Menstruace - jediná kapka. Uhnizďování?

miri77
24. zář 2021

Ahojky všem ,stalo se mi že 3dny před očekávanou menstruaci jsem měla pouze kapku krve na kalhotkách za celý den a pak už vuuubec nic ,menstruace se nerozjela prostě.Jsem po revizi druhý měsíc a je pravda že nechráněný styk už proběhl.Mate někdo zkušenost s tím co by to mohlo být ,jestli uhnizdovani vajíčka ?mám už děti dvě a tohle jsem teda nikdy nezazila.Nevim vůbec co si myslet.Děkuji všem.

jjasmina
25. zář 2021

@miri77 ano, u mě jedna Teda růžová a byla jsem tehu už Teda ale i dle testu

sudylichozrout
25. zář 2021

@miri77 Pro me je proste nepochopitelne, proc si nezajdes do lekarny a nekoupis si tehotensky test. Pokud bude pozitivni, jsi tehotna. Pokud bude negativni, mas rozhozene hormony, coz se srovna. Zadny cyklus nejede dle jizdniho radu. Ale proc, proc, proc s kazdou takovou veci musite porad zakladat diskuze a ptat se nas tady? JAK MUZEME vedet, co ti je a co si mas myslet? 🤦🤦

miri77
autor
25. zář 2021

@sudylichozrout oo promin za otázku ,byla to jen moje momentální myšlenka protože v životě se mi to nestalo a na test bylo brzy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru