Menstruace v těhotenství, máte zkušenost?

joujou23
16. pro 2013

Zdravím Vás,chci se zeptat máte nějaká z Vás zkušenost s menstruací v těhotenství? Na hodně stránkách i forech tohle je,ale nakonci stejně zjistím že si to akorád protiřečí. Stalo si mi tohle: Jelikož prášky neberu tak máme s přitelem nechráněný sex , dává si sice pozor,ale znáte to stačí kapka a si taťka . Je to cca 2 týdny co mě bolí v podbříšku,občas to bolí víc občas mín. MS se mi dostavila 11.12 a 13.12 už byl aj konec,jen občasné špinění ale bříško porád bolí jak kdyby se MS měla vrátit,prsa už bolet přestali,co si o tom myslíte? Děkuji za odpovědi případně za rady 🙂

jaja01k
16. pro 2013

Mně není úplně jasné, na co se ptáš. Pokud tě zajímá, jestli jsi těhotná, udělej si test.

eloana
16. pro 2013

Kup si test)
nic mene ja jsem krvacela v den ocekavane MS -ale uz jsem mela udelany tehu test a i pres kvaceni silil, malemu je 9 mesicu----takze opravdu se to stava ----nenazvala bych to asi menstruace, ale bylo to krvaceni presne v den ocekavane MS

lenus202
17. pro 2013

kamarádka menstruovala normálně a pak zjistila, že už je ve 3 měsíci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru