorovi a domluv se s ním, kdy máš přijít. Mne taky vzal asi až po 14 dnech, co jsem tam volala (tzn. asi v 7 tt).

louja
7. pro 2006

ahoj kam, já volala k doktorovi, protože mám zpožděnou MS, jsem teĎ 39DC a řekli mi, že mám přijít až po 14 dnech zpoždění, že to už bude něco vidět, tak jsem objednaná na příští týden ve středu, testovala jsem v úterý a test byl neg. tak teď to nechávám až na víkend , tak uvidím..., ale klidně těhu můžeš být

swetlus
7. pro 2006

Ahoj kam, myslim ze to vypada nadejne. Me taky testik vychazel negativni ale teplota se drzela nahore. Az 5.den byly //. A mimochodem, ten citlivy test mi to neukazal a obycejny Best 2 jo...takze doporucuju zkusit vic druhu testiku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru