Menstruace se nedostavila, ale těhotná nejsem...

andelina5
6. čer 2012

Potřebuji poradit... Někdy v listopadu jsem vysadila HA, 30.4. jsem dostala poslední menstruaci, 5.5. mi končila. Teď je 6.6. a stále jsem nic nedostala... podotýkám, že jsem za celá dlouhá léta měla menstruaci vždy naprosto pravidelnou, na den (a snad i na hodinu) přesně, po vysazení antikoncepce jsem to okamžitě dostala, jak jsem měla a se železnou pravidelností mi menstruace nastupovala. Když teď nepřišla, tak jsem si celá šťastná dělala test - vyšel negativní... včera jsem proto byla u doktora, ten taky nic neviděl... máte s tímto některá zkušenost? Proč jsem to nedostala, když těhotná podle testu a doktora nejsem a nikdy se mi to neopozdilo ani o jediný den?

marecek4
6. čer 2012

nevěš hlavu,nic není průkazné,kamarádce testy ukázaly těhu až hodně později a dr taky nevěřil a nic neviděl

pajiskazemlyna
6. čer 2012

Protože se ti zřejmě opozdila ovulka a nebo je taky možné, že vůbec nebyla (je normální, když je jeden cyklus ročně anovulační ..
Pokud byla ovulka později, přijde i menses později .. nebo pozitivní těhotenský test 😵
držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru