Menstruace a na testu //. Postupně ale mizí druhá /

aloison
6. zář 2011

Ahoj holky, prosím o radu.... Snažíme se o mimi, tento měsíc jsem MS dostala přesně v očekávaný den, ale nebylo mi dobře, návaly horka, bolest prsou, pocit zvracení.... nedalo mi to a druhý den MS(pátek) jsem si udělala test, a byl pozitivní(slabá //) docela mě to překvapilo a hlavně vyděsilo... Dnes je úterý, od pátku jsem si dělala test každý den a čárka je hodně slabá, vidět je, ale zdá se mi, že se vůbec nezesiluje, naopak snad i mizí??? ☹ Nemáte některá zkušenost? MS byla slabší než jindy a jen 3dny, pocit na zvracení je pořád, ale nevím, jestli si to jen nenamlouvám... Můj doktor má dovolenou, tak se ani nemůžu poradit s ním....

daasenka85
6. zář 2011

@aloison osobní zkušenost nemám, ale nejspíš půjde o ranný potrat ☹ Ono se ti stává zcela běžně, dokonce snad v 70% případů! mně se to asi taky teď stalo, ale test jsem si dělala až 5.-6. den cyklu (už jsem měla skoro po menstruaci) a ten byl negativní, ale taky jsem měla i při menzesu pocity, jakobych byla těhu, tak kdo ví...
co je ale pro Tebe podstatné? zůstat v klidu, počkat na konec menstruace a otestovat se znovu. Nejspíš bude test zcela negativní ( o tom svědčí fakt, že čárka slábne). V tom případě se snažte dál - mám pro tebe pozitivní zprávu, že jsou mezi námi minimálně 2 holčiny, které takto "těhotné" byly a následný měsíc se zadařilo se vším všudy 😉 a opravdu si z toho nic nedělej a nic si nevyčítej! i můj doktor, který je zkušený porodník mi tvrdil, že se to stává ve víc jak 50% případů - holky mají třeba pocit, že se pár měsíců nedaří a oni mohly být takto třikrát těhotné, ale vůbec o tom nevěděly. Nechci být cynická, ale výhoda časného potratu je, že nemusíš čekat šest neděl na další snažení nebo dokonce na revizi... držím pěstičky, abyste to dotáhli tento cyklus do konce. A ber jako pozitivum, že Ti jde otěhotnět 😉

zuzkka88
6. zář 2011

Souhlasím ve všem s Daasenkou. Mně se to stalo v dubnu, MS se mi o 3 dny zpozdila. V den, kdy jsem to dostala, mi taky bylo špatně. Byla jsem strašně malátná a bylo mi šílený vedro, jako kdybych byla nemocná a píchalo mě v podbřišku. Pak jsem šla na záchod a všimla jsem si, že menstruace došla (ale já ji teda měla naopak silnější než normálně). Ještě ten den malátnost i návaly horka přešly.
Neboj brzy to vyjde!

veruska007
6. zář 2011

Ahoj, tohle jsem mela pri ms, ktera byla zpozdena 3 tydny. Carky byly sotva viditelne a ten tyden, co jsem krvacela, tak mi bylo hrozne zle, zvracela jsem, omdlevala, porad usinala, v podstate jsem cely tyden prolezela, krvacela jsem mnohem vice nez obvykle... a v dalsim cyklu jsem otehotnela a // byly ukazkove!

aloison
autor
6. zář 2011

Holky, moc díky za odpovědi, trochu jste mě uklidnily 😉 Právě, že MS už dva dny nemám a pořád tam ty čárky jsou, i když asi opravdu slábnou..... Na jednu stránku jsem ráda, že to takhle dopadlo, než aby se to stalo třeba za dva-tři měsíce. Holt se vajíčko neudrželo, ale docela mě to překvapilo, vůbec jsem nevěděla, že se něco takovýho vůbec může stát 😨 . Mám taky trochu strach z mimoděložního těhu, tak doufám, že jak píšete to bude opravdu jen o ranný potrat a můžeme se hned snažit dál. . .. . .

aloison
autor
6. zář 2011

@veruska007 a snažili jste se hned nebo jste si nechali třeba týden pauzu? Nevím jestli nemáme nějakou dobu počkat,

biibaa
6. zář 2011

@aloison Ahoj, mě se stalo to samé- dostala jsem menses přesně na den, ale bylo to slabší a věděla jsem, že to není jak má být. Udělala jsem si test, druhá slaboučká, několikrát jsem si ho zopakovala několik dalších dní a pořád ta druhá byla slabá zhruba stejně.. Nakonec jsem si nechala udělat test z krve a byl pozitivní. Ještě počkej a za pár dní se otestuj znovu...

aloison
autor
6. zář 2011

@biibaa zkusím teda ještě počkat a za pár dní udělám test znovu. No jsem sama zvědavá, jak to dopadne...

biibaa
6. zář 2011

@aloison Držím palce!

aloison
autor
6. zář 2011

@biibaa moc díky, ta nejistota je hrozná. . . .

veruska007
7. zář 2011

@aloison Snažili jsme se hned. Pokud není tělo připravené, prostě neotěhotníš.

lucynka46
10. zář 2011

Zkušenost nemám, ale co vím, tak i při těhotenství můžeš ještě třeba tři měsíce menstruovat. Už bylo x případu, co ženy zjistily těhotenství ve třech měsících díky ms. A když jsem si poprvé dělala test, měla jsem tu druhou // slabou a po týdnu ta čárka byla slabší a těhotná jsem byla a vše bylo vpořádku. Jen jsem u toho nekrvácela..

anitkaaa
27. říj 2011

Ahoj chtěla sem se zeptat s přítelem se snažíme o miminko..mam nepravidelnou ms proto uživam UTROGESTAN ...ms sem měla dostat 22 a dostala sem ji už 16 měla sem ji 3 dny a byla normalní nebyla ani silna ani slaba, po 2 dnech po ms sem si dělala test a měla sem ho pozitivní ale měla sem tu čarku slabou po 4 dnech sem to zkoušela znovu a zase tam ta čarka byla zase slabší ale viditelnější ...chtěla sem se zeptat jestli stím mate někdo zkušenosti děkují za odpověd

nohelka
14. dub 2016

ahoj holky,maminky taky potrebuji poradit mela jsem opozdenou menstruaci o tyden udelala jsem si test a vysel pozitivni na druhy den jsem dostala menstruaci a byla vice bolestiva nez kdy jindy udelala sem druhy test a taky vysel pozitivni na gyndu sem byla objednana az za dva tydny nedalo mi to a udelala si treti test byl zase pozitivni ale carka byly cim dal slabsi mohla byste mi prosim nektera vysvetlit co to znamena ? Jedno dite uz mam

gepe
14. dub 2016

@nohelka ahoj, muze se jednat o tzv biochemicke tehotenstvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru