Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

kaczka
22. zář 2006

Ahojky holky,
chtěla jsme se zeptat, jestli jste měli těhotenské příznaky ještě předtím než vám vyšel test pozitivní. Jestli třeba tělu stačí malé množství hormonu,ale an testu to ještě poznat nejde.

deni30
22. zář 2006

Ahoj Kaczko. Já to poznala ještě před testem. Nedostala jsem samozřejmě měsíčky, ale i tak jsem měla často bolesti v podbříšku, chodila jsem často na malou a měla jsem citlivější prsa.

kaczka
autor
22. zář 2006

A kdy jsi na sobě začala pozorovat první příznaky?Zajímají mě hlavně třeba citlivé prsa,bolesti v podbříšku atd.(ne vynechání menstruace)

mmmk
29. lis 2006

Ahoj damy, ozivuji tuto diskuzi. Moje kamaradka "to" mela dostat a misto toho jen nekolik dni spinila. Tak jsem ji dokopala zatestovat a test byl pozitivni (GS Mammatest), tak hned letela do lekarny pro dalsi, testovala druhy den rano (2 testy, znacky nevim). Jeden negativni (ten drazsi), druhy pozitivni 🙂 Nema vubec zadne priznaky. K doktorovi jde az zitra. A porad resime, jestli jo nebo ne. Co myslite vy, muze byt tehotna?

gucci
29. lis 2006

Ahoj holky. Právě jsem psala snažilkám. Přestala jsem brát HA v září. MS mi chodila poté vždy pravidelně, až tento měsíc na ní čekám už od soboty. Břicho mě bolí stejně jako při MS už od neděle, ale MS nikde. Test jsem si dělala dnes (drahý) a byl negativní. Tak čekám co bude.

mmmk
29. lis 2006

Ja jsem snad zvedavejsi nez kamoska 😀 😀 Uz do ni hustim se jmenama a kocarkama a ona se tvari jako mrtvej brouk 😀

gucci
29. lis 2006

Jinak si myslím, že jestli měla jeden test pozitivní, tak těhu určo je.

mmmk
29. lis 2006

Mela pozitivni vlastne 2, levnejsi. Me prave prijde divny, ze rikala o tom krvavem slabem spineni.

swetlus
29. lis 2006

mmmk: ja bych to videla na jasne tehu. Ja jsem taky spinila, a presne jak popisujes, citlivy drahy test vysel negativni (nevim co je v tom za podfuk) a levne testiky ukazaly //. A priznaky taky vubec zadne. Takze bych to videla nadejne 😉

cina
29. lis 2006

Gucci, možná jeětě chvíli počkej, test to nemusí ukázat hned, já jsem testovala hned první den po vynechání, pak třetí, oba byly negativní, až pátý den po vynechání se ukázaly dvě čárky. Jinak ty bolesti břicha jsem měla asi stejné jako ppopisuješ ty, takže držím palce!

gucci
29. lis 2006

Tak holky, to já příznak mám...mám břicho 😀

cina
29. lis 2006

mmk: mně dražší test ukázal o dost slabší tu druhou čárku, ty levnější naprosto jasně.

mmmk
29. lis 2006

Ja osobne vzdycky pouzivala ten mamatest (ten jsem ji taky dala 🙂 ). Tak to jste mi udelali radost. Nevim, jestli kamosce taky. Je z toho trosku vykulena 😀 Ma zazemi, hotovou skolu, miluiciho pritele, takze ani neni co resit. Ale chrani se jen davanim si pozor a moc nechape, ze to neklaplo, kdyz to klapalo 3 roky 😀

gucci
29. lis 2006

Tak jo holky, přesvědčily jste mě 😀 , koupím si levný test a počkáme dva dny. Pak vám řeknu výsledek 😉 . Všem držím palečky.

mmmk
29. lis 2006

A je to fakt normalni, ze ji neni spatne, nema tlak v prsou, neboli v podbrisku atd.?

swetlus
29. lis 2006

gucci, ja jsem testovala "drahym" nejcitivejsim 3 dny po vynechani a nic. Pak jsem testovala dalsi den tim levnym Best2 a uz tam byla slaboulinka carka, dalsi den uz silnejsi carka...takze vydrz, Brt'ka, vydrz 😀 😀 Drzim pesticky.

gucci
29. lis 2006

No což o to, já vydržím 😀 , ale ňák na to nejsem připravená...fakt to nečekám, že to tak brzy vyjde

mmmk: moji kámošku akorát pálila žáha.
Já mám akorát zalehlé uši a bolí mě pořád hlava, ale to nevím, jestli jsou příznaky těhu 😀

swetlus
29. lis 2006

jo, zaha me palila taky a mela jsem nejak podezrele casto prujem ☹

cina
29. lis 2006

já myslím, že to, že nemá příznaky je napuosto noumální, na každého to působí jinak. neboj, zítra budete mít jistotu 🙂

mmmk
29. lis 2006

Hehe, ted jsem se ji ptala. Pry mela v pondeli migrenu a ted ma zacpu 😀 Ale to maji i jine netehotne holky 😉
Ted jsem koukala do letaku na netu od toho drazsiho testu. A pry je jeden z nejlepsich a nejcitlivejsi na trhu 😒

andrea73
29. lis 2006

mmmk-je to myslím normální a individuální u každé z nás. Já měla příznaky hned po otěhotnění u obou dvou-tj. bolesti v podbříšku, křížové bolesti a silné bolesti prsou. Ale některé nepocitují vůbec nic, max. slabé bolesti jak před menses.

hankah
29. lis 2006

ahojky holky, jedna kamarádka špinila až do pátého týdne těhu, byla trochu silnější a tak ani nepoznala, že čeká mimi. na prvním vyšetření byla na začátku 6téhoměsíce!! 😉

já pár dní po otěhotnění přestala mít chu´t na sex, až mi to přišlo divné.... 😉 a měla jsem citlivější prsa.......

mmmk
29. lis 2006

Tak nic, koncim, dam zitra vedet, jak to dopadlo, kamoska je z mych dotazu a cteni odpovedi mirne otravena (Pry si tehotne vuuubec nepripada) 😵

gucci
29. lis 2006

mmmk tak Vám oběma držím palečky 😀

mmmk
29. lis 2006

Dikec. Mne neni proc. Ja fandim kamosce. Budu jim delat tetu, kdyz to klapne 😵

andrea73
29. lis 2006

Moje ségra řeší ted podobné dilema. V neděli měla dostat mensky, ale už od začátku min. týdne má bolesti v podbříšku a prsou. 3 testy jí vyšly (nevíme jak tomu máme rozumět) positivně-to jest první čárka silná a druhá slabá. Já když jsem si dělala test a nebyla těhu ukázala se mi jasně jen 1 čárka. Ale záhada je v tom, že si její přítel dává setsakramentský pozor, aby neotěhotněla. Takže provádí přeruš. soulož. Do ted nemá menses. Co si myslíte vy? Může být v tom?

fotografka.z.hulina
29. lis 2006

Prý stačí i tzv. kapička touhy či jak se to jmenuje, prostě mu to trochu ujelo a bude taťka, ale vzhledem k tomu, že si dává bacha, jak píšeš, tak ho bude muset sestra hezky přemlouvat, ne? 🙂 I když muži většinou zjihnou, když se jim podaří udělat miminko 🙂

hankah
29. lis 2006

já myslím, že klidně může. moje čárka byla po dvou dnech vynechání MS taky velmi slabá a těhujsem...........🙂

berruna
29. lis 2006

andrea73: přerušovaná soulož je mimochodem hodně nebezpečná... 😉

andrea73
29. lis 2006

Oni už spolu mají 1 dítě, synovec má 3 roky. A ona by ještě další chtěla, on už bohužel ne. Ale jak píšeš fotografko 🙂 , ségra si taky myslí, že by zjihnul, zvlášt po tom, kdyby to byla dcera.

andrea73
29. lis 2006

Berruna-proč by měla být nebezpečná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru