Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

majkylove
18. srp 2014

Na test uz urcite cas je 🙂

kaccicak
6. zář 2014

Zdravím dámy, taky bych se chtěla zeptat. Kvůli problémům s váhou jsem vysadila po 6ti letech antikoncepci, abych zjistila, jestli přibírám po ní. Když jsem HA brala měla jsem MS vždy pravidelně třetí den po dobrání platíčka, ale teď jí první měsíc neberu a už mám již 18 dní zpoždění...Dělala jsem si již 5 testů, vždy tak v rozmezí 3-4dní a všechny vychází čistě negativní. S přítelem se o miminko rozhodně ještě nesnažíme, tak používáme vag. gel se spermicidním účinkem společně s kondomy, abychom vážně měli jistotu, nikdy žádná nehoda... Předtím, než jsem HA začala brát jsem měla MS velmi nepravidelnou, občas také až po 40-50 dnech od předchozí, ale je mi divné, že by se mi tato nepravidelnost vrátila okamžitě po vysazení. V příštím týdnu se chci objednat k doktorovi, ale chtěla jsem se zeptat, jestli některá z Vás měla stejnou zkušenost a jestli i přes 5 negativních testů a dvojí antikoncepci mohu být dle Vás těhotná, žádné změny na sobě necítím...předem díky za radu..

maculka83
6. zář 2014

Ahoj.Chtěla bych se zeptat...Už mám 7 dní zpoždění...dřív MS jak hodinky po 28 dnech.Testy mi ukazují negativní výsledky..Ale byla jsem u doktorky a ta mi řekla,že je vidět žluté tělísko a i pěkně sliznice..Ale žádný váček.. ☹ Podle poslední MS bych byla tak v 5.tt... Myslíte,že bych mohla být těhotná??? 😅

eddithh
7. zář 2014

zdravím kočenky se stejnou situací.. 37.DC menses nikde, nevolnosti, a 3 testy negativní.. vůbec nedoufám po těch testech, že bych mohla být těhotná. V úterý jdu k Dr. Jak ale čtu Vaše příspěvky, kdy testy byly negativní třeba dva měsíce, hlava mi to nebere.. je to jakási má poslední naděje, ačkoli se na to nechci upínat. Nicméně Vám moc přeji, ať jste brzy těhotné..

zuzasweet
10. zář 2014

Zdravím děvčata,
jak to tu čtu, koukám, že negativní testy pár dnů po vynechání nemusejí znamenat nutně, že těhotná nejsem. Sice jsem miminko plánovala až za rok, ale teď jsem vysadila prášky na běžnou pauzu a MS nikde. Hned jsem začala v těhotenství doufat. Nicméně jsem si nejdřív myslela, že je to jen tím stresem co teď mám, ale pořád nic. Dnes už je to 8 dní co měla MS dorazit a nic. Včera jsem si dělala test a nic. :( Tak nevím. :( Po tom čekání a nejistotě jsem zjistila, jak moc bych vlastně miminko chtěla. 🙂 Mám zvláštní bolesti v podbřišku, je mi jakoby špatně z hladu, ačkoliv jsem najedená, mám bříško nafouklé, jsem hrozně unavená a třeští mi hlava, ačkoliv na to vůbec netrpím. V pátek 12.9. jdu k doktorce, tak uvidíme, ale obávám se, že z toho nic nebude.

monisek99
11. zář 2014

ahoj holky s pritelem se snazime o miminko skoro rok MS pravidelna az tento mesic zpozdeni 4 dny. Vcera vecer sem to asi dostala i kdyz slabe a hodne tmava krev jinak tt negativni bricho nafoukle pocity na zvraceni a bolesti hlavy mohu byt i presto v tom?

ririsek5
16. zář 2014

Ahoj, mám prosbu. Pokoušíme se druhý měsíc o mimi po 10 letech vysazení HA. Minulý měsíc jsem měla pozitivní TT ale po 10 dnech zpoždění ms jsem to dostala. Odešlo to vše, takže děloha čistá. Nyní jsme se pokoušeli druhý měsíc. Mám už 5 dní zpoždění, ale tt negativní ☹ sestra mi do telefonu řekla, že mám počkat 14 dní, že je to možná stresem. Ale občas mě píchá v podbříšku a mám citlivá prsa ☹ na kontrole jsem byla minulý úterý právě kvůli tomu SP a doktorka řekla, že sliznice je zvýšená, ale nemůže říct, jestli to bude těhu nebo ms. Je mi ale divný, že by to ještě nebylo vidět na testu, protože minule mi test vyšel už 3.den zpoždění. Ovulku jsem měla kolem 14 DC :nevim: jsem z toho zmatená…

smisulka21
25. zář 2014

Ahojte Holky ja ma spozdeni 5 dni dva testi negativni 44 dc a ms furt nikde boli mne podbrisek nafoula sem jak bakulicka a prsa mne boli cela ne nak moc ale jak udelam pohib tak je citim a bradavky pali jak cert tak us nevim asi mi nezbide nez zajit za dr a rict ze chci injekci takova skoda tesila sem se ze to konecne vyslo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

janikule
13. říj 2014

Ahojky holky mám 4 den zpoždění taky dva testy neg. druhý dělaný dnes ☹ Jsem z toho nějaká přepadlá, břicho mě bolí sem tam už si říkám menz.je tady a nic. A to mám jinak menz. přesně po 28 dnech málo kdy se my stalo,že bych měla zpoždění.Když si to tady čtu je nás docela dost kterým se test ukázal neg. a tak si říkám bud klidná nějak to neprožívej a uvidíš bud to vyjde nebo ne, ale nějak to nejde být klidná ☹
Zrovna mám mít prev.prohlídku tak nevím jestli se mám objednat na příští týden nebo počkat a nechat to až za 14 dní. Chtěla bych to někomu říct,ale nechci vyšilovat mamžel my řekl at si nedělám plané naděje at vyčkám, ale copak se dá to čekání vydržet když už se nějakou dobu snažíte a furt nic.VYSVĚTLETE TO HORMONŮM ☹ ☹ ☹ ☹

ivrss
22. říj 2014

Ahoj holky, tak my se s pritelem snazime uz 8mesicu, a nic MS vzdy na cas a ted jsem mela posledni 7.9.2014 dalsi mela prijit 6.10.2014 neprisla a kdyz mela prijit od te doby me poboliva v podbrisku priznaky na tehu mam nechutenstvi boleni hlavy mdloby ale test je negativni tak nevim kdy je dobre si ho udelat sparvne by mel ukat jestli ano ale stale ne tak si du k vam pro rady. 🙂 😒

bianka0708
22. pro 2014

Ahoj holky potřebuji poradit, v listopadu 16 jsem mela menstruaci na další měsíc jsem to mela dostat 14 prosince mela jsem zpoždění do 18 a MS trvala jen 3 dny. Stalo se mi to po prví ze bych mela zpoždění většinou to dostanu dřív test sem si dělala před menstruaci nebyl pozitivní, ma s tím nějaká skušenost ? Dík za odpověď

tynuska225
13. únor 2015

Ahoj zeny 🙂 ja mam takovy trosku vetsi problem..,pred mesicem a neco jsem vynechala antinkoncepci.,! Tim ze s pritelem si udelame mimco.., po vynechani jsem to dostala normalne za 3 dny jak to mam mit 🙂 pak dalsi mesic znova ale uz silnejsi s bolestmi atd., 😒 a dalsi jsem mela dostat 12.2.2015 a furt nic.., a ted jeste velkej problem ze pritel se na me vykaslal a rozesel se se mnou ☹ a mam strach abych v tom nebyla.., delala jsem si uz par TT a vzdy ukazala ze nic .., tak co s tim mam delat? ☹

fialka013
17. bře 2015

Ahoj, mám dotaz od září neberu anti, a měla jsem pravidelnu mestruaci 27-28dní, tento měsíc mám zpoždění 3dny. Dva dny před očekávanou menstruaci mě začla bolet prsa(ale to před každou menstruaci cca do týdne to dostanu) a lehce píchat v podbřišku. Tak jsem čekala MS a furt nic, dnes jsem si dělala test a negativni. Prsa mě přestala bolet a píchání v podbřišku pomalu ustupuje...myslíte že i přesto to můžou být těhotenské příznaky? Ovulaci nesleduji, ale nechráněný styk byl cca v půlce cyklu. Díky za odpovědi

tarra27
17. bře 2015

@fialka013 pokud byl nechráněný styk v pulce cyklu, test by už těhu ukázal

vevik95
25. bře 2015

Ahoj tak koukam že nejsem sama. Miminko bych si přála. Spoždění už mám týden a všechny testy negativní. Už jsem objednána k doktorovi tak doufám že to u mě nejde jen poznat z testy. Břicho mám nafouknute, bradavky citlivé a sem tam se mi zvedne žaludek.

beruska45
11. čer 2015

Dobrý den v cera jsem měla dostat menstruaci a ještě ji nemám. Tak jsem.se chtěla zeptat co stim mám.dělat. těhotná být nemůžu próze jsem neměla pohlavni styk.

domca89
11. čer 2015

beruska45 zkus si zavolat k doktorce, řekne ti co a jak. Já mám menstruaci asi jako aprílový počasí, taky se objevuje jak se jí chce. Takže dokud jsme neplánovali mimčo neřešila jsem to. Jinak jsou různé léky, přípravky na srovnání a pokud nepřijde ještě nějakou dobu, stačí zajít k doktorce na vyvolávací injekci. Ale jak říkám, radši se domluv s dr.

zo_ja
11. čer 2015

@beruska45 Nic. Den nic neznamená. Posun o týden je i u pravidelnýho cyklu ok, občas se stane - vliv počasí, náročných akcí (stěhování, malování ap.), větší stres, cestování, změna čas. pásma, nějaké důl. plány jako dovolená...
Pokud ještě třeba, byť jen málo, kojíš, může být výkyv větší a je to ok.
Pokud nemáš jiné problémy, není důvod k řešení.
I dr. Ti řekne vyčkat.
Záleží taky na věku ap.

nadenka007
14. črc 2015

Ahoj je tady nekdo kdo mi muze poradit

luckkaa
24. zář 2015

Ahoj mam dotaz mam druhy den spozdeni a zadne bolesti jinak bolesti mivam porad uz tyden pred ms prosim poradte

pandabox
13. lis 2015

při mem prvním těhotenství mi to test ukázal AZ dva týdny po vyvolávací (tj. 7tt). jediný kdo to na me bezpečně poznal už dva týdny po oplození byla máma..byla jsem unavena a odmítala jsem zdravou stravu. mohla jsem jist jen chleba s máslem a cipsy..

Ted mám dva dny zpoždění (normalne mam cyklus 24 nebo 25..Ted jsem na 27).a test zase negativní. Jenomže ze švy zkušenosti vim, že na me testy neplatí, tak holt musím byt trpeliva. Jestli mám jen zpožděnou menstruaci tak budu taky rada, ráda bych se dostala na cyklus 28 dni🙂

jinak mám Teda psa nalita jako blázen, spum hodne, ale zase mam narocnou praci..a je zmena pocasi..a poboliva me v podbřišku- zase to muže značit oboje: ms nebo tehu. Je to trochu nefer, že to vypadá stejne🙂)
uvidime, jestli to do neděle nepřijde tak si začnu dělat naděje🙂

koulisek
17. lis 2015

Ahoj holky, uz 7 dni mi meska ms, přitom tt mam negativní. Myslíte si ze i přesto je možné těhotenství? Na gynekologii jsem byla před 8 dny, žádnou cystu apod doktor neviděl... Jaký muže byt důvod zpoždění ms?
Stres nemám, žádné léky neberu...

Mam natekla prsa, trosku citlivější žaludek...

tynixbeth
23. lis 2015

Ahoj , moc bych chtěla poradit strašně se bojím je mi 15 a měla jsem to dostat před 4 měsíci ale sex jsem jestě neměla nemohu být těhotná , moc prosím o radu

pavlakova2
28. pro 2015

dobri den chci se zeptat 6 jsem mela dostat Menstruaci ale nak se mi zpozdila uz 23 dni jsem to nedostala mela bych se bat že jsem tehotna dite uz nechci mam 7 mecicni dite pls napiste ni do mejla dekujem pavlakova 😢

lucka2597
7. led 2016

Dobrý den Prosím o radu.moji poslední menstruaci jsem dostala kolem 24.listopadu do dneska jsem ji nedostala.test jsem si dělala a byla jen jedna čárka.ale jsem nejaka nafoukla a chvilkama mi boli na straně břicho a někdy to jde k pupíku.vaječníky me taky pobolivaji.mužů bejt těhotný? Děkuji

jolanka33
31. led 2016

Ahojky holky dnes to je už 19 den s pozděni me Menstruace. Dělala jsem si těhotenský test a byl negativní. Menstruace mívám pravidelné bílá jsem u doktora a ten bil divnej dělal mi jenom ultrazvuk ale to nejdůležitější mi ne odebral moč a krev a tet nevím co mám dělat. Předtím jsem měla malé bolesti pod bříškem bilo mi zle od žaludku slabé motání hlavi a to trvalo 2 týdny a tet už nic jenom a tet už je konec mesice a menstruace nikde nevím co mám dělat prosím o radu děkuji předem

sissa69
26. únor 2016

Chtěla bych mít strach z 2denního zpoždění. Já mám dnes zpoždění 12 dni a testy stále negativní... :(

terisek2222
1. bře 2016

Ahoj holky,

potřebuju radu. HA už neberu par měsíců a menstruace mi chodi presne po 25 dnech s tim ze predtim uz poznam ze prijde, spineni a bolesti. Ale ted uz mam tri dny zpozdení a test negativni. Nevite co to muze byt?

Styk byl prerusovany asi dva tydny zpatky a tak tri tydny zpatky jsem brala antibiotika.. Muzu byt i presto tehotna?

xxmakyxx
3. bře 2016

terisek2222: Být to může opravdu cokoli. Stres, jiný stravovací návyk, přehnaná fyzická námaha, předchozí nemoc, opravdu cokoli. Pokud jsi byla nemocná, může to mít na to vliv, ale to ti nejlépe zodpoví tvůj Dr. Já meškám 3. den (na mě také neobvyklé), testy negativní, takže spíš jen čekám, až se umoudří a přijde mrcha jedna :D

0barbara
12. bře 2016

Ahojky, omlouvám se, ale asi se trochu rozepíšu. Našla by se tu nějaká dobrá duše co by mi poradila? Mám už 10dní zpoždění, už jedno dítě mám, od porodu mám MS docela pravidelnou, vždy jsem měla zpoždění max. 2-3dny, ale 10dní ne. Už cca 4 dny mě pobolívá v podbřišku a mám neustále nutkání chodit na malou nebo takový divný pocit jakože jsem vlhká, ale kalhotky mam čisté. Také mám časté nevolnosti, hlavně při vaření, až se mi z toho začne motat hlava a je mi na z toho na zvracení. Také se v noci docela často budím bolestí zad, které si musím vypodložit, abych alespoň nějak mohla spát. Dnes jsem si ráno dělala TT a byl negativní, ale stále mám takový divný pocit, co myslíte vy?
Při prvním těhu jsem ani nevěděla že jsem tehotná, nebylo mi vůbec špatně a měla jsem do 3.měsíce normálně MS, takže toto je pro mě taková "novinka",nechci hned plašit a jít na gynekologii, proto píšu sem.
PS: Přicházím teďka velkým stresem, dělám důležité zkoušky v práci na vyšší post, vím že to má na MS vliv,ale nesetkal se někdo až s takovým zpožděním kvůli stresu?
Předem děkuji za každou odpověď a přeji krásný den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru