Menstruace 11 dní v kuse, setkaly jste se s tím?

xlilianka
9. zář 2013

Zdravím, nesetkala jste se nějaká s delší menstruací než-li je normální? Mívám menstruace 5ti denní.. Brala jsem antikoncepci, tohle má být druhý menses po vysazení.. Ten první se dostavil včas a byl úplně perfektní, takový jaký jsem měla nežli jsem začala užívat antikoncepci.. Teď je ale slabší nežli jindy a trvá již 11 dní. Nevíte co by to mohlo být? Předpokládám, že těhotenství by to být nemělo, že?

veronikapigi
9. zář 2013

@xlilianka A zkoušela jsi si test?

selverin
9. zář 2013

@xlilianka no já jsem právě očekávala menezes a zhruba měsíc v kuse s přestávkami 1-2 dny jsem špinila a pak jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂

xlilianka
autor
9. zář 2013

@veronikapigi Test jsem ještě nezkoušela.. Sice jej mám.. jenže ráno na něj zapomínám.. Nějraději bych si ho udělala hned, jenže ráno je to prej lepší..

xlilianka
autor
9. zář 2013

@selverin Ach jo, vůbec mě neděs :D já teda mám jen pohlavní styk chráněný kondomem a ten kondom pak ještě většinou napouštim vodou :D jen asi jednou jsem ho pak nenapouštěla :D Bože, to by byl fakt pech :D ..já sem to zatím jen přikládala tý vysazený HA..

bolekat
9. zář 2013

@xlilianka to ho potom napoustis vodou?? Jako zkouška tesnosti??

selverin
9. zář 2013

@xlilianka my taky jen jednou a buch ho, hned na poprvé 😉 ale nemusí to tak být, hlavně klid. udělej si pak test ještě a val na gyndu kdyžtak 🙂

xlilianka
autor
9. zář 2013

@bolekat jojo, tak zkouším jestli nějak neprotejká nebo tak.. nebo jestli v něm není nějaká prasklinka..

@selverin jojo, myslíš, že si můžu ten test udělat i teď? ať už to mam za sebou..

veronikapigi
9. zář 2013

@xlilianka některý testy mužeš použít i přes den tak to zkus a uvidíš =)

selverin
9. zář 2013

@xlilianka no tak zkus, jestli se ti už po 11 dnech něco ukáže 🙂

xlilianka
autor
9. zář 2013

@selverin tak kdyby to bylo vážně těhotenství, tak už to musí být dýl, než 11 dní ;)

veronikapigi
9. zář 2013

@xlilianka tak honem udělej testík a dej vědet ju ? 🙂

selverin
9. zář 2013

@xlilianka no to vlastně joo 🙂 tak šup do testu s tím 😀

bolekat
9. zář 2013

@xlilianka tak to jsem nikdy neslyšela, že by někdo dělal.. navíc si to ani nedokážu představit, že potom rekneš promiň a jdeš testovat tesnost 🙂

trckin
9. zář 2013

@xlilianka Já jsem také krvácela dlouho a nakonec z toho bylo mimoděložní těhotenství ☹

kacenka1979
9. zář 2013

Tak třeba ja ji měla celkem pravidelnou...pak ze sresu po tydnu znovu asi 14 dní pauza pak tyden pauza pak 3 dny a divně....to byl prosinec tak jsem pak čekala v lednu a nic v únoru 14 furt nic jako trochu mi bylo blbě prsa křeče jako když to přijde a furt nic no a 19.2. Kontrola u dr, a hadej 9+3 takže čekám každým dnem na porod a to jsme si davali pozor!🙂 no 4 roky to vychazelo osobně si myslím že se tělo vycistilo a pak stačilo asi malo🙂 mno uvidíš....každopádně ja teda furt nevěřím🙂

veronikapigi
9. zář 2013

@kacenka1979 počkej takže jsi nevěděla jak dlouho,že jsi těhu? já těm číslicím moc nerozumím víš 😒

radulka57
9. zář 2013

@xlilianka já po vysazení antikoncepce měla v těle bordel a měla jsem menstruaci i 20dní! Gynekoložka mě řekla, že to je normální, že si ted tělo zvyká bez těch prášků.

evulinkab
9. zář 2013

@xlilianka na 99% si myslím, že to je dusledek vysazení antikoncepce.Ten první mesic po vysazení tvoje tělo fungovalo ješte pomocí zbylých hormonů z HA, tenhle mesic muselo už začit pracovat samo..Já když kdysi dávno brala HA a pak vysadila, tak jsem mela menstruaci jeste tři mesice v pohode a pak jsem to mela rozházené až hruza.A takhle mi to vysvetlila doktorka, že proste ty hormony z HA v těle jeste nejakou dobu zustavají...

xlilianka
autor
9. zář 2013

@veronikapigi Nevím to doposud 🙂 testnu zítra 🙂 myslím si ale že z toho nic nebude :D testy si dělám pravidelně (už od doby co beru HA..) naposledy jsem jej dělal tak před měsícem a byl negativní 🙂 taky z čeho by měl být pozitvní, že? 🙂
@evulinkab Asi máš pravdu :D úplně tu blázním :D HA je svinstvo, že se ještě divím co to dělá za divy :D

veronikapigi
9. zář 2013

@xlilianka Tak uvidíš a dej hned vědět =) Já taky bláznila i když jsem brala Ha a ted jak jsem ji vysadila bláznim ještě víc pořád si připadám jako těhotná a přitom určitě nejsem =D

xlilianka
autor
9. zář 2013

@veronikapigi Joo :D já sem furt testovala :D a furt strašný psycho :D nebo ještě předtím, když sem ještě nebrala HA jsem třeba byla nemocná, tak se mi zpozdil menses :D hned druhej den zpoždění jsem chytala nerva a tak se mi to posunulo ještě dál :D nejlepší antikoncepce je beztak žádný sex :D

veronikapigi
9. zář 2013

@xlilianka Tak to jsme stejné já jsem taky nemocná jakmile mě píchne v podbřišku v tu ránu si myslím,že jsem těhu a přitom nejsem =D to je taky tím strachem bylo by to ve špatnou dobu pak si to vsugerovavam a je to v háji =D To máš pravdu nej antikoncepce je žádný sex =D

kacenka1979
9. zář 2013

@veronikapigi jo dva měsíce🙂 jak jsem psala bylo mi divně ale jsem si říkala že není z čeho že ta únava je z práce a že jsem to měla 3 krát po sobě tak mám pauzu navíc jsem antikoncepci nikdy nebrala a ani mi otěhotnět nešlo takže v 34 letech jsem byla přesvědčena že to bude spíš cysta nebo tak něco a nakonec malej ,Kryštof🙂 ale ze mě si příklad neber já nemám nikdy nic normálně🙂 až si občas říkám proč já!!! Třeba teď v patek mi bude tento měsíc trhat čtvrtou 8 v zánětu a to nemám snad ani kaz možná jeden....prostě to už neřeším jen doufam že neporodim u zubaře🙂 protože tp mám právě 13.9.2013 v pátek no jak jinak že🙂ještě že rodim v podolí a zubaře mám hned vedle🙂 takže tak....a malej už dává najevo že chce ven snad stihnu ten zub jinak tam nechám duši jak mě bolí hnusný zuby brrr

kacenka1979
9. zář 2013

@veronikapigi jjj žádný sex🙂 no když oni byly svátky a mi volno takže jsme se nešetřili🙂 a nevhodná doba byla u nás taky:-/ ale když pak vidíš to mrne na ultrazvuku tak se ti vše změní a po zmatku co budu teď jako dělat rekneš jé budu mamou no a co🙂 zvládli to jiní tak ja taky pak máš radost starost strach z porodu vše čtes jak magor pak chceš císaře pak zas ne....🙂 blázinec prostě....občas brek pak smích 🙂 no koment teď zrovna řešíme jak to poznáme až to přijde a po sledování příznaků a bolesti každou noc jsem usoudila že až budu bolestí drhnout hlavou podlahu tak vyrazím🙂 pak se děj co musí! Každopádně bych nezměnila ani sekundu za těch 9 měsíců!!! A že to byl celkově tezkej boj...

veronikapigi
9. zář 2013

@kacenka1979 tak dva měsíce ještě jdou já čekala víc znám takové holčiny,ktere na to přišly déle =) Tak to chápu to už pak člověk ani nepřipouští,že by mohl byt těhotnej,když vám to nešlo vid tak ještě že vám štěstí přálo i po takový době =) Tak to já si občas taky říkám též nejsem normální 😀 jsem hrozně nervozní člověk a když mám někam jít bolí mě břicho no hruza 😖 Tak držím pěsti at tam neporodíš a zvládneš to trhání

veronikapigi
9. zář 2013

@kacenka1979 My se taky nešetříme,když mužeme hele =D proč ne,když se máte rádi vid? To věřim musí to být krásný pocit vidět,že v tobě něco roste a pak to mrně i cítit 🙂 Strach má káždá ten mám i já sice zatím neplánujeme ale kdyby náhodou nedá se nic dělat a budeme rádi 🙂 To určitě poznáš neboj jakmile ti praskne voda,teda když praskne,tak je to jasné 😉

kacenka1979
9. zář 2013

@veronikapigi nějak to poznám 100%🙂.....no mi se právě v lednu rozešli:-/ pak to byl hodně těžký boj....samo z práce mě vyhodili chytře a nenápadně proto jsem psala že se mi to nehodilo.....pak špatný výsledky plodovka atd....peklo na zemi a litani...hnus teď jsme spolu asi 4 měsíce a zatím je to možná lepčí než za ty 4 roky🙂 takže snad happyend.....ale ty první 3 měsíce jsem fakt drhla podlahu hubou a sama.....protože mě nutil dát to pryč....což nějak nemůžu pořád zapomenout...

veronikapigi
9. zář 2013

@kacenka1979 Tak to není moc hezký příběh. To jsi si teda vytrpěla dost nezavidím.Je fajn,že vám to tedy ted klape a snad už to takhle zustane a bude to jen lepší a lepší.Bohužel taková slova už nezapomeneš obzvlášt,kdyz to mimi je i jeho

kacenka1979
9. zář 2013

@veronikapigi jo blbě se zapomíná a mimi je jeho100% občas mu to dám sežrat...ale asi to tak bere ví že se nechoval fér taky doufam že to bude ok🙂 když ne tak nebudu holt první ani poslední kdo bude sám....ja si stojím za tím že buď a nebo šanci má tak uvidíme....půjde k porodu takže tam se tepr ukáže...snad si uvědomí co vlastně chtěl tenkrát udělat!! Do té doby mu asi neodpustím:-/ chci slyšet upřímný promiň...pak si ho začnu opět vážit do te doby mi slova mám tě rád a těším se nemají vubec žádnou váhu....

veronikapigi
9. zář 2013

@kacenka1979 Jen mu to sežrat dej taková slova nejsou vubec hezká mě by se osobně taky nelibily.Snad tedy i on ví,že se nezachoval dobře,i když to nepřizná jako každej chlap.Tak uvidíš zda ti někdy řekne to promin,ktere si zasloužíš měl by.U porodu si to určitě uvědomí,když bude u něj je to nádherná věc chlapy u něj moc často nebývají 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru