Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

kubistovailona
25. srp 2013

Já měla taky týden zpoždění a když jsem si dělala test, tak nevyšel, ale o další týden zpoždění ....jsem si ho udělala znovu a vyšel 🙂)))))

reikovapavlina
2. zář 2013

Ahojky, s přítelem se snažíme rok a půl a stále nic a když se konečně zadařilo byl to samovolný potrat ☹ . a ted se MS nedostavila, 7 dni spožděni. dnes jsem si dělala test a negativní. Je nějaká možnost že si udělám test ještě během týdne když se nedostaví MS bude pozitivní? děkuji

janabea
7. říj 2013

ahojky já mám stejný problém,minulí měsíc jsem měla menstruaci 1.9,a měla jsem jí neobvykle dlouhou,9 dní jinak jí mám 6 dní.Menstruaci mám vždy po 25 dnech,to znamená že jsem jí měla mít 25.9,dnes je 7.10 a menstruace nikde,včera jsem si dělala test,a byl negativní,nevím co mám dělat jestli jít k doktorovi,a nebo ještě čekat.Možná je na test brzy.Už mám 2 děti,a další neplánuji.Děkuji

terezie20
21. říj 2013

Ahoj mam tez ten problem , uz druhy mesic mam zpozdeni ten prvni to bylo 7dni ale pak jsem to dostala ale tenhle uz 5dni nikdy se mi to nestalo , nevim jestli jeto tim ze jsem zase po pul roce zacla brat praskya nebo budu v tom, protoze si to uz mysli moje mamka,mam chute ale me prijde ze je ta vec zkazena mamka opak. A dite jeste neplanujeme s pritelem .

peslik
7. lis 2013

Holky žadam o radu ... bude to znít divně ale nepamatuji si svou poslední menstruaci, delame rekonstrukci a nijjak jsem na to tedkom nemyslela. Antikoncepci neberu a s manželem jsme se poslední měsíc nechranili. Vím že jsem ji měla nekdy na začatku října ale nevím přesne. A ted mi je nejak divne cely den nevolnosti, pichani v podbříšku a bolení zad. Dělala jsem si test ale ten je negativni... moje sestřenice mi řekla že jsem možna těhotna ale test to ještě neukazuje jelikož nevím kdy jsem mela poslední mesíčky, co mam dělat poradte.

markyska82
7. lis 2013

Ještě počkejte.Mě test ukázal těhotenství až 3 týdny po vynechání Ms.Nebo to může bát taky zpoždění ze stresu.Zkuste test za týden a uvidíte.POkud do té doby nebude test pozitivní/nebo MS,tak dojděte k doktorovi. Ten může udělat vnitřní USG(těhotenství se tam dá prokázat nejdřív v 5 tt)

lucik78
7. lis 2013

ahojky já když to mám dostat tak mě také píchá v podbříšku je mi divně a do toho mě chytnou záda 😒 myslím že to tak do tří dnu dostaneš 🙂 no a když ne tak bude mimi 🙂 ale myslím že podle mne tedy že ti příjde takové příznaky mám také 😖

misha20
15. lis 2013

ahoj, také se přidám. Už 9 den mám zpoždění,celých těch 9 dní špiním, občas i trochu krvácím,tak si vždy myslím že už to přišlo, ale zase nic. Test jsem si dělala dnes ráno a nic. Žádné příznaky nemám, jen se parkrát motala hlava,ale to je vše....tak nevím co to má být 😖

lenus202
15. lis 2013

Já jsem měla zpoždění 10 dní, pořád mě ale bolelo v podbřišku, jako když to mám dostat...za 10 dní jsem si udělala test a byl slabounce pozitivní, fakt jen malinko, pak jsem si ho udělala za pár dní znova a to už byl zřetelný 🙂 a špinit můžete, kamarádka normálně první 2 měsíce odmenstruovala...

misickaduomatka
20. lis 2013

holky mám taky problém vždy jsem měla měsíčky přesně na den minulý měsíc se dostavily 14.října skončily 19.tého tento měsíc stále nic je mi 20 a mám 11 měsíční dvojčata dělala jsem si 2 testy a negativní.... dole citím takové to že se tam něco děje ale nevím co protože takové to píchání vaječníků jsem měla až do poloviny těhu prsa mám zvětšené a pořád mám hlad to mám vždy před měsíčkama antikoncepci neberu protože jsem na ni málem v 18ti umřela a na kondomy alergie chtěla jsem si dát tělísko a pokud se dostaví měsíčky hned si pak dám tělísko takový strach jsem ještě nikdy neměla ikdyž se přítel do mě na 100% ani jednou za poslední 4 měsíce neudělal je možné že můžu být v tom? je fakt že poslední měsíc mám deprese asi to je z toho ale mám opravdu strach :-/ holky a vy které se snažíte o miminko moc vám přeju abyste se konečně dočkaly toho pocitu tak jsme se snažili řekli mi po 2 operacích že děti asi nebudou pořád jsem chytala záněty a každý týden jsem skončila v nemocnici pak mi řekli chránit se nemusíte a najednou lup a byly dvojčata :D

ajulkaaa
1. dub 2014

Ahoj děvčata,mám podobný problém...v září jsem vysadila antikncepci kůli zdrav.problémům,s přítelem se o mimi vyloženě nesnažíme ale máme nechráněný pohl.styk...tudíž od té doby mám nepravidelnou MS s tím že je to věšinou cca 35dnů...a tento měsíc už mám 4dny zpoždění takže 39den...občas cítím více prsa,píchání v podbišku,bylo mi i zle,ale nezvacela jsem.udělala jsem si test po 2 dnech vyneháníí a nic,takže nevím zda tedy mám nějaké větší rozmezí nebo co,každopádně jdu ted na gydu a možná se dovzvím více...ve svém tělese tedy opravdu už nevyznám 🙂)) Takže budu doufaaaat 🙂

kp87
4. dub 2014

Ahojte, ráda se přidám do diskuze, protože jsem na tom podobně. Prášky jsem vysadila v lednu, nicméně nechráněný pohl.styk máme od února s tím, že když se zadaří, tak se zadaří 🙂 MS jsem za celý březen neměla (podle kalendáře to vycházelo ke konci března) a minulý týden jsem si dělala test - negativní. Co se týče projevů, tak mám akorát citlivější bradavky. Chci se zeptat, jestli jste byli ohl.něčeho podobného na gyndě? 🙂

eliskav
4. dub 2014

Ahoj holky, ano, takovéhle zpoždění jsem měla a testy byly negativní... Testovala jsem asi 5.,6.den zpoždění. Nakonec, 8. den zpoždění dorazila MS.
Může to být ovlivněné lékama, například antibiotikama - to byl zřejmě můj případ.
Jinak jsem počítala, že bych se k doktoru objednala, kdybych měla zpoždění cca 14 dní. Týden mi přijde ještě "v normě", i když přiznávám a chápu (měla jsem to taky tak), že když člověk vyhlíží těhotenství a pořád nic, tak ten týden se zdá dlouhý a radši by už aby ta MS dorazila a mohlo začít další snažení v dalším měsíci, než když se ty cykly takhle natahují....
Držím palce! 😉

ajulka1
7. dub 2014

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Mam ted 42dc tj 14dni zpozdeni. Sice ms mivam docela nepravidelnou ale az takhle zase ne. Mivam bolesti v podbrisku, hodne casro chodim na malou, obcasne nevolnosti na omdleni (ne zvraceni), zacpy... Coz jsem mela i v predchozich 2tehotenstvich. Ale na tehu testu jen / . Je fakt ze jsem ted mela zanet mocaku a tak by me gajimalo, jestli je mozne ze jsem v tom, nebo to mam pricist jen tomu zanetu?

marryetka
12. kvě 2014

Zdravím, poslední menzes mi začal 5.4. ale bylo to takyový, že jsem to ten jeden den měla, pak se to jakoby utlumilo a pak to bylo normální ale asi jen 4 dny.Teď bych podle všeho už MS měla mít ale nemám...příznaky na těhotenství asi mám.Mám nafouklé břicho,je mi na zvracení,pobolívá mě hlava ale test je negativní... Mám počkat nebo jít k mudr?Díky za rady

martulafer
14. kvě 2014

Holky tak 4 den meskam na testu stale nic :( bolest bradavek porad nafoukle brisko taky bazalni teplota se drzi uz pres tyden,pichani v podbrisku,vim ze vetsina ma zacpu ale ja mam pravy opak uz tak tyden.

karol18
14. kvě 2014

Ahoj holky prosím vás mám spoždění 8 dni test negativ. s přítelem se nesnažíme o mimi, neberu antikoncepci a nechráníme se pořád mám spoždění od vynechání antikon. už rok k doktorce jsem objednaná až za dlouho :/

lucinka1502
14. kvě 2014

Ahoj holky. U me stejny problem. MS meska od patku, tj. 6 dnu. MS dostavam 28-29DC a zpozdeni jsem nikdy nemela. Krome nepovedeneho tehu v sprnu (ted v kvetnu bych rodila), ale o tom to tu neni. Mam uz asi 7 dni takovy pruhledny vytok (nejdriv bily, pak pruhledny). V nedeli v jednu chvili malinko nahnedly, dalsi den kdyz jsem sla z prace to same-lehce nahnedly vytok a pak zase nic myslela jsem si, ze uz to dostanu a nic. Vcera to same. Dnes na vlozce spis hnedy flek asi 1 cm za cely den..... Testy bohuzel zatim negativnipodle boleni bricha byla ovu 20DC 1.5. (tzn jsem 14DPO). KDY BY MOHLO BYT NECO NA TESTU, POPR KDY SKOCIT NA GYNDU NA PROHLIDKU nebo pripadnou vyvolavacku?

cernakronika
10. čer 2014

Ahoj, tak já mam zpoždění cc5 dní...Bila sem u doktorky a řekla sem jí poslední menstruace na konci května..Z toho do ted bolí mě prsa, nemožné chutě,dvakrát zase bou nepáchnoucí hnědý výtok takoví mazlaví..Poté jeden takoví žlutý výtok.Paní doktorka mě prohlédla a řekla:Mno bříško vám vykazuje těhotenství ale na ultrazvuku nic není vidět..Tak odběr krve...Jak je to možné že tělo dá náznak těhotenství ale uvnitř nic...

tesssinka
17. čer 2014

Ahoj mám takový dotaz.Mám zpoždění týden ale bolí mi břicho ale stále nic :/ prášky beru pravidelně ..neporadili by jste mi co mám dělat bojím se :(

takarazestinusakur
22. čer 2014

Mám zpoždění 5 dní, test vyšel negativní, zatím na sobě nepozoruji žádné těhotenské příznaky, takže se asi nezadařilo a nebo zadařilo a testy to odhalí až v 8.týdnu tt jako u prvního těhu...je to děs čekat a nevědět... 😢

nynus
25. čer 2014

ahoj holky mam taky dotaz s pritelem se uz taky dlouho snazime o mimi ale stale nic tak cca 2 roky musela jsem minuly rok zacit brat i antikoncepci jelikoz ma MS byla dost nepravidelna,tak aby se srovnala a od ledna uz prasky neberu, brala sem je na tri mesice no a po te dobe mam MS pravidelnou kazdy 31 den se dostavi,jenze ted uz cekam 9 dni a stale neprichazi jen dnes trosku spinim zadne priznaky nemam ze bych uz konecne mohla byt tehu.test sem si delala hned prvni den zpozdeni a pak sedmy den zpozdeni a zase nic tak teda nevim nevim co to teda je strasne si preju byt uz maminka a furt nic nevim zda teda jit k doktorce a nebo udelat test jeste pozdeji co vy na to dekuji za odpoved 🙂

annadiblickova
25. čer 2014

Ahoj holky tak mám taky takový problém , 7 dní zpožděný , MS mám nepravidelnou ale vždy tak 2 dny a teď 7 dní bolí mě v podbřišku jako kdyby se měla MS dostavit , břicho mám nafouklé jak balon , píchá mě ve vaječníkách a do toho mám běhavou 😀 dělala jsem si asi 6 testů z toho jeden mírně pozitivní a zbytek negativní , ještě chvilku počkám a pak navštívím DR.

mareskaaa
26. čer 2014

Ahoj holky,jsem na tom stejně, MS mešká už 3 den a testy jsem dělala 3 a všechny negativní. Bojim se aby to spíš nebyl nějaký zdravotní problém nebo mimoděložní těhu. Myslíte, že se ty dvě čárky můžou ukázat a plaším zbytečně?? 😖 😕

tifanyt
26. čer 2014

@annadiblickova Ve vašem případě bych asi raději šla k doktorovi hned. Pokud tam byl jeden test pozitivní, tak by o těhotenství jít mohlo. Ale vzhledem k tomu, že pak zase negativní a ty bolesti...nechci vás vůbec nijak vystrašit, ale mě takto doktor hrozil s mimoděložním těhotenstvím-které se pak nepotvrdilo a dnes mám krásnou zdravou dceru. Ale měla jsem průběh začátku hodně podobný a doktor mě tenkrát hodně vystrašil a hned dělal testy, aby nebylo pozdě...
Držím palce!

kassulda
26. čer 2014

Ahoj holky, ja jsem mela testy negativne jeste temer 3 tydny po zpozdeni MS a zadne zvlastni priznaky. Prvni pozitivni test a navsteva Dr. az v 6-7tt a vsetko ok. Trochu trpelivosti a nestresovat a pri normalnim zivotnim stylu to mimi zvladne i kdyz se tehu zjisti az pozdeji.

ladyjagmin
7. črc 2014

Zdravím, taky jsem lehce nervózní. miminku se nebráním a tak s přítelem se snažíme co nám situace dovolí (pracuje v holandsku a dojíždí jenom co šest týdnů) když jsem měla mít ovulaci - tak jsme byli na dovči. nicméně mám taky pravidelný cyklus cca 28-29 dní a najednou pátý den pořád nic.. dva citlivé testy za sebou a / . tak nevím jestli není na doktora moc brzo... mám jenom čistý bílý výtok a tím to hasne. spíš se obávám, jestli nemám třeba cystu nebo něco podobného, kdy se MS nemusí dostavit...

lencak80
7. črc 2014

může se ti pozitivní test ukázat opravdu až později. Ale klidně se objednej na gyndu, nebo zavolej a zeptej se.
Také jsem to tak měla, naštěstí bylo vše v pořádku, jen jsem měla posunutý cyklus.

Mareska - u mimoděložního bys měla testy pozitivní....

radkaklimova
16. srp 2014

Holky ,taky mám zpožděnou ms už 6 dní a těhotenský test vychází furt negativně. Pohlavní styk , kdy jsme se snažily o miminko bylo v době kdy měla být ovulace, ale nejsem si jistá jestli ovulace byla 26-30. jsme pracovali na miminku a ted už je 16.8 a test negativní. cyklus jsem měla vždy pravidelný 28 dní +- 1 den. Už jsem s toho dost nervozní. Měla jsem i příznaky, ted se to uklidnilo až na ty vaječníky a přecitlivění. U prvního dítěte to bylo bez problémů , hned na poprvé nám to vyšlo a ted nevím co si o tom mám myslet. Co myslíte , je na dr. ještě brzo ? chtěla bych počkat ještě týden a pak zajít k doktorce. Tak uvidíme.... snad tam něco bude vidět.

svlocka
18. srp 2014

Ahoj holky muze mi nekdo poradit?mam cyk.28dni a ted je 30dni mam zpozdeni 2dny,nespinim jen bile spineni da se rict mam migreny po ranu a prsa na dotek boli,a poboliva me v podbrisku:(je jeste cas na test?nebo mam radsi pockat a zda se nedostavi za par dni tak pak udelat test?diky za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru