Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

shine2015
22. črc 2017

@anonym24 nezlob se ale kolik ze je Ti let?

shine2015
22. črc 2017

@anonym24 nechci být jedovatá ale snad víš jak se dělají deti....mas 2dny spozdeni .... navíc chráněny styk .... mě tohle přijde trosku bláznivý resit

anonym24
22. črc 2017

@shine2015 19. Nemám moc zkušenosti tak se radši ptám . Jen chci vědět čím to muže být

shine2015
22. črc 2017

@anonym24 promiň. Někdy to muže být i tím ze jíš hodne kyselého nebo Vít c....nebo proste se to stane....pokud se chránite tak buď v klidu 😉 Nebo i stačí udělat si test většina je spolehlivých ....

bledule24
23. črc 2017

@anonym24 no to asi né spíš si myslím že si nastydlá nebo tak něco proto to zpoždění a bolesti prsou

anonym24
24. črc 2017

@bledule24 Včera to byly 3 dny zpoždění tak sem si udělala test a vyšel negativní . Tak nevím co to může být.

bledule24
24. črc 2017

Třeba cysta to taky vyvolává zpoždění ms tak si zajdi k doktorovi at jsi jištější 😉

shine2015
24. črc 2017

Holky proste negativní test tak nemá smysl řešit tehotenstvi......v 90% těhotné nejste....

Hlavně žádné vyvolavacky u lékaře apod to nikam nevede...akorát si rozhodíte ještě víc cyklus - nechat tělo ať se samo uklidní a zajede na svůj cyklus.....

anonym24
24. črc 2017

Tak MS se dnes dostavila🙂

bledule24
26. črc 2017

Superr

nataly02
28. črc 2017

Dobrý den, chci se zeptat už týden se moje menstruace zpozdila, měla jsem nechráněný sex a antikoncepci neberu a bojím se toho, že bych mohla být těhotná, ale blbě mi není a břicho mě ani moc nějak nebolí jen tedy asi 6 dni nazpátek jsem měla silné křeče v břiše trvalo to asi 15 min pak to přestalo a od te doby nic, mám ještě par dni počkat a udělat si pak test? Děkuji za odpověď.

drahuska1977
28. črc 2017

Ja bych si test udělala. Ty krece můžou být uhnizdeni tudíž těhotenství nebo cysta

natkak2
3. lis 2017

Ahoj holky, mám takový dotaz. Snažíme se o mimčo a v srpnu jsem vysadila HA. Po vysazení jsem to normálně dostala a další měsíc taky. Poslední MS byla 19.-23. září. Dnes je 3.listopadu a MS pořád nikde a testy negativní. Teď v úterý jsem byla u doktora. Dělal mi ultrazvuk a řekl mi, že těhotná nevypadám, mám nízkou sliznici a prý se to ani na MS nechystá. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte zkušenosti s takovým zpožděním. Jestli třeba mohlo být dost brzy na vyšetření. Krev mi nenabral a mám čekat tři týdny, pak mi teprve píchne injekci. Děkuji🙂

andreaaaaaa
4. pro 2017

Ahoj chci se zeptat, před dvouma týdnama jsem přiletěla z Turecka po měsíci a půl. Nedostala jsem to už 23 dní. Přiletím zpátky do CR a zase jenom stres. Může to být tím? 15 let

snazimese
27. pro 2018

Obnovuji diskuzi 🙂 A zároveň bych chtěla znát Váš názor: první den poslední ms jsem měla 24.11. a trvala 4 dny, cykly mám běžně dlouhé 28-29 dní.. Kdy byla ovulace, vůbec netuším, ale další ms jsem měla mít okolo 22.12. a ta nepřišla, mám zpoždění. TT jsem zkoušela na Štědrý den, ale vyšel negativní a další jsem neměla. Možná, když bude čas, koupím ho dnes. Ale v době, kdy mi měla dorazit MS se mi dostavili bolesti v levé části obličeje (buď od zubů nebo spíš pravděpodobněji zánět trojklanného nervu) a tudíž jsem začala brát analgetika. Podbřišek cítím, slabounce pobolívá, i když mi přijde že jinak než před MS, ale nevím, zda jsem si to zpoždění nemohla "uhnat" těma práškama na bolest (Apo-ibuprofen a Nalgesin S + 3x injekce proti bolesti). Jaký je Váš názor prosím?

marcelka287
27. pro 2018

@snazimese ahoj tezko rict, rekla bych ze jsou mozne obe moznosti. U prvniho tehu jsem mela dálnici pri jednom dnu zpozdeni u druheho tehu se objevily dve carky az po 14 dnech a fakt slaboucka. Kvuli nemoci se mi ms nikdy nezpozdila, a pak to jednou prislo, cca pred rokem. Nebrala sem ani zadne prasky na bolest ani antibiotika. Byla to proste jen velka viroza, kdy sem unavou nemohla vstat z postele kasel. A ryma, takze od dr naordinovane pouze leky volne prodejne na kasel atd. Ms se mi zpozdila o tyden, presne jak sem byla nemocna. Nedovedu si predstavit kvuli cemu jinemu by to bylo protoze jinak mam ms pravidelnou od zacatku co jsem ji dostala

snazimese
27. pro 2018

@marcelka287 ahoj. Ja prave taly bezne zpozdeni nemam i kdyz jsem byla nejednou hodne nemocna nebo v opravdu velkem stresu. Takze asi holt budu muset jeste pockat nebo dneska koupit tt a zkusit ho.. Me hlavne zajimalo, jestli maji leky na bolest velky vliv.

katherine607
1. pro 2020

Dobrý den mohu se přidat? Poslední menstrulaci jsem měla 26.10. Testy mam negativní a dokonce i hcg z krve ktery bylo delani v den jdy sem to mnela dostat. A je negativní. Ted jsem 37 den cyklu menstruace nikde a jenom mne boli prsa. Na utz nic žádná cysta nic špatného. Nevim co se deje tedy. Poradíte prosím? Dekuji

lucinka312
4. pro 2020

@katherine607 i já to mám podobně. Cyklus vždy 28 dnů, poslení MS 2.11 , testů jsem udělala hromadu 🙈 jen na jednom mi vyšla jakoby slabá čárka 🤷‍♀️ ale potom zas negativní 😔 dnes a včera křeče v břichu, jak kdyby měla přijít MS, ale pořád nic 🤧

katherine607
5. pro 2020

@lucinka312 tak mne tedy dorazila 39 den cyklu a mám hrozny bolesti. Tak ti preju aby se zadarilo pokud chceš miminko. Ja to budu zkoušet dál

lucinka312
6. pro 2020

@katherine607 tak mě taky dorazila 😂 včera špinění, dnes už plná palba 😂 35dc. ale nevadí, jdeme zkoušet dál. Já už dvě děti mám, 2 kluky, rok a 2 roky, chceme tu holčičku, ale úplně to nehrotíme. Teda manžel to nehrotí, já už bych chtěla mít nejlíp miminko v kolíbce 🙈😂 kluci se nám podařili hned napoprvé, tak mě to zarazilo 🙈 tak držím pěsti, ať se napodruhé podaří. ❤❤

katherine607
6. pro 2020

@lucinka312 ahoj tak to jsme na tom stejně nejraději bych už nosila brisko a užívala si těhotenství. Ja sem se na to moc upnula. Partner to moc neřeší ale řekl že se bude snažit. Tak jsme se rozhodli mít sex obden aby to dopadlo. Mám rozhazeni cyklus tak ted prvni měsíc to zkusíme takhle a kdyz se nepodaří tak uz nevim. I tobe přeji úspěch s miminkem ❤️

tehulkamaminka
10. kvě 2021

No já už bych měla mít ducha aspoň a on byl včera negativní. Měla jsem mít MS 21.4. a krvacela jsem 25.4. No, ale zpozorovala jsem příznaky a v práci si o mě myslí každý druhý. No mám břicho po 2 dětech a nejsem schopna to shodit. No někde jsem četla, že ho paní měla v 10tt pozitivní až. Já u prvního krvacela 3 měsíce u druhý nic no tak zkusím test pozítří znovu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru