Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

fram
5. říj 2010

Mě se to stalo minulý měsíc. MS normálně po 28-29 dnech, minule nepřišla, test samozřejmě negativní. Dostala jsem to po 34 dnech. Nevím proč, možná byl anovulační cyklus. Prý se to jednou za čas může stát. Ale teoreticky ještě pořád můžeš být těhotná. Počkala bych ještě týden a pak si zavolala doktorce.

lukza
6. říj 2010

já mívala MC 32dc a najendou jendou 45dní a MC nikde a test negativní tak sem šla na gyndu tam mě píchly agolutin a MC do týdne došla.pokud by jsi byla těhu tak po té injelci MC nedojde a případnéhu těhu neublíží spíš ho posílí

martinataylor
7. říj 2010

tak holky to je muj případ....já MS tak vžd ykolem toho 29 dne..a dnes je to 37 den cyklu,MS nikde a testy negativní...tak ješte počkám a volám dr....Už jednou jsem mela mimodeložní a to bylo to samé....furt nic nic,44 den cyklu poslední testy,negativní...45 den jsem začl ašíleně krvácet,bledá,slabá,podle krve tehu,na ultrazvuku deloha čistá...tudíž hned operace....tak doufám že to bude tehu,nebo se tojen zpozdilo ze sresu a nebude se to opakovat..

jajinka27
7. říj 2010

holky jsem na tom úplně stejně, vždy cyklus 28-29 dni i bez antiko a najednou 33 a nic, testy taky nic, takze taky nechapu

evvina
7. říj 2010

ahoj ,
tak já to mám taky normálně 28dní skoro na hodinu přesně a ted po 38 dnech. Těhotná ale být nemůžu ale brala jsem antibiotika a ty to mohou ovlivnit. Tedy každé léky.

medvidek
7. říj 2010

Tak holky, mám takovou perličku, měla jsme dvouletou rodičovskou, na začátku letošního roku jsme se s manžou rozhodli, že si pořídíme druhé, že to zkusíme stihnout před skončením rodičáku. Tak jsme plodili a plodili a ono stále nic, testy negativní, menstruace nikde. Na začátku června jsme to nechali plavat a přestali se snažit, prostě volný průběh, každý měsíc jsem si dělala pár testů a ono nic. V červnu mi skončil rodičák, tak jsem ukecala doktorku, ať mě nechá ještě do konce prázdnin doma, že nemáme pro malou hlídání a tudíž nemůžu jít od práce (doufali jsme, že se nám během prázdnin podaří otěhotnět). Opět jsem si celé prázdniny dělala testy a ono nic. Nu což, nastoupím tedy 1. září zpět do práce na své místečko. Měla jsem poslední test v krabičce a bylo posledního srpna ráno a myslela jsem že se v koupelně počůrám smíchy, na testu byly dvě čárky. Volám manžovi, že je test pozitivní, skoro v práci spadnul ze židle. Prvního jsem nastoupila do práce a jen tak mezi řečí říkám řediteli, jsem nejspíš těhotná, ale jistotu budu mít až po doktorovi. Běžím k doktorce a ta mi potvrdí těhotenství s tím, že jsem už dva měsíce těhotná, jdu do kolen, celé prádzniny jsme si krásně užívali, manžel dovezl výboráná vínečka přímo ze sklípu z Moravy, takže mimčo je řádně zapité. A v práci pohoda, šéf je spokojený (stejně tam nikoho neměl) a teď si hledám nástupkyni.

veronikaprostenika
8. lis 2010

Přesně to samé mám teď já a jsem z toho zmatená... 😅 4 dny zpozdeni, nikdy se mi to nestalo a test negativni....

martule20
9. lis 2010

A nejsou nějaký skvrny na slunci? Já jsem na tom totiž úplně stejně 🙂 Zpoždění teda zatím jen dva dny, ale jinak mám MS naprosto pravidelnou, minulý měsíc dokonce přišla na 25DC..., takže bych předpokládala, že spíš přijde dřív než dýl... Testy negativní a prsa šíleně bolí už asi dva týdny, což jinak neznámn 😀

lumisek
21. únor 2011

Ahojky, koukám, že je to tu vše se starším datem, ale docela tu postrádám jak jste dopadly 😖 se mi ted stalo totiž to samé, 34DC a test negativní. o miminko se moc snažíme už 10. měsíc a ted když to "konečně" nedostanu tak je stále test negativní.. je to vůbec možné že i přes to můžu být těhu?

lucie777
21. únor 2011

Lumisku, vzhledem k tomu, že k otázce můžeš odpovědět jen jednou, nic víc se už nedozvíme..
Mimochodem, pravidelně to sice nemívám, ale + - po 30 dnech, dnes je to 37.den, ms nikde, test negativní..

denousek
27. únor 2011

holky ja jsem mela tedkom pozitivni test 6dni po vynechani ms!!a jeste k tomu desitkovej (citlivost 10ml) na 25 mam ted ducha ...ale na uzv jeste nebylo nic videt zitra jdu zase na kontrolu!testy to ukazuji slabe a se spozdenim ale neco se tam deje ! lumisku a lucie777 to by me taky zajimalo jak to ted s vama dopadl...pisnete mi asi do IP jinak nebudu spat 😀

bukovice
18. pro 2012

Ahoj,vždy mám menstruaci v pořádku 24-25-26 dní a tedka je to už 31 dní testy jsou negativní 🙂 Nevim co mám dělat mám čekat a nebo mám si dojít k doktorce?A za jak dlouho? 🙂 před měsícem jsem vysadila antikoncepci.A to před tím když jsem jí vysadila se nic nestalo.Docela se obavám co to může být 🙂

beandy
20. pro 2012

Ahoj holky, se snoubencem se snažíme už 5 měsíců otěhotnět, zatím stále nic. Teď se mi spozdila MS o 4 dny, normálně mám MS srovnanou na 28-29 dní. Ale TT mám negativní tak nevím.. Myslíte že se můžou // ještě ukázat, nebo už by byl vidět aspoň duch? 😒

hankepu
2. únor 2013

cauky, koukam, ze nas je se stejnym problemem spousta 🙂 dnes je to taky 2 den zpozdeni a test negativni...delala jsem si zatim jen jeden...s pritelem se neprimo pokousime o miminko, ne ze by jsme se snazili, ale nechranime se. Proste kdyz to prijde, tak to prijde a delame to takhle uz 7 mesicu, ale stale nic. Posledni "pokus" byl primo v den me ovulace a ted to zpozdeni, ale s negativnim testem...ale stejne si myslim, ze nic, pac uz jsem si za tech 7 mesicu delala tolik testu a nic :D ale kdyby neco, dam vedet 🙂 a drzim vsem ostatnim, ktere jste na tom stejne a prejete si mit miminko, at se vam co nejdrive ty // ukazi 🙂

jerryska
13. únor 2013

ahojky chtela bych se zeptat uz 28. den mam zpozdeni a TT stale negativni ... mate nekdo s tim nejakou zkusenost ?? diky za odpoved 🙂

josefine
18. únor 2013

Ahojda, tak koukám že nejsem sama, mám dnes 11. den zpoždění, jinak MS vždy pravidelně po 31 dnech. Test včera byl i přes velký doufání negativní. Tak teď sedím a přemýšlím co dál, jestli zajít k doktorce nebo ne. Vidiny že bych mohla být těhotná po tolika negativních testech už jsem se vzdala.

anieska
18. únor 2013

Achoj všichni, s manželem se snažíme o miminko už rok a stále nic. MC mám kolem 35 dní, dnes mám 3 den spoždění, test negativní a už skoro ani nedoufám, že by pozitivní byl. Celé tělo vykazuje známky, že by se mohlo něco dít, ale myslím, že je to spíše psychické. Myslím, že každá z nás doufá ve //, tak snad nám to všem vyjde. Máte prosím někdo zkušenost s měřením BT, já si ji měřím již několik týdnů a posledních 5 dní mám teplotu 36,3 konstantní a MS nikde. Přijde mi to hodně zvláštní. Je to má nejnižšší naměřená hodnota. Děkuji všem za odpověď.
To Josefine: Určitě to nevzdávej, je spousty žen, které mají pozitivní test třeba až 30 den po vynechání MS. Já také stále doufám, že to jednou přijde. 🙂

janaslad
4. dub 2013

To chce klid holky, to jsou hormony .Zase se to vrati do normalu . menstruace.phorum cz

ninive211
11. dub 2013

Ahoj, tento měsíc jsem měla zpoždění 10 dní (tedy předtím pár dní lehké špinění, resp. narůžovělý výtok, ale to jsem nepovažovala za MS), na těhu jsem se teda necítila, vůbec žádné příznaky, nebylo snad kdy otěhotnět, ale náhoda je blbec...tak jsem poslední dny dost odolávala tomu, zda testovat či počkat. Dnes MS dorazila, konečně v normálu. HA mám vysazenou od října, první 2 cykly po v pohodě, pak v lednu zpoždění 9 dní, to jsem hodně stresovala a podvědomě si přivozovala příznaky těhu (no, nebyla jsem nadšená z myšlenky, že bych na naší svatbě v srpnu měla mít 9-měsíční břicho). Potom 2 měsíce zase v normálu a nyní opět zpoždění, ale trošku jsem to očekávala, protože jsem byla nachlazená a brala jsem Codein a Flonidan, což mohlo určo ovlivnit. Jen bohužel teď se mi ta MS posunula tak, že pokud se nyní bude chovat "slušně" a chodit tak, jak mám, tak mi vyjde přímo doprostřed svatební cesty k moři :-/ No, to abychom pak zapracovali na tom, aby už ta MS nepřišla 😀

majaru
8. čer 2013

Ahojda, tak zrovna jsem se to snažila najít někde na netu. Mám 6. den zpoždění. S manželem se snažíme o mimčo už skoro dva roky. Dokonce jsme navštívili i odborníky. Po testech nám vyšlo vše v pořádku. Naplánovali jsme si tedy mimotělní oplození. Teď čekám na první den MS, abych se mohla objednat na 22. den cyklu.. a MS pořád nic. Tak si tak říkám, že by to byla sranda.. teď otěhotnět bez pomoci odborníků.. když už je to vše naplánované.. Cítím pořád takový tlak v podbříšku a stále se kontroluji, jestli už náhodou MS nedorazila..a pořád nic. Bojím se udělat test, nechci být pak smutná, že bude negativní..

maudn
8. čer 2013

ahoj, já tě mohu uklidnit, že i když máš ms pravidelnou tak tento cyklus mohl být jediný nepravidelný, pozdě ovu apodb (stres, nové protředí nebo cokoliv) a zrovna ted máš třeba mít za dva dny ms nebo už pozitivní test.
@majaru jestli nechceš být zklamaná nebo smutná, tak si kup 4 testy různých značek s citlivostí 10, pokud budeš mít všechny negativní, tak je to jasné a nemusíš si dělat naděje ani se trápit, doporučuji opustit místnost, kde se ti budou testy vyhodnocovat (třeba na okýnku u záchoda) a vrátit se tam za 5 minut, vím, že to bude možná zklamání,ale také možná velká radost

misa115
15. čer 2013

Ahoj, je mi 20 let a od 15 buru antikoncepci.Nikdy se mi nezpozdila menstruace.Vždy jí dostanu tak 3 až 4 den po vysazení prášku.V pondělí jsem jako vždy vysadila prášky je sobota a ještě furt nic.Mám nervy na pochodu.Modlim se at nejsem těhotná.Má někdo podobně zkušenosti?

ratatooy
15. čer 2013

misa115 tak pár lidí už otehotnelo i po antiko,ale muže to být jen zánět

terez15
14. črc 2013

Ahoj,potřebovala bych radu,minulý měsíc jsem spala se svým klukem,ale neudělal se do mě,ted mám zpoždění 6 týden,mám strach poradíte mi někdo prosím?

ivuska027
14. črc 2013

@terez15 sprav si test 😕

snicker
24. črc 2013

Ahoj ,s přítelem se snažíme o mimčo...antikoncepci neberu už přez 2roky skončila jsem po ní v nemocnici s migrénama.Teď už naštěstí dobrý.Před půl rokem jsem prodělala operaci našli mi tam nádor(nezhoubný) takže jsem přišla o vaječník a vejcovod na pravé staně.Teď po našem usilí jsme nedoslala menstruaci už týden mám zpoždění.Jinak to mám pravidelný na den.Test negativní dělala jsme si ho hned po 5dnech co jsem to nedostala.Mám ješte šanci že se ty // čárky objeví?????A jestly né kdy jít k doktorce??Nemám žádné starosti.stresy nic co by mi mohlo ovlivńit menstruaci to vím.Děkuju za odpověď

olga20
5. srp 2013

Ahoj, s manželem se snažíme tak pozvolna už skoro 2 roky 😅 ...HA neberu asi od 18 let.... MS bývala na den přesná, vždy po 30ti dnech. měla přijít 31.7. ...ale doteď pořád nic.... jen bílý výtok, hustý i tekutý...bolest v podbřišku jako při příchodu MS, pálení žáhy....dnes jsem testovala, ale negativní.....stále doufám, že patřím mezi ty, kterým se to ukáže až později nebo byl špatný test....nevím, kdy se dostanu do obchodu, ale snad brzoo.. ☹

kriklava
12. srp 2013

Ahoj muze mi nekdo poradit posledni menstuace 28.06.2013 v cervencui nic testy delam kazdy tyden a nic negativni sem stoho hotova nechapu to poradte prosimmmm

mates1603
12. srp 2013

uz 12 dni zpozdeni dnes jsem sy delala test a nic ☹

teres
25. srp 2013

ahojky já spoždění taky a včera test negativní 😒 Mimčo bych chtěla, teda třetí 😉 nevím. před tím vždycky po spoždění byl test pozitivní ale teď pořád jen jedna čárka a jednou max jen duch... nevím no asi se objednám k dr... nemám na to nervičky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru