Menstruace se nedostavila, test je negativní

petramarie
17. čer 2012

Ahojte holky, tak dnes jsam čekala podle plánu MS a nepřišla. Vždycky jsem měla pravidelnost přesnou. Test negativní. Zkušenosti?

fiallinka
17. čer 2012

možnost a) těhotenství, ale test bude pozitivní až později, je to docela běžné
b) jakákoliv hormonální nerovnováha či gyn. problém...

řešila bych tak po týdnu 🙂, u mně to vždy byla možnost b) bez jakékoliv příčiny, prostě ms přišla později než bylo běžné, moje ségra má zkušenosti s variantou a) 🙂

eustoma
17. čer 2012

bud ms este pride, alebo bude test pozitivny neskor. u mna bolo bezne, ze s nejakeho dovodu ms meskala - stres, nervozita, ale aj zmeny pocasia na mna mali vplyv.

petramarie
autor
17. čer 2012

Holky vse je mozne.. 🙂 Vzdycky si ale prejeme,aby to vyslo,ze? Ja jsem mela MS vzdycky pravidelnou, at se delo cokoliv ..mohla jsem si podle ni ridit hodinky. Takze kdyz dnes neprisla jak mela, znervoznela jsem. 🙂 Uvidime zitra, boli me vse tak, jak kdybych ji mela.

xsenova
17. čer 2012

mali sme prvych 14 dni negativny 😎 teraz mame uz 15tt 😀

petramarie
autor
18. čer 2012

Holky,tak dnes MS zase nic - 2 dny opozdeno. Testovat znovu myslite kdy? Kdyz cera byl negat.?

xsenova
18. čer 2012

@petramarie urcite 🙂 testuj testuj 🙂

yes79
18. čer 2012

řešila sem to až za tři týdny, ms nikde, testy negativní, návštěva gyndy, odběr krve, negativní, injekce na vyvolání ms a čekání na ms, zatim ještě nepřišla 😀

petramarie
autor
18. čer 2012

@yes79 ty brďo a to tak z nicehonic? Ja mela VZDY MS pravidelnou jak hodinky.. Tak spis doufam, ze jsem otehotnela, nez ze prisla o MS 🙂

petramarie
autor
18. čer 2012

@xsenova zkusim rano.. 🙂 Je to divne,ze testy negat. a MS nikde. Nikdy jsem problem s pravidelnosti nemela, ☹ tak doufam,ze to nebude nejaka jina neprijemna vec a testik ukaze //

xsenova
18. čer 2012

@petramarie mne vysiel negativny test po 7 dnoch meskania. To som bola uz takmer 3tt 🙂 Potom som si robila dalsi za 14 dni a vyslo mi ze som 3tt+ 😀 a tak isto ako ty - som nikdy nemala predtym problem s datumom 🙂

yes79
19. čer 2012

@petramarie mě se to stalo už asi dvakrát, pak většinou po 14 dnech po injekci přišla ms, jinak mívám cykly tak 35-36 dní :-/ tak držím palce ať je to miminko 🙂 a ne nějaký problém

petramarie
autor
19. čer 2012

@xsenova kez bych to mela jak ty.. Je to ale zvlastni,ze se nic neukaze,kdyz jsi fakt tehotna byla. Ja dnes test opet negat. Asi se objednam k doktorovi,ne? Bojim se,aby treba nebyla chyba nekde jinde..

petramarie
autor
19. čer 2012

@yes79 moc dekuju.. Snad to dobre dopadne.

pincola
19. čer 2012

@petramarie Jak dlouho nemáš ms? Já měla pozitivní test až skoro týden po vynechání.

yes79
19. čer 2012

@petramarie já čekala tři týdny, protože ovulace mohla proběhnout později a to znamená že i otěhotnění mohlo proběhnout později, takže na testu se to může taky objevit mnohem později

petramarie
autor
19. čer 2012

@pincola Ahojky! Dnes 3. den. A jsem z toho nervoza. Nikdy mi MS nemeskala, max. par hodin. Vetsinou tady holky psaly, ze test byl pozitivni uz i pred ocekavanou MS. A ja zase nic. 😉 Ty jsi poprve testovala az ten 7. den?

petramarie
autor
19. čer 2012

@yes79 jo jo vim, ale my meli pokusy 2 pred 14ti dny cca, takze jsem mohla otehotnet jen tehdy. A to uz by se dnes melo neco ukazat, ne? Aspon duch. 🙂

pincola
19. čer 2012

@petramarie Já to měla taky. testovala jsem taky už před očekávanou MS a bílo. Pak v den vynechání a bílo. To jsem obrečela. Pak každý další den a vždycky bílo. Až nějaký 5 nebo 6 den po vynechání, kdy mi bylo na zvracení mi vyšel malinkatej duch. Další den ráno už byla čárka. Nevím, jak je toto možné. Asi jsem otěhotněla o týden později, ale fakt nevím jak. byla jsem přesvědčená, že mám ovulku v termínu. Asi jsem neměla. A podle UTZ odpovídám spíš 6 týdnu. Mě taky celou dobu tak divně pálily prsa. Ale ta nevolnost ta byla fakt až ten 6 den po vynechání s tím prvním testem. Kup si mamatest 10. Díky těm mi to teda po týdnu vyšlo pozitvní 😀 Kdybych měla test s citlivostí 25 tak by mi to vyšlo pozitivní ještě později 😀

petramarie
autor
19. čer 2012

@pincola zajimave jsi to mela. 🙂 Ale ja prave mamatestem testuju a nic. ☹

llluckaaa
19. čer 2012

@petramarie Mně vycházel taky test pozitivně až po několika dnech po vynechání MS, takže neházej flintu do žita a ještě vyčkávej 😉

roxycat
19. čer 2012

Ahoj, to se stalo me.. Vzdy jsem to dostala pravidelne a najednou nic uz jakou dobu..delala jsem si testy- negativni, byla jsem u gyn- nic nevidela, dala mi injekci na vyvolani ms- nic..Test furt nic.. Noo a jednoho dne uz na testu byly dve // a aj u gyn. se to potvrdilo.. Docela "brzo" zjisteno ve 2. mesici no 😀 A ted jsem v 9. juchu 🙂)

yes79
19. čer 2012

@petramarie tak vydrž, jak tu píšou holky, může se to ukázat později, neházej flintu do žita 🙂 já už sem teď 67 DC, před týdnem injekce Agolutinu a ms furt nikde, tak stále vyčkávám 😀

yes79
19. čer 2012

@petramarie tak teď sem dosatala ms, po týdnu po injekci a se zpožděním 5ti týdnů 😀 celkem úleva pro tělo, už sem byla nafouklá jak balonek 🙂 tak držím pěsti ať to pro tebe dobře dopadne, dle tvého přání 🙂

petramarie
autor
19. čer 2012

Holky, moc vsem dekuju za podporu.. Ale stesti se na me neusmalo. Tak moc jsem si to prala, az behem odpol. prisla MS. 😢

lukaseklukasekd
20. čer 2014

Ahoj, 30.5.jsem to nedostala,jinak ji mam stale pravidelnou. Prasky jsem prestala brat,pocituju bolava prsa,nafoukla a mensi bolesti v podbrisku jako kdybych to mela dostat.Zacina trochu zlobit i zaludek. Testy negativni,poradte prosim. Gaba

123mona123
3. dub 2017

ahoj holky, delala jsem si testy po tretim dnu vynechani menstruace, je to jeste brzy?

simonkaa1888
17. črc 2017

Ahoj holky mám takový dotaz ,beru antinu a vždy jsem měla menstrulaci pravidelně a tento měsíc se ještě nedostavila a test negativní ,mám už týden spozdeni

simonkaa1888
17. črc 2017

@123mona123 ahojky ano je to brzy udělej ho tak cca po 2 týdnech vynechání

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru