Menstruace nebo uhnizďování?

ndolakova
22. led 2017

Ahoj holky,nikde jsem nenašla odpověď na mou otázku,proto zakladam novou diskuzi. S pritelem se snazime o mimi. Jsem 25DC,ovulace prověhla 13DC (cyklus mam 26 dni) spali jsme spolu skoro kazdy den.. 22DC(9dni od ovulace) jsem zacala mit strasne bolesti bricha,az krece a prisla Ms(ktera ma prijit az 26dc-tedy dostala jsem to 5 dnipred ocekavanou) zezacatku to bylo slabe svetle ruzove,odpoledne se to rozjelo svetle cervena krev +hnede spineni.-nebyla to klasicka ms,vypada jinak..toto trvalo dva dny,a dalsi dva dny uz jen hnede spineni spinim jeste ted.. jine zmeny na sobe nepozoruji,krome te bolesti briska a bolesti zad..ma otazka zni zda jde o predcasnou ms nebo uhnizdovani? Nechci byt zklamana,ale chci slyset nazory,jestli nekdo take prozil toto krvaceni pri uhnizdovani a objevil pak dve carecky na testu,nebo pri uhnizdovani opravdu nastava jen hnede spineni a probihal potrtat...v utery to mam dostat a pokud nedostanu nevim,jestli ma cenu delat test..at nejsem zklamana..tisickrat vam dekuju za odpovedi,zkusenosti a nazory..nechci pusobit jako poblaznena,jen me to vydesilo ms mam vzdy pravidelnou bez jakehokoliv drivejsiho spineni ...v pondeli jsem byla u p.gynekolozky a ta mi rekla ze sliznice je krasne narostla a pokud se neco uhnizduje,uhnizduje se "mu" dobre..a pak dva dny od jeji navstevy nastaly tyto "problemy"

ndolakova
autor
30. led 2017

Z ovu testu se da vykoumat tehotenstvi?? Tak to jsem jelen....

misulinka44
30. led 2017

@ndolakova aha,tak na ovulaci pozitivni jeste neni... pozitivni je pouze,pokud jsou carky stejne silne,nebo je testovaci jeste silnejsi🙂

zabudnutaanezdrava
30. led 2017

takuto ms som nikdy nemala,ale moze to byt kludne aj menzes normalny, možno iba nejaky divny cyklus,a moze to byt aj tehotenstvo,ale to uz musis vediet testom, iba tehotenskym testom,ziadnym ovulacnym uz tehotenstvo nezistis ! drzim palce.nehc je to dieta.a mylsim,ze s mocenim,to nic nema, ze si tehotna možno,to je skor poriadne nachladnutie, vted moze blbnut aj menzes,tak pozor na to.

misulinka44
30. led 2017

@ndolakova vetsinou je pozitivni ovu twst drive,nez tehotensky...je to nwpresne,ale lze takhle taky urcit twhotenstvi...treba jsi mela ovulaci dele...

heduskak
31. led 2017

Ahoj holky, tak u me je to jasne 🙂 dneska druhy den zpozdeni 🙂 takze jsem 30DC a 15DPO

nadrinka
31. led 2017

Holky prosím o vaše zkušenosti. Jelikož jsem měla ovulaci až 25DC, nasadila ní Dr. Gynprodyl na 10 dní. Mám případnou ms očekávat až po vysazení Gynprodylu nebo je možná i dřív? Jsem dnes 6DPO a mám už 2 dny pocit jakoby měla MS přijít, tak ať vím s čím počítat. Díky za názory!

ndolakova
autor
31. led 2017

@heduskak hezkeeee gratuluji,at slouzi zdravicko hlavne!!🙂

pavlin888
2. únor 2017

@heduskak je gratuluji 🙂

ucukusi
12. únor 2017

Ahojte, mívám 32denní cykly, jsem půl roku po revizi. Včera jsem začala malinko světle hnědě špinit, jen na utření papírem na wc, pokaždé když se utřu malinko tam je a dnes to pokračuje. Jsem 10DPO a MS má přijít cca za dva dny. TAk se bojím, že mi přichází dřív, ale mohlo by to být i zahnizďování? Měla jste to některá? Možná si zítra koupím test a pokud se mrcha nerozjede, tak zkusím v úterý udělat.

lory303
13. únor 2017

@ucukusi Ahojky, já to měla minulý měsíc.. 5DPO jsem začala slabě hnedě špinit (myslela jsem, že je to uhnizďování) poté tři dny nic a 8DPO jsem začala znovu špinit a 9DPO se mi MS uplně rozjela...nechápala jsem čím to může být, protože MS mám vždy 12-13DPO, ale pak jsem byla na vyšetření a řekla dr.co se mi stalo a ona se mě ptala, zda piju nebo beru nejake leky, rekla jsem ji o vitaminech + čaj Kontryhel... řekla mi, že to mohlo být tím čajem.. že vyvolává potraty a celkove rozhodí cyklus, takže mi asi rozhodil cyklus...

ucukusi
13. únor 2017

@lory303 Děkuji, tak se mi dnes MS rozjela, bohužel to byla opravdu planá naděje. Kontryhle jsem pila 3měsíce po revizi a neměla jsem žádný problém, cyklus byl i pravidelný, ale nesledovala jsem ovulaci. Po třech měsícícch jsem začala sledovat ovulaci a čaj přestala pít a mám to nějaké rozhozené....tak se asi na všechny podpory vyprdnu, budu brát jen femibion, který užívám a zkusíme to bez toho. Ve středu mám domluvenou konzultaci s dr. protože mi přijde, že opravdu je od ovulace krátká doba, aby se mimísek případně zavrtal a zda se dá nějak zlepšit plodný hled, jelikož mám pocit, že od revize ho vůbec nemám, ale určitě ovulace probíhá.

lory303
13. únor 2017

@ucukusi jsme na tom uplne stejne, taky mam kratkou lunearni fazi, dnes jdu k dr.a asi se na to zeptam... jak dlouho se snazite o mimi? my 8.mesicu.. ten plodny hled mam taky jen malo, myslis ze na to neco je?

leymea
13. únor 2017

@ucukusi
@lory303 na plodny hlen muzete pit caj z maliniku, od 1DC do ovulace a nebo lepsi varianta je 5 dni pred ovulaci zacit jist grepy a nebo pit grepovy dzus 🙂 zkuste to 😉

lory303
13. únor 2017

@leymea děkuji 🙂 vyzkouším. A nevíš zda je neco i na nízkou delohu? objednala jsem si Drmek forte a čaj Ludmily mojžíšové, ale nevím zda to k necemu bude.

ucukusi
13. únor 2017

@leymea Děkuji, určitě vyzkouším, maliník jsem pořídila a pak zkusím i ten grepový džus

ucukusi
13. únor 2017

@lory303 My už od června 2016, otěhotněla jsem v srpnu, ale na začátku září revize v 7tt po potratu. Od té doby zatímnic. Ale dodrželi jsme tříměsíční doporučení neotěhotnět, možná toho trochu lituji, ale báli jsme se, že by to dopadlo špatně. Takže vlastně znova se snažíme od prosince.
Ve středu jdu k dr. se konzultovat ohledně prodloužení luteální fáze, tak snad něco vymyslí, pak dám vědět.

leymea
13. únor 2017

@lory303 netusim.

leymea
13. únor 2017

@ucukusi na prodlouzeni lutealni faze pomaha vitamin b6, tzv. Pyridoxin. Kamaradce prodlouzil pekne, me teda jen o jeden den, ale aspon neco. Pak jsem k tomu pridala i b-komplex a otehotnela po vic jak roce 🙂 ale brala jsem 80mg B6, doporucena denni davka 20mg by nepomohla 🙂 za zkousku nic nedas a hlavne to neni drahy 🙂 jinak na prodlouzeni jsou hormony. Ja mela lutealni fazi 11 dni, pak 12 dni 🙂

mischel333
20. pro 2020

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Měla jsem menstruaci od pondělí do středy. Čtvrtek pátek nic a teď dva dny sobota neděle opět krvácím.picha mě v podbřišku, nevíte co to může být.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru