Menstruace nedorazila, hnědej výtok, zácpa. Těhotenství?

kolarinka
20. čer 2013

Ahoj- jsem snazilka a druhy mesic se snazime o miminko...
17.6.2013 mela prijit ocekavana menstruce ,ale dodnes nedorazila🙂 je to 4 den a porad nic... Vcera se u me objevil tvarovytej hnedej vytok (nikdy se me to nestalo), a mam par dni zacpu...Asi 2 dny me v kuse boli bricho dole , ale ne u vajecniku...Je to takove pichani az tlaceni ci tahnuti-spatne se to popisuje, ale bolesti pri menstruaci moc nemivam... mam strach si delat test, abych zase nebyla zklamana:-/

zamilovanadonej
20. čer 2013

😅

socina
20. čer 2013

tak počkej 9 měsíců a pak se to dozvíš 😀 Ne vážně, když si neuděláš test tak to asi nezjistíš

pepibubu
20. čer 2013

vypadá to nadějně. Testuj. Zkus vydržet do neděle a pak testuj.

sarkad2856
20. čer 2013

Taky bych zkusila testnout,ono jak už je spoždění tak by tam // měly být 😉

maximka33
20. čer 2013

ten výtok je divný, to v těhu nebývá, ale můžou to být třeba nějaké kvasinky. bez testu se ale nic nedovíš... můžeš mít tisíc příznaků a těhotná nebudeš, nebo žádný a budeš.. to je prostě příroda..

naomi6
21. čer 2013

Tak přesně tyhle příznaky jsem měla, když jsem otěhotněla. Výtok docela silný, zácpa a bolení břicha takovým divným způsobem, takže bych se nebála testovat. Držím palce 😉 Jo a jinak výtok je v těhu dost častý, takže toho se taky neboj.

gajkaajka
21. čer 2013

Ahojky chtěla jsem se zeptat už měsíc mě bolí prsa a když si zmáčknu braavku tak mi vyteče pruhledná tekutina na gindě jsem byla ale nic tam nevidel ale krev mi nevzal no tak nevím jestli jsem nebo né test jsem si dělala ráno ale u prvního mi to taky neukázalo až z krve tak já nevím jestli to muže být těhu ??díky moc za jakou koli radu

l5
21. čer 2013

Ahoj holky, tak se přidávám také do diskuse. Rok se snažíme s přítelem o mimčo a ať teď jsem se na to pořádně zaměřila a začala vše pozorovat. Asi dva měsíce zpátky jsem začala brát vitamíny (Calibrum Babyplan) a MS jsem měla 6.5. poslední, cyklus mám hoooodně nepravidelný od 35 do 45 dní, takže podle výpočtů jsem týden až den po termínu další ms a ta se nedostavila. Jen slabounké špinění na začátku tohoto týdne, trvalo asi tři dny. Dělala jsem si v pondělí test a negativní, dnes také a opět negativní. Nikdy jsem toto špinění neměla a ms mám vždy dosti protivnou a bolestivou se silným krvácením. Myslíte, že je možnost, aby se objevila druhá čárka na TT? :?

46
4. srp 2013

Dobrý den, měla bych tokový dotaz ohledně toho,, jestli mohu být těhotná vzhledem k tomu, že jsem měla svuj první pohlavni styk s přítelem a nemněli jsme ochranu, ani ja neberu prasky, od pohlavniho styku ubehlo 7 dni a dostavila se menstruace, to me na nejaky cas uklidnilo, ze tehotna snad nejsem vzhledem k tomu, ze ke styku doslo v obdobi neplodnych dnu a menstruace se dostavila ....Od te doby se u me neproevily zadne dalsi příznaky těhotenstvi, jen jsem ted trochu asi dve kila pribrala a je to videt trochu na brichu a to me opet vylekalo ze v tom jsem ...JO a muj pritel tvrdi ze se do me neudal ze by to citil....predem dekuji za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru