Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

kaczka
22. zář 2006

Ahojky holky,
chtěla jsme se zeptat, jestli jste měli těhotenské příznaky ještě předtím než vám vyšel test pozitivní. Jestli třeba tělu stačí malé množství hormonu,ale an testu to ještě poznat nejde.

kam
7. pro 2006

Díky všem za odpověď 🙂

piskotka12
7. pro 2006

Tak ja cekala, ze mne aspon nekdo polituje...achjoooooo!!!

kam
7. pro 2006

Ještě jsem se chtěla zeptat těhulek: na různých stránkách jsem našla několik výpočtů porodů. Většinou uvádějí: první den poslední MS+7dní-3měsíce+1rok. Vyšlo vám to stejně podle výpočtu gynekologa?
Tak to mělo být při cyklu 28 dní. U 26 ještě -2dny....

swetlus
7. pro 2006

Hm, tak ja cetla ten prvni den posledni MS +280 dni. Ale kdyz jsem byla na UTZ tak dokturek rikal ze se to urcuje stejne az pozdeji podle velikosti plodu...tak kdo se v tom ma vynzat?

extravaganca
7. pro 2006

Ahojky,potřebovala bych trochu poradit.MS dostávám pravidelně po 25 dnech.Tentokrát přišla ke konci 27,krvácela jsem míň než vždycky a po 1 dni najednou konec.Dostala jsem to v pondělí,v úterý se to zaseklo.Jen se mi tak 2x za den stane,že když jdu na malou,tak se objeví trochu krve na toaletním papíru,ale na vložkách se od úterka neobjevila žádná krev.Příští týden mě čeká operace ruky.Byla jsem dnes u obvodní a doporučila mi těhu test,který jsem si pře chvílí dělala a nic.Stalo se tady nějaké těhulce,že měla MS a přesto byla těhu?Má cenu si dělat ještě nějaký těhu test?

peru
7. pro 2006

Ahoj holky.Tak jsem ráno byla na gyndě,protože mám 15 dní zpoždění.Dělal mi ultrazvuk.Nic tam nevidel.Tak jsem dostala injekci.Tak zase nic.Ach jo.Piskotko12,taky jsem mela slzičky na krajícku.Ted se to nepodařilo,ale jednou to vyjít musí.Tak hlavu vzůru,život jde dál.
Extravaganca mě se to sice nestalo,ale stává se to.Zkus si ten test udělat.

piskotka12
7. pro 2006

to peru-dekuju moc. Uz jsem si myslela, ze si me tady nikdo nevsima 😢
Dekuju za podporu. Uz mi je lip, ale porad na to musim myslet. Asi to dokazes pochopit, kdyz ty si se taky ted nedockala. Rozdil je vsak v tom, ze ty se muzes snazit dal, ale jelikoz my sme ditko oficialne neplanovali (pritel chce, ale radsi pozdejs), asi se vratim k HAK, nebo si bude davat pozor. Takze mi tehotenstvi v nejblizsim roce nehrozi..mne frustruje to cekani...nechce se mi cekat tak dlouho. Chci to prozivat uz ted.

peru
7. pro 2006

Já chápu jak ti je.Taky jsem z toho moc smutná.Včera večer jsem plánovala,kdy to řeknu přítelovi a rodině.že to bude nejkrásnější vanoční dárek.Ale nevyšlo to.Třeba se ti podaří přítele přemluvit mít mimi dřív.A když ne,ten rok uteče jako voda.Kdovi,kdy se to podaří nám.Hodně štěstí.Moc na to nemysly. Já vím,že to moc nejde.Chci ti jen říct,že nejsi sama.

kaczka
autor
7. pro 2006

Piskotka12 já si taky myslela,že jsem přes HA těhotná a když to nevyšlo, tak jsem čekala, že mimi hned tak nebude,že ještě nejsme úplně finančně zajištěni atd.,ale brala jsem antikoncepci jen další měsíc a ejhle,oba dva jsme se rozhodli,že na to mimi je teď správný čas.Tak nezoufej,třeba pokud to nevyjde,tak to dopadne stejně jako u nás! 😉

piskotka12
7. pro 2006

peru: diky, si moc hodna.Je videt, ze odepisuje clovek, co proziva neco podobnyho.Ja bych byla stastna, kdyby pritel souhlasil se svatbou a se snazenim o mimi.Ja jsem v techhle vecech naak popredu, i kdyz je pritel 5 let starsi.Myslim, ze jsem dozrala driv, jako dneska bejva zvykem.
No a pritel by i chtel i nechtel, libi sa mu ta predstava, ale ta touha po mimi v nem jeste natolik nevyzrala.Mozna se jenom nechce vzdat toho pohodli a chce mne mit jeste chvilku jenom pro sebe a jak to rict...nedotcenou?

piskotka12
7. pro 2006

kaczka: jeeee, tak to zavidim.Ja uz dalsi platicko HA nemam, takze uvazuju, jestli si jej vubec mam nechat predepsat.Podle nazoru lidi, kterym jsem o sve touze rekla, bych do toho mela jit, kdyz to chci.Ale bez pritelova "ano" to proste nejde.Milujeme se a nedelame si podrazy.Nechci na nej tlacit.No nekdy (tedka dost casto) mi to neda a musim o tom mluvit, coz asi neni dobre.Jsem z toho smutna.Budu proste muset pockat.Nic jineho mi nezustava.Jinak kaczko on pak o tom zacal mluvit tvuj partner sam od sebe?Nebo si ho musela presvedcovat?

Moc diky za prispevky, jste tady moc prima holky :o)

peru
7. pro 2006

Piskotka12:Já sama nevím,co bych dělala na tvém místě.na jednu stranu bych ho nechtěla podrazit a na druhou stranu....Myslíš,že by ti nadal kdyby jsi otěhotněla bez jeho souhlasu?Mylím,že ne.Možná chvilenku by byl napučeny ,ale jak by vyděl tvoje rostoucí bříško,tak by ho to přešlo.Podobně dopadla i moje sestra.Její prítel ještě nechtěl,ale ona vyladila prášky a další měsíc byla těhotná.První to nemohl překousnout.Ale pak vyměkl.V dubnu se jim narodila krasná holčička a je do ní úplný blázen.

makak21
7. pro 2006

piskotka12:myslím si, že by nebylo od teve fér, přítele podvést a rok je krátká doba, pak budeš mít na miminko celý život. 🙂 Tohle je věc, která nikam neuteče 🙂 Neboj, i ty se jednou dočkáš... 😉

makak21
7. pro 2006

oprava : od tebe 😅

kaczka
autor
7. pro 2006

Piskotka asi bych to rozhodně nedělala bez souhlasu přítele.....ten můj se na to těšil pomalu víc než já,když jsem mu řekla,že jsem možná těhu i přes HA, a pak byl taky mocinyk zklamaný,takže jsme tak nějak o tom mluvili a společně se shodli,že do toho jdem.Zkus si s ním promluvit narovinu,jako že ty bys už chtěla a proč on nechce atd....moc držím pěstičky 🙂

piskotka12
8. pro 2006

Ahojte vsetci!My sme sa s priatelom o babe bavili viackrat..velakrat aj tak nepriamo.Mala som pocit, ze uz ho s tym otravujem, ale nedalo mi to.Premyslela som si to a povedala som si, ze to este raz skusim.Proste som mu povedala, ze ma velmi dobre srdiecko, je citlivy, ze bude skvely ocko a preto sa nema coho bat.Povedal, ze sa toho vobec neboji, ze sa na to dokonca velmi tesi, ale ze to podla neho treba naplanovat.Tak som mu prezradila, aky mam plan.Terau naozaj nie je vhodny cas, pretoze som mala v lete havariu na motorke a utrpela som komplikovanu zlomeninu ruky.Na jar mi budu vyberat sruby (2-3.2007), potom sa budem davat dokopy (cca 3 mesiace) a koncom leta-jesen by som chcela otehotniet.Ditko by sme mohli mat niekedy na jar 2008."Tak toto je moja predstava" povedala som mu a ON S TYM SUHLASIL!!!!Milacik...povedal, ze si to presne takto predstavoval.Nadhera.Takze uz nie som smutna, to zbehne ako voda.Myslim, ze dovtedy bude aj svatba, ale neviem to isto...drahy ma chce prekvapit 😀 Som strasne stastna.Hovoril ze sa tesi ako bude kupovat tie mini vecicky.Ani neviete, ako som sa ukludnila.Velmi mi odlahlo..tesim sa.
Dakujem Vam velmi pekne za podporu, aj prispevky.Ste supeeeeeer!

piskotka12
8. pro 2006

A teraz si idem poplakat od stastia..tak sa tesim 🙂

makak21
8. pro 2006

piskotka12:tak to přeci jen vyšlo. Gratuluji, stačilo se jen zaptat, co?? Tenhle problém jsem měla taky a už se snažíme. 😉 Hlavně se dej do pořádku, mimčo tě pak bude potřebovat silnou. 🙂

kaczka
autor
8. pro 2006

Vidíš piškotka já ti to říkala....prostě rozhovor udělá hodně,i když se ho často bojíme!!! 🙂

danna
9. pro 2006

Ahoj všichni, doufám, že mi poradíte. Beru HA, ale v prvním týdnu po menstruaci jsem z nového platíčka jednu tabletku zapomněla vzít. Uvědomila jsem si to po 24 hod a vzala dvě tabl. najednou. S přítelem jsme se milovali před užitím 1 tbl. a dva dny poté, co jsem měla dva prášky najednou. Jaké je riziko otěhotnění? Máte s tím někdo zkušenost?

daniellka
9. pro 2006

ahoj, nemělo by se nic stát, protože tělo si udržuje neustále určitou hladinu hormonů v těle.. Mně se toto stávalo dost pravidelně..

Ale 100% samozřejmě není účinná žádná HA, může se otěhotnět, i kdyžý to bereš pravidelně, ale to je případ snad 1 z 1000, toho se nelekej..

piskotka12
9. pro 2006

makak21:no tych rozhovorov bolo viac, ale akosi sa k tomu nevyjadroval.Skor to boli moje monology 🙂 Ale teraz som mu narovinu povedala aky by myl byt moj plan a to uz sa vyjadrit musel 😉

kaczka:ja som sa hlavne bala, aby som ho nevyplasila 😕 Ale nastastie sa zachoval dobre, presne toto som si cely cas zelala!

makak21
9. pro 2006

piskotka12: hlavní je, že to vyšlo 😉 Já měla to samé.Nejdřív jsem o tom začala mluvit a měla jsem pocit, že mě ani neposlouchá. Pak jsme se konečně dohodli, že se začneme snažit příští rok v létě, ale pak se mi objevili zdravotní potíže a najeli jsme na to už ted. 😅 Myslela jsem, že se mu do toho nebude chtít, ale byl úplně v pohodě. Moc se těším, až to vyjde a tobě přeju, aby to vyšlo hned, jak na to "vlítnete" 😀 Držím palce

kaczka
autor
9. pro 2006

No jo holky my ty naše miláčky asi podcenujem a děláme z nich nějaké chladné roboty!!A oni přitom touží po miminku stejně jako my ne-li pomalu víc 😉

makak21
9. pro 2006

Je to tak,ale oni se někdy chovají, že ne. 🙂

kaczka
autor
9. pro 2006

Spíš si myslím,že to tak nějak nechtějí přiznat...že by to nějak neladilo s jejich mužností či tak.......mě právěžě muž s mimčem příjde strašně krásný a sexy!! 😉

makak21
10. pro 2006

To mě taky, ale jejich myšlení asi nikdy nepochopíme 😀

piskotka12
10. pro 2006

Moj macko tiez patri k tym citlivejsim. Neraz sa mu hrnu slzy do oci. Len co sa tyka dietatka, zdalo sa mu asi nejak skoro. Ked som mu nieco hovorila, vacsinou sedel pri kompe a odpovedal len "emheeeem", "eheeee" a tvrdil ze ma pocuva 😒 ale pritom jednym uchom dnu a druhym von 😖 Tak som si povedala, ze uz s tym prestanem, ze som ako perpetum mobile a ze mu s tym iste uz leziem na nervy. Ale ako som pisala, nastastie ten posledny pokus dopadol dobre 😎 On si uvedomuje, ze to skoro pride a tesi sa na to a ja si vychutnavam pocit stastia a pohody.

prdecek
17. kvě 2007

ahojky holky,
chci se zeptat zda nemáte někdo stejnou zkušenost. Měla sem to dostat uz 6.5., ale až do dneška nic (je 17.5.). Tak jsem si dělala test (14.5.), ale byl negativní. Ráno mi bývá trošku špatně od žaludku (od 13.5.) a občas pociťuju malou bolest v podbřišku, jinak mi je fajn. Můžu být těhotná i přes negativní test? Mám strach jít na gyndu, abych nevypadala blbě, když bych těhotná nebyla. Prosím ozvěte se buď na email: vlcinka@centrum.cz nebo na icq 202955388

kachnik
17. kvě 2007

prdecek, mě říkal dr. že mám počkat s testem i 14 dní po vynechání. Tak ještě počkej, myslím, že by ti dr. stejně řekl, že je brzy. Testíky jsou levný, tak si zkoušej pravidelně dělat. Mě se slabá čárka ukázala den po vynechání... Tak držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru